Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka 🙂

Ja pospalam do 9 dzieisiaj bo babcia mlodego wziela do siebie bo oczywiscie po calej nocce spania o 6 juz sie obudzil 😉

Kwasiek ja CI powiem ze i ja nie wiem czy nie bede przeziebiona bo conajmniej 1/3 gosci byla kaszlaca i smarkajaca...

Anulka chrzestna byla Kamiska a przyjecie bylo w domu bo ja musialam cos zrobic z przyjezdnymi golscmi...lokal musialab ym chyba wynajac na 2 dni 😉

Zuziaku spoko nie martw, Dawid moj tez czasami dziwnie je. Wczoraj np. na jeden raz wciagnal 220 😮 aza 3h juz byl glodny a zjadl tylko 90 😉 Lepeij zeby jedzonka byly bardziej regularne no ale czasem to tak te nasze maluchy same sie zadza 😜

Komsi ogarnelam wszystko ale teraz oddycham z wielkim spokojem. Fakt ze wlasnie nastawiam juz chyba z 5 zmywarke a przemeblowania jeszcze do konca nie zrobilismy (trzeba bylo meble, stoly przestawiac z pokojow 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie pod Katarzyna Laskowska (Kwaśniewska), Lublin 😉

juz po wizycie u lekarza - gardło czerwone, mam brać bioparox, jak nie pomoże, to silniejszy antybiotyk doustny, ale taki, żebym nadal mogła karmić piersią. Aga gardełko też ma ciut zaczerwienione, ale stanu zapalnego jeszcze nie ma. Kupiliśmy maseczki i będziemy używać 🙂

wiem, że poprzez mleko się nie zarazi, chodziło mi o to, że wtedy mam z nią bardzo bliski kontakt i wystarczy niewiele, żeby ją zarazić 😞

generalnie pani doktor myśli tak, jak ja. Czyli: jak dziecko ma zachorować, to zachoruje, bez względu na jakieś środki ostrożności. No ale lepiej nie kusić losu, więc... 🙂

wcinam teraz śniadanie, bo głodna jestem strasznie. Mąż pojechał do pracy. A ja muszę jeszcze bajzel ogarnąć w domu przed wizytą teściów i jakiś obiad zrobić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki ja też ju,ż po chrzcinach

a było tak:
mleko odciągnełam i dałam jej butelke przed wyjściem zjadła ok 80 i wiedziałam że na 2 godz powinno jej starczyć dlatego nie chciałam jej dawać cyca bo nie wiadomo ile zje i jeszcze mogła mnie uciapać mlekiem więc anulka pomysł z flachą jak najbardziej jest sprawdzony he he

potem przyszedł fotograf porobił zdjęć jak ją ubieram pod koniec zaczęłam marudzić więc do wózka i spać i z taką śpiącą pojechaliśmy do kościoła cieszyłam się że najedzona tp prześpi całą msze ale pospała tylko pół godzinki i to przez zakonnice bo nie jest nałuczona spać na rękach tylko w wózku a ta m ałpa nie pozwoliła mi wózkiem podjechać pod ołtarz tam gdzie siedzieliśmy i musiałam ja wziąć na ręce i było koniec spania na początku się chichroliła aż sie ksiądz śmiał a później jej się zaczeło nudzić i zaczeła pokwękiwać troszke też popłakała a to bardziej na życzenie fotograła bo nam kazał jej nie uspakajać żeby też i płaczące zdjęcia miała he he ale to tylko chwilke, przy polewaniu główki ssała sobie piąstke i miała wszystko gdzieś...

w restauracji też najpierw fotki z każdym z gośćmi potem grupowe z chrzestnymi i dziadkami a mała miała już naprawdę dość mieliśmy osobny pokoik dla dziecka gdzie była kanapa i mogłam się z nią położyć i ją spskojnie nakarmić i najedzona przespała całą impreze spała 3,5 godz jak wstała i poszłyśmy jeść to się wtedy wszystkie goście rozeszły...

co do słodkości to mieliśmy torta i 4 placki na 30 osób i gdzieś tak 1/3została a najbardziej szedł 3-bit

impreza ogólnie udana szkoda tylko że na zdjęcia musimy czekać ok miesiąca bo ma zaległe sesje ślubne i musimy poczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do jedzenia to wszystko co zostało na stołach było nasze i zabraliśmy do domu czyli sałatki wędline rybe po grecku śledzie owoce i ciasto nawet to co z dań gorących zostało też nam zapakowali a mieliśmy
- rosół i flaki
- ziemniaki, dewolay i zestaw sałątek
- udko po żydosku z kulkami i ćwiartkami ziemniaczanymi i surówką
- barszczyk c zerwony z pierożkami z mięsem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOmsi ja tez mialam niedostepny i musialam zainstalowac wtyczke...recepta na pompe...hmmm...oswiec mnie 😜

Sylwia zarelko zawsze chyba daja po imprezie, przynajmniej tak bylo na moim weselu...
dobrze ze juz sie ogarnelysmy obie 🙂 no i juz nie mamy malych poganinow w domu 😉 heheh smieje sie z tego okreslenia... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia już mnie znalazłaś 🙂

Laaf z tym jedzeniem to troche inaczej niz u ciebie bo 220ml i po 3h 90ml to jest super jedzenie ale po całej nocy 50ml i po 3h znowu 50ml to troche malo 🤢 nie uważasz 😞 teraz po 3h zjadła 90ml już lepiej... ale i tak nie jestem zadowolona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://nk.pl/#profile/35812767 A to link do kasi konta 😉 ja mam ją juz w znajomych, chyba na wykopki nie pojedziemy dzis, maseczkę oczyszczająca sobie zielona nałozyłam jak Kubus śpi, bo by się jeszcze wystraszył he he, pozniej jade do banku rachunek za oriflame zapłacic i spodnie jakieś kupic, miałam od Kuzynki nr 42 a teraz juz 40, więc powoli do przodu, miałam 38 więc daleko nie ma, mam nadzieje że do slubu chociaz rozmiar zjedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku a nadal zageszczasz? i w kazdym posilku? A pomysl juz moze zeby jakies pierwsze danie te od 4 miesiaca dac Zuzi, przeciez niewiele jej do tych 4 miechow zostalo 🙂 Moze mala nudzi jedzenie mleka 😉

Angela zazdroszcze bo ja nadal brzuchol mam jak w 5 misiacu i jakos kurna nic mi zejsc nie chce 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co posiłek zagęszczam jej dwie miarki do 120ml a zupki jarzynowe już jej dałam (pomijając fakt że nie potrafi połykać wszystko wypycha językiem coś jej tam wpadnie) ale na razie posiłkiem tego nie mogę nazwać bo zje nie całe 1/4 ze sloiczka i to jest koniec zaczyna się wiercić a czasem płakać 🤢 ja już nie mam siły do tego jej jedzenia jedyne co mnie cieszy że dzisiaj nie jest marudna i dala mi posprzątać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziaku napewno nic takiego ci nikt nie powie moj mały tez roznie zjada 100 , 120 ale je zato co 2 godzinku teraz dopiero jak zaczełam mu zageszczac to zje 150 ale za czesto tez jescze nie moge 🤔. Ale powoli daje jabuszko , marchewke i powiem ci ze moj mały tez nie potrafi jeszcze do konca jesc ale mam na to sposub je na pół leżaco i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAA i zapomniałam napisac ze dzis zaczynamy z Gerdziem nauke zasypiania samemu w łózeczku,przez te kolki które miał niestety nauczył sie wozenia w wuzku i trzeba godzine stac i bujac. Ale mam mocne postanowienie ze sie nie poddam i nunus bedzie zasypiał sam . Morze jakies rady!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kkaska1982 napisał(a):
AAA i zapomniałam napisac ze dzis zaczynamy z Gerdziem nauke zasypiania samemu w łózeczku,przez te kolki które miał niestety nauczył sie wozenia w wuzku i trzeba godzine stac i bujac. Ale mam mocne postanowienie ze sie nie poddam i nunus bedzie zasypiał sam . Morze jakies rady!!! 😉


przypadkiem czytam 😉 KKASKA1982 podaj maila to Ci prześlę fajną książkę na pdf o zasypianiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...