Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wszystko tata wie, ale ciezko mu bedzie jak sie wyprowadze, za pierwszym razem sak sie wyprowadzilam to przez 3tygodnie byl na lekach uspokajajacych bo nie mogl sobie poradzic, a tp tez byla taka nagla przeprowadzka gdy mialam 19 lat spowodowana przez moja mlodsza siostre, ona zawsze prowokowala klutnie a ja zawsze przez nia obrywalam i ktoregos dnia bylo juz za wiele i daniel wzial mnie do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda, jest fantastycznym czlowiekiem i kocham go bardzo i dlatego tak bardzo ciezko podjac mi decyzje, bo wiem ze jak sie wyprowadze to maz bedzie mial lepiej bo u tesciow ma swoje warsztaty i maly bedzie mial spokoj ale mnie serce bedzie caly czas bolalo bo wiem ze sprawie tacie wielki bol jak sie wyprowadze, Boze jeszcze nigdy nie bylam w tak ciezkiej sytuacji............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia też bym cała wszystkie skarby świata żeby mój tata taki był 😞
Madalena mój podobnie ale interesuje się tym czy starczy mu ta flaszka na dzisiaj czy bedzie musiał dokupić 😞 a mame to mam kochaną 😞 i tak strasznie mnie boli że się musi z nim użerać a on jej tak ubliża 😞 nerwicy się przez niego nabawiła ehhh... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena współczuje ci bardzo bo wiem jak to boli...
Mnie wychowywala babcia (bo caly czas tylko u niej chcialam byc) i choc juz mija 8 rok jak zmarla ja wciaz tesknie za nia tak samo mocno i cholernie mi jej brakuje, byla najwspanialsza kobieta pod sloncem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mama uwielbia Zuzie i każdą wolną chwile spędza u nas w pokoju z Zuzią a ja się ciesze że nie musi siedzić na dole i słuchać jak ojciec gada sam do siebie 🤢 przykre to jest bo pamiętam wspaniałę chwile z dzieciństwa wtedy liczył się tylko tata... wszystko z nim robiłam 😞 a teraz tak boli co z sobą zrobił 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm. Może to brutalne, ale w takich chwilach całkiem się cieszę, że nie mam ojca 🤔 więc nie mam też rozczarowań. Tylko jak pomyślę, że Aga nie pozna dziadka, to jakoś mi tak... 🥴 a ja nawet nie będę mogła jej o nim opowiadać, bo sama go nie pamiętam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena przepraszam ze tak powiem ale twoj ojciec to czlowiek bez serca!badz posiada je ale ma z kamienia, nie potrafie pojac jak tak mozna....

Ale mojej matki to chyba nikt nie pobije, jak Bartek mial 2 tygodnie i bylam z nim i matka na spacerze to weszla na temat tego ze nie znalazlam pracy przed ciaza i ze nie dostaje kasy za to, wiec w zwaizku z tym moje dziecko cierpi i jestem wyrodna matka!!! oj zabolalo mnie to bardzo i dlatego tez nie szukam zadnego kontaktu z matka i jest mi ona zupelnien obojetna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czasami mam myśli których w życiu nie powinnam mieć 😞 chciałabym żeby mój ojciec na własne życzenie się zapił 😞 przykre ale tyle osób by odetchnęło z uglą... moja mama moja siostra my z mężem teście (teściowa nie spi czasem po nocach bo się o nas boi) teść jest w gotowości jak by mu coś odbiło 😞 jeszcze bedziemy uzywać radykalnych środków interwencje sąd odwyk kurator zobaczymy czy coś zadziała a najgorsze jest to że on ma manie wielkości i uważa że jest panem i władcą wszystko mu wolno i wszystko się należy 😞 dzisiaj powiedział siostre że za to że mu nie poodkurzała to nie bedzie jej płacił za szkołe... bedzie składać wniosek o alimenty bo studiuje i mieszka z nim a do 24 roku zycia ma obowiązek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia wcale to nie było brutalne ja przez to nie mam najlepszego zdania o nim mimo że jest dobrym człowiekiem ale to co zrobił mamie nigdy mu nie zapomnieć . To jak poniżali moją mama z babką pozostanie mi w pamięci. Nie zapomnę nigdy jak baka śmiała się z mamy co z niej za kobieta jak facetowi nie może dać. jednego dnia porównała ją do psa który jest wykastrowany. A jak wróciła po operacji ze szpitala to normalnie się pobiły bo babka powiedziała jej gówno jej dolega i ze nic jej nie ma a potem jak moja mama zmarła to uciekła z domu bo nie mogła patrzeć na nią jak leży w trumnie bo żałowała tego jak ją poniżała.

Ja nie rozumie jak można jak się traktować nawzajem.Kicia twoja mama to chyba nie panuję nad tym co myśli no jak tak można. ale chyba niektórzy myślą ze im wszystko można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podpisuje się pod tymi waszymi słowami ze nigdy nie pozwolimy skrzywdzić naszych dzieci. Ale czy nasze mamy ( Zuziek i ja) i twoj tata Kicia zapewne by też się pod tym podpisali ale życie jest tak okrutne że nie da się zapanować nad wszystkim. My zrobimy wszystko dla naszych dzieci ale nie możemy ręczyć za naszych partnerów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie to jest to ja teraz mogę ręke uciąć że nic nie odwali mojemu bo dba o nas i stara zapewnić nam wszystko ale mama mówiła że ojciec też był porządnym człowiekiem i wspanialym tatą 😞 takiego go pamiętam teraz czuje się jak by był obcym człowiekiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...