Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Antek!!! Najlepszgo!!! Maxym stuka sie flacha z mleczykiem z Toba!!!
Dziekuje ciotkom za zyczenia.
Juhu kinol idzie do pracy 😉
Ann po dukanowemy najlepiej, tak z grilla mniam 😉 ja potem pojde kupic troszke na jutro na obiad wwlasnie wolowinki i ugrilluje 😉spadamy zaraz na dwor, pogramy w paletki maxym sie dotleni i kinolo do pracy a my na zakupy 😉

No wlsnie w radio o erowizji nadaja, co sadzicie o tej lasce co bedzie nas reprezentowac, bo ja mysle ze szanse zerowe...niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂

Fajna nocka, jedna pobudka, wiec calkiem jestem rzeska 🙂
Ja dzisiaj na obiad wymyslilam, schabowe po Gdansku, marynowane w piwie podawane ze smietana.Nienawidze tradycjnych schabowych, wiec musialam znalezc dla nich jakas alternatywe.

My chyba sie wybierzemy na spacer, bo pogoda calkiem fajna.Jak ja juz bym nie chciala poworotu zimy.

Kwasiek Agnieszka jest boska 🙂

Wszystkiego najfajniejszego dla Antosia i Maxymka:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj wyjatkowo się nudzę. Obiad dzisiaj mialam wcześniej i teraz mam luzy. Pije kawkę i usypiam Piotrusia. ale za to wieczorem znów do pracy.

Admin przygotował coś specjalnie dla mam:
http://mamusie.net
i forum
http://mamusie.net/mamusie_o_wszystkim.html

i dodatkowa informacja kto ma konto na brzuszku na mamusie tez sie zaloguje bez rejestracji bo to jest ta sama baza użytkowników 🙂
Idę pooglądac co nowego tam wymyślił. A strona nie jest jeszcze skończona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajna strona 😉

ciekawe czy się tam przeniesiemy :P hehe może tam nie bedzie złodzieja oklaskó? 🤔

koleżanka już poszła 😁 ale ta mała jej urosła i tak to jest jak się inne dzieci nie widzi długo a swoje ma się na codzień :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla naszych 8 miesięczniaków Maxymka i Antosia!!!Buziaki od Olci i cioci Ani

Sylwia, to super, że będziesz miała pracę 🙂 Mi marzy się, żeby znaleźć nową robotę, ale nie liczę że tak jak u Ciebie będzie spontan. W każdym razie zaczynam szukać od kwietnia, a co z tego wyjdzie zobaczymy, jak nie uda się do końca wychowawczego to wracam na stare śmieci i dalej będę szukać.

O muszę luknąć na tę nową stronkę mamusiową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Antoś dziękuje wszystkim za życzonka i przebija piątkę z Maxymem!!!


Kwasiek odpisałam Ci na maila 🙂 Antoś ma takie same fałdeczki jak Agusia ale wstać jeszcze nie potrafi 🙂 Także gratulacje.

Angela gratulacje. Fajnie, że się ot tak znalazła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):
Wszystkiego najlepszego dla naszych 8 miesięczniaków Maxymka i Antosia!!!Buziaki od Olci i cioci Ani

Sylwia, to super, że będziesz miała pracę 🙂 Mi marzy się, żeby znaleźć nową robotę, ale nie liczę że tak jak u Ciebie będzie spontan. W każdym razie zaczynam szukać od kwietnia, a co z tego wyjdzie zobaczymy, jak nie uda się do końca wychowawczego to wracam na stare śmieci i dalej będę szukać.

O muszę luknąć na tę nową stronkę mamusiową.


ANULKA TO ANGELA IDZIE DO PRACY JA TYRAM U MĘŻA W FIRMIE NA CZARNO HE HE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kubus spi juz od godziny, dokładnie Sylwia, to ja ide do pracy 😉 na 99 procent wypali;D Oglądam Morze Miłości, a mąz u brata blizniaka i nieługo wróci, osttanio troche zaszalał, teraz się boji,że drugie dziecko mi zrobił, no ale wątpie, a jakby było to bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejak z wiczorka 🙂

Oczywiscie naj, naj dla Maxyma i dla Antosia
co jak co ale ja powinnam ta date pamietac ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

Komsi wydało sie 😁 😁 😁

Angela oby sie udalo, tylko pamietaj ze do kwietnia daleko i wszystko moze sie zminic...a co bys tam robila??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marysia nyna już godzinkę więc mamy czas dla siebie 😉 szkoda tylko, że oboje jesteśmy prawdopodobnie z grypami żołądkowymi ☺️ 😞

Angela no no rzeczywiście do kwietnia jeszcze daleko ale trzeba być dobrej myśli 🙂

Do mnie dzisiaj dzwonił nowy szef- nowy bo po wychowawczym przenoszę się do oddziału w mojej miejscowości- i chce się spotkać przed lipcem (chyba mi się streser włączył).

Miłego wieczoru i spokojnych snów 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
7 stron, później nadrobię, bo dopiero do domu wlazłam.

Napiszę tylko na szybko, że byłam na usg gin. i okazało się, że mam jakieś 2 niewielkie mięśniaki w macicy. Okresu ani widu, ani słychu - w jajnikach "pusto", bez żadnych dojrzewających jajeczek, śluzówka macicy jeszcze cienka, więc okres może być za jakieś 2-3 miesiące, ale najprawdopodobniej jeszcze dłużej poczekam. No ale te mięśniaki to mnie cut zmartwiły, bo moja mama miała operację kilka lat temu na mięsniaki (wielkości pomarańczy...) i po operacji na skutek brania hormonów jej odrosły. Więc nie moge brać tabletek antykoncepcyjnych ani nic. No i pewnie za jakiś czas czeka mnie kolejna "cesarka"w celu wywalenia tego dziadostwa 🤢 pytanie tylko - co z kolejnymi ciązami?

Echh...

😞

dobra, idę wykąpac Młodą, wypiję herbatkę bo zimno mi i się jeszcze odezwę. Buźka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...