Skocz do zawartości

Witam leszcynianki:) | Forum o ciąży


akonie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem jestemm 😉
jeszcze sie turlam 😜
hihih ostatni tydzien w sumie, ciezkawo juz sie czuje i bole i skurcze itd bylam nawet w szpitalu w lesznie bo dostalam regularnych skurczy ale byl akurat lekarz na ktorego raczej wszystkie narzekaja........ i byl bardzo nie przyjemny i odeslal mnie do domu.
Jutro ide z tymi bolami do mojej gin zobaczymy co mi powie 😉

A co u Ciebie??jak dzieciaki?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo.. a teraz mi sie jeszcze przypomnialo... 😜
Twoj maz robi na fermie w zylicach nie?/ cos kiedys wspomnialas...
Kuuurde bo moj od sierpnia sie zatrudnil...i powiem ci szczerze ze mam dosyc 😮
wiecznie go nie ma, a jak jest to albo idzie spac i tyle z niego mam, albo ciagle tylko jest temat o ciezarowkach, i gada przez telefon z innmi kierowcami 😮 Jeszcze to ze nigdy nie wie czy dojedzie czy bedzie spal gdzies tam... 😮
Meczy mnie to strasznie... Jak Ty to na poczatku dawalas rade??? bo ja jakos nie moge tego zaakceptowac 🤨

Niby chcial sobie polepszyc , bo kasa lepsza niz w poprzedniej pracy... ale no jakim kosztem ze wiecznie go nie ma... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ ANIU 🙂

JESLI CHODZI O PRACĘ TO JA NIE MOGE NARZEKAĆ Z TEGO WZGLEDU ŻE MÓJ MĄŻ WCZEŚNIEJ PRACOWAŁ ZA GRANICĄ I NAWET DO 6 MIESIECY SIE NIE WIDYWALIŚMY WIĘC JAK TERAZ NIE ZOBACZĘ GO PRZEZ 1 LUB 2 TYGODNIE TO I TAK DLA MNIE JEST MAŁO 🙂 TERAZ NAWET TO CZĘSTO JEST W DOMKU 🙂 NO FAKT NIE JEST TO NORMOWANY CZAS ALE CO ZROBIĆ 🙂

GŁÓWKA DO GÓRY 🙂
KURCZE TY JUZ NA FINISZU 🤪 🤪 MAM NADZIEJĘ ŻE JESZCZE DOCZYTASZ PRZED PORODEM TEGO POSTA 🙂 🙂 🙂

A DZIECI DOBRZE, ZDROWE, ROSNĄ 🙂 BARTUŚ JUŻ 10 WRZEŚNIA BĘDZIE MIAL 9 MIESIĘCY A KAMILEK OD 1 IDZIE DO SZKOŁY 1 KLASA 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ ANIU 🙂

NA POCZĄTEK SERDECZNE GRATULACJE 🙂 SYNUŚ JEST ŚLICZNY 🙂

MÓJ TOMEK JEŹDZI NA TIRACH WIĘC ZA GRANICĘ 🙂

A W SZKOLE ZOBACZYMY JAK TO BEDZIE BO TO DOPIERO PIERWSZY DZIEŃ 🙂 NA RAZIE JEST ZADOWOLONY 🙂 CIEKAWE CZY ZA MIESIĄC TEŻ BEDZIE Z TAKIM ENTUZJAZMEM CHODZIŁ 😉 😉 😉

A JAK TAM MARCELEK DAJE JUZ POPALIĆ ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIU JA BARTUSIA KARMIŁAM PIERSIĄ I NADAL KARMIĘ 🙂
ALE I WTEDY WYSTĘPOWAŁY ZATWARDZENIA BO ZALEŻAŁO OD TEGO CO JA ZJADŁAM 🙂
NIE WIEM CZY SŁYSZAŁAŚ ALE SĄ TAKIE CZOPKI GLICERYNOWE 🙂 JA UŻYWAŁAM W OSTATECZNOŚCI JAK BARTUŚ NIE MÓGŁ KUPKI ZROBIĆ MOŻE I TY SPRÓBUJ 🙂
ONE SĄ DOSTĘPNE W KAŻDEJ APTECE BEZ RECEPTY 🙂
PRÓBUJ TEŻ ZGINAĆ NÓŻKI DO BRZUSZKA CZYLI ŁAPIESZ W OKOLICACH KOLANEK I LECIUTKO PRZYCISKASZ DO BRZUSZKA I TAK KILKA KROTNIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
ojej!!! sie znalazl ktos !!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

ale jestem przeszczesliwa tyle czasu nikogo albo tylko na troszke i prosze 🙂 🙂 🙂 🤪

Super 😉 🙂
jak sie czujesz mamuska???: 🙂 🙂 🙂
Juz wiesz jaka plec??? 🙂
Opowiadaj o sobie;D 😁 😁
Skad jestes Anka??? 🙂

Aga u Ciebie ostatni post to na ostatnich nogach a tu prosze!!!!! 😁 hihi jaka piekna corunia 🙂 🙂


no teraz to juz bede zagladac czesto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokładnie na ostatnich nogach, a teraz roczek prawie za nami...jak ten czas leci!!
i od wrzesnia do pracy wracam...ale na razie jeszcze o tym nie myślę 😆
pozdrawiam kobity...i zaglądajcie tu w miaę możliwości...trza rozruszac to forum
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...