Skocz do zawartości

Witam leszcynianki:) | Forum o ciąży


akonie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaa wcale ze nie!!! 😁
ja zagladam ale nie wiem czemu wczoraj nie widzialam Twojego posta.... 🤢

A jaka masz prace??? 🙂
Mala do przedszkola czy z dziadkami? 🙂
A chodzi, gada cos?? 🙂


ja dopiero za rok do pracy.. ale juz malego musialam zapisac bo tu szal na to jest 😮 powariowali... wyobraz sobie ze komunie nawet juz mam zaklepana 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem naucyzcielką w szkole (uczę wf) i wracam we wrześniu do pracy ( bo niestety z jednej pensji za długo nie pociągniemy 😞 ) teraz jestem na wychowawczym.
A Gabulka z babcią będzie ( tzn teściową)...całe szczęście, że teściową mam normalną 😆
Co do umiejętności to raczkuje, wstaje, przy meblach stawia kroczki 🤪
mówi, baba, dada, tata i takie rózne mixy tego typu ehhehehe

Już komunie?? Tych ludzi chyba poyebało z lekka z tymi terminami...masakra jakaś 😮 😮 😮
to może i ja powinnam się już za przedszkolem rozglądać...

A Ty gdzie pracujesz??
I jak tam Synuś?? już 2 latka niedługo stukną 😆 😆



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wiem jak to u Was sie przedstawia bo znajoma mam z Lubonia i szukala i w P-niu bo tam pracuje i w tym Luboniu... i co Ty! nie ma szans na ten rok juz... zapomnij 🤢 🤢
wiec dla sw spokoju popytac mozesz 🙂 🙂

Nom a ja ogolnie nie pracuje, pracowalam w Lesznie w galerii staz sie skonczyl i zaszlam w ciaze mesiac po... i nawet nie dostalam nic od zusu 🥴
i tez jedziemy na 1 pensji i naszczescie tescia mam normalnego to nam pomaga;p hehe
i teraz marzeee o pracy by sie wyrwac wreszcie z domu 😁 ale to za rok dopiero mozliwe 🙂

Nomm to szybko mowi 😁
fajnie 🙂)))
prace tez masz fajna bo nie siedzisz pewnie az tyle w szkole, i duzo wolnego to mala nie bedzie skazana tylko na babcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

tak ,pierwsze 🙃 chłopczyk bedzie.. 🙂 czuje się dobrze tylko strasznie mi się nudzi 😮
od tygodnia czuje juz jego ruchy 🙃i brzuszek zaczyna lekko sie wypinac 🙂 jedyne pretensje ma do mnie gin. ze narazie nic jeszcze nie przyztylam ale to pewnie dlatego ze nie jem slodkiego w ogole 😮 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann87 napisał(a):
witam 🙂

tak ,pierwsze 🙃 chłopczyk bedzie.. 🙂 czuje się dobrze tylko strasznie mi się nudzi 😮
od tygodnia czuje juz jego ruchy 🙃i brzuszek zaczyna lekko sie wypinac 🙂 jedyne pretensje ma do mnie gin. ze narazie nic jeszcze nie przyztylam ale to pewnie dlatego ze nie jem slodkiego w ogole 😮 pozdrawiam


co do tycia to si nie martw...ja schudłam w ciąży 15 kg. przytylam 3 czyli ogólnie schudłam 12! Tyle ze ja przez 7 miesięcy rzygałam jak kot po 30 razy dziennie..
Najważniejsze, że z Małym dobrze, że się dobrze czujesz!! Odzywaj się częściej!! Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
No nie wiem jak to u Was sie przedstawia bo znajoma mam z Lubonia i szukala i w P-niu bo tam pracuje i w tym Luboniu... i co Ty! nie ma szans na ten rok juz... zapomnij 🤢 🤢
wiec dla sw spokoju popytac mozesz 🙂 🙂

Nom a ja ogolnie nie pracuje, pracowalam w Lesznie w galerii staz sie skonczyl i zaszlam w ciaze mesiac po... i nawet nie dostalam nic od zusu 🥴
i tez jedziemy na 1 pensji i naszczescie tescia mam normalnego to nam pomaga;p hehe
i teraz marzeee o pracy by sie wyrwac wreszcie z domu 😁 ale to za rok dopiero mozliwe 🙂

Nomm to szybko mowi 😁
fajnie 🙂)))
prace tez masz fajna bo nie siedzisz pewnie az tyle w szkole, i duzo wolnego to mala nie bedzie skazana tylko na babcie 😉


ja poki co nie wyobrażam sobie powrotu do pracy....ale z drugiej strony cieszę się, że mam dokąd wrócić, bo jak słyszę, jak jest różnie z pracą to masakra...poza tym też troszkę psychicznie odmienię sobie, bo odkąd zaszlam w ciaże siedzę w domu non stop właściwie.
Trzeba trochę do ludzi wyjść, bo człowiek zgłupieć może...

u nas dziś super pogoda, byłyśmy na spacerku, zjadłyśmy obiad, czekamy na tatę...a ja strzeliłam sobie Redsa żurawinowego!!! UWIELBIAM GO!!! 🤪 🤪 🤪

mamy sąsiada, który pracuje w agencji reklamowej-mieli ostatnio promocje Redsa właśnie, rozdawali puszki na ulicach i przyniósł nam 2 zgrzewki... 🤪 🤪
więc ja codziennie teraz strzelam sobie piwko teraz...ehehehe swoją drogą od alku też się odzwyczaiłam, słaba głowa już się zrobiła...

A jakie plany wakacyjne macie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAK JA CI ZAZDROSZCZE TYCH REDSOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ja go kocham tez poprostu!!!!
mmm;p
eheh


no wlasnie.. to by nie zdziczec chce do pracy do ludzi... ja z leszna a w rawiczu mieszkam ze wzgledu na meza. i znam garstke - oczywiscie wiekszosc to jego znajomi a swoich takich to nie mam.
A z praca u nas to jak i u was i wszedzie indziej... zenada

My na wakacje nad morze jedziemy ( i to z bardzo dobra kolezanka wlasnie z brzuszka 😜 )
Na tydzien odchamic sie troche 😉
A u Was jakie plany??

Aniu to nic.... ja na poczatku to samo... albo stala albo do tylu... potem ruszylo i pod koniec znowu padlo.
wazne zeby dziecko bylo zdrowe a 2 tak wiekszosc dziewczyn spodziewajacych sie chlopca ma- malo tyja. ( przynajmniej z mojego otoczenia tak jest )
A do jakiego gina chodzisz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też nad morze z ekipą z brzuszka 🤪 🤪 w sierpniu.
Miało nas jechać 5, ale jedziemy 3 z rodzinkami...będzie wesoło 🤪 🤪 🤪
A tak to pod koniec czerwca do rodziców do Leszna jadę na jakieś 2-3 tygodnie, tam jest duży ogród, basen rozłożymy i będziemy się plażować 🙂
A 30 sierpnia na weselicho idziemy , pierwszy raz Gabulka zostanie na noc z dziadkami....już porami trzęsę,jak to będzie....ale z drugiej strony na ostatnim weselu byliśmy 4 lata temu (na swoim z resztą ), a tak jakoś nikt się nie hajta, więc trza korzystać 🙂 chociaż pewnie co 10 minut będę dzwonić i pytać, jak tam Nasza Mała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a na jakim osiedlu mieszkaja rodzice:P ??
my do leszna na kilka dni to moze w lipcu 😉

Aa gdzie jedziecie nad morze? tzn do jakiej miejscowosci??? 🙂
U nas wiekszosc mieszka na slasku albo calkiem okolice krk takze ciezko by bylo razem.
predzej w gory;p

No pewnie ze trzeba korzystac 😉 a nerwow troche bedzie czy spi czy jadla czy nie placze itd.. ale pewnie jak zwykle duzo paniki a wszystko ok bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
A my do Pobierowa i Ani mi nie mow nic! bo mi sei juz to sni po nocach:p ehehe
eej.... no co Ty gadasz?????
heh ja na Rejtana mieszkalam 😁 heehhe
ale blisko:P
jeszcze jak mi powiesz ze do 13 chodzilas to padne! 😁


no pewnie że chodziłam!!!
Osz kuźwa...to my się znamy może!!!!!!!!!!
A który rocznik jesteś?? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
A my do Pobierowa i Ani mi nie mow nic! bo mi sei juz to sni po nocach:p ehehe
eej.... no co Ty gadasz?????
heh ja na Rejtana mieszkalam 😁 heehhe
ale blisko:P
jeszcze jak mi powiesz ze do 13 chodzilas to padne! 😁


no pewnie że chodziłam!!!
Osz kuźwa...to my się znamy może!!!!!!!!!!
A który rocznik jesteś?? 🤪 🤪 🤪




oszty:P hehehe
ja 88 to nie zalapalysmy sie razem chyba.... bo Ty jeszcze 8 klas robials nie?
czekaj czekaj z kim Ty bys chodzila.... yyy Bartkowiak?? Majchrzak?? Weber???Ambrowczyk znasz??:P
hehehe ale jaja!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Ja od Cichej jestem potem Rozwalka 😜 ehehe
jak masz fb albo nasza klase to mnie znajdz Szponik ( Feld)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehehe wysłałam Ci zaproszenie na fb.
No ja jeszcze 8 klas robiłam...wychowawcą była Gabała. Nie znam nikogo z tych, których wymieniłaś...my byliśmy pierwszym rocznikiem, ktory był w tej szkole (tzn w tej kartonowej ) ehehhe
kurde to juz tak dawno było...z mojego rocznika była np.Ćwiklińska, Fogt, Kazubska ...same emeryty heheheeh
stara jestem już ( bo ja rocznik 80 ) 🥴 ale czuję się na 18 !!! 🤪 🤪 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taaaaa chuda, wysoka w okularach , od polskiego dokładnie!! 😁
to właśnie ona Gabała...kuźwa chyba Malgorzata jej było...

No teraz wypas jest, sala gimnastyczna zajebista...nie to co za naszych czasów...

Ale jaja, kurde świat jednak jest mały...spiknęłyśmy się na brzuszkowym forum heheeh

może się spotkamy, jak w Lesznie będziesz z Małym...ja będę gdzieś do połowy lipca, możemy się umówić na spacer np kiedyś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie o ile bede na dluzej to z checia 🙂 🙂 🙂
Aaaa ja mialam z nia polski ale dzieki bogu zawinela sie bo w ciaze zaszla 😜 Inne niestety nie sprawdzily sie u nas i szybko tez sie zawijaly:P
A historie mialas zapewnie z pania P.????? 😁 eheheh

nie no niby wypas ale szczerze? mialam tam zaszczyt ( 😜 ) chodzic rok yy czy 2?? jaaa ale sklera chyba 2 :P ehhe
To fajnie bo cieplo duuuza przestrzen itd ale jakos w kartonie przytulniej:P
fajnie bylo skakac i patrzec czy sie sciana nie zawali albo ogolnie piesia walnac do 2 sali 😁 eheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak tak...historia z panią P. dokładnie heeheheheh
mimo wszystko miło wspominam tamtą szkolę 🙂 🙂

u nas dzisiaj piździ jak za cara...
Siedzę jeszcze w piżamie ☺️ , nie chce mi się dupy ruszać...trza by było się za obiad zabrać, jakoś weny ni ma 😮
Gabi śpi, mężul z psem na spacerze...idę chociaż pranie powiesić!
Kupiłam wczoraj Gabci strój kąpielowy heheeh, będzie się laska lansować nad morzem!! 😁 😁 🤪 🤪

Miłego dnia!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wypowiadam sie o tej pogodzie 😠 😠 wrrr... masakra jakas.. moje biedne kwiatki na balkonie w kosc 🤨 😜 😜eheheh

Ja tez milo ja wspominam.... bo tej nowej juz nie za bardzo.

A duzo Ci spi w dzien?? i noc spokojnie?
🙂
My dzis zamulamy w domu... nie sprzatam syf jak cholera ale w d mam 😁 hehe
Marcel oblega tv i hejuje z teletubisiami:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej..ja urodziłam się w Lesznie ale z moim mieszkam teraz we Wschowie..
chodzę prywatnie do dr.Szymanskiej..
a na wakacje jedziemy do Chorwacji z rodzicami,siostra i szwagrem..ale tak ostatni tydzien lipca lub pierwszy sierpnia 🙂
miłego dnia bo na słoneczny dzien raczej nie mozna liczyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej!!

Ja pier***e co za dzień! Łeb mi pęka 😠 😠
Gabulka śpi w ciągu dnia 3 razy tak po 40 minut, a nocki przesypia całe, albo budzi się raz na chwilkę...wystarczy wtedy chwilę poklepać ją po dupce i śpi 🤪

kutwa u nas leje od rana, nawet na spacer nie da się wyjść, więc siedzę na dupie... 🤢


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...