Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej hej ja cala pogryziona przez komary i przez to moje dzialkowanie ahh co do porzadkowja niemam sily i tace wene jakos im blizej porodu tym beadziej nic mi sie niechce i nawet niemysle o wyprawce a wlasnie czy kupujecie buteli dla dzieci kiedys chyba ktoras podawala link na allegro do aventa zstaw 4butelek smoczek i szczotka bardzo mi sie podoba ten zestaw i moim zdanie sie oplaca bo wychodzi okolo 70zl z przesylka i chyba sie na niego skusze bo nigdzie takiego nieznajde w takiej cenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!!!
my po udanym wyjeździe do rodzinki (szwagierki), co prawda wyjazd krótki bo z jednym noclegiem, ale chociaż na chwilę odsapnęliśmy od miasta... (fotki w linku obok 😉)...
Ola: ależ ta bratowa Twa niezdecydowana!!! co kilka min zmiana decyzji czy cc czy poród naturalny 🙃 żartuję oczywiście, daj znać co z dzidzią??
Daga: ja mam 3 butelki tommie tippe,(dwie kupiłam w duopacku w promocji, a jedną dostałam ze szkoły rodzenia) ale mam nadzieję, że nie będę potrzebowała, bo bardzo chciałabym karmić wyłącznie piersią; planowałam każdą inną, bo słyszałam, że dzieciaczek sobie wybiera najlepszą dla siebie, właśnie myślałam o butelce aventa, tommie tippe, campola, ale doradzono mi, żeby jednak był jeden rodzaj butelki (smoczka, bo to najważniejsze w butli); no a smoczka-uspokajacza nie kupowałam, ale w razie co mam jeden tommie tippe, też prezent ze szk. rodzenia...nie chcemy używać, ale może trzeba będzie na chwilę w tzw. \"czarnej godzinie\", to niech sobie w \"pogotowiu\" czeka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂
Karolla- co do butelek to też mam tommy tippie, podoba mi się ich kształt. Na razie zamówiłam dwie 150 ml http://allegro.pl/antykolkowa-butelka-tommee-tippee-150ml-czujnik-i3247055404.html
Gratulacje dla Cioci Oli 🙂

Zaraz uderzam do kuchni. Szefowa kuchni 😎 na dziś poleca: spaghetii carbonara a na jutrzejszy dzień dziecka przyjeżdżają do nas znajomi z dziećmi, więc robię tort z truskawkami ( zawsze Mama nam robiła na dzień dziecka 🙂 ).
Trzymajcie się!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kopiłam 2 male aventa na zmianę .. Tez mam zamiar karmić piersią ale jak dagi napisała przyda się do herbatki czy glukozy.. a po za tym chcieć a moc to tez różnica nie wiadomo czy bede miala pokarm... Ta kumpela co ostatnio urodziła małą ma 3 tyg a ona już pokarm straciła 😞 i dziś pierwszy dzień na sztucznym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 a ja wybrałam się dziś na zakupy 🙂 kupiłam 15 par bodów ( 10 na krótki i 5 na długi ) , kilka par spiochów czapeczek kaftaników itd . Zostało mi już tylko kupic półbody i pajacyki le to jutro bo taki fajny sklep szybko dzis zamkneli 🙂 ale jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja padam po dzisiejszym dniu.
Rano na zakupy i po rower, udało nam się kupić od razu w pierwszym sklepie.
Kacper zachwycony 🙂
W domu składanie roweru no i jazda próbna po domu.
Bałam się, że nie załapie od razu pedałowania bo 2 lata na biegowym jeździł ale super sobie poradził.
Potem przyjechała moja siostra.
Także rower do auta i na planty. Chłopaki zostali i pilnowali Kacpra a my tzn. ja z mama i siostrą do kina 🙂
I w sumie nie dawno weszliśmy do domku.
Chłopaki się pluskają a ja zgrywam zdjęcie 🙂
Lubie takie dni.
Jutro jak będzie ładnie to pojedziemy sobie jeszcze do dinozaurów i dzień dziecka będzie wypełniony atrakcjami 🙂


Ja mam butelki TT przy Kacprze ich używałam i teraz tez mam zamiar.

Olu gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dorodny chłopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja też dzisiaj padam na ryj.
Jejku jak mi już ciężko 😞
Dziś cały dzień z Ksawkiem, pranie sprzątanie, rowerek, spacerek ,zakupy, masakra!!!!
Mąż calusienki dzien skręcał w Krakowie meble z moim tatą i z bratem.
Dziś przyszło łóżko Ksawka i szafa garderoba.
W końcu też dotarł rowerek dla Ksawka. U nas też będzie przesiadka z biegowego na klasyczny. Zobaczymy.
Z ciekawości - Dagii - odpinacie od razu boczne kółka? 🤢 bo wczoraj nasz znajomy wlasnie nam mowil, ze ich synek zaczyna nauke na klasycznym bo jezdzil 2 lata na biegowym i od razu mu odkrecili boczne zeby nie zmarnowac umiejetnosci utrzymywania równowagi 🤢

My jutro jedziemy na Piknik archeologiczny z moim kuzynem i moją przyjaciółką.
Pojutrze chyba do Ogrodzeńca na drugą część dnia dziecka.

Jeszc ze tylko 6 dni i już na stałe w Krakowie...
W końcu też zacznę kompletować wyprawkę.

Miłego weekendu papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - nie na razie kołka ma, musi je mieć, żeby nauczyć się skręcać, pedałować. wydaje mi sie ze może za miesiąc mu je odkręcimy
tak się prezentuję
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/dscn5131h.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img836/8454/dscn5131h.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola jeszcze troszkę! To już naprawdę nie długo. Jeszcze nie raz zatęsknisz za tym jak miałaś Gabrysia w sobie.
My znów walczymy z kaszlem, mokrym, napadowym... Mam już tego dosyć, a wizyta u laryngologa dopiero 19 czerwca... kpina....
Rowerek mamy, ale to jeszcze chyba za wcześnie bo nie bardzo chce jeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej w sobote szara zimna pochmurna miala byc dzialeczka a tu pogoda sprawila psikusa dzis mam odebrac lozeczko ciekawa jestem jak bde wygladac maz pewnie odrazu bedzie chcial zlozyc jak to on i musze tej mojej niuni cos kupic na dzien dziecka ciekawe co sobie panna zazyczy w sklepie chyba ze bedzie chciala isc do krainy marzen to pojdziemy milego dnia i weekendu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny 🙂

Dziś 1 Czerwca - czyli DZIEŃ DZIECKA

Wita was słoneczny ranek,
tyle dzisiaj niespodzianek,
tyle przygód czeka nas.
Pierwszy czerwca! Wstawać czas!

Dzisiaj święto wszystkich dzieci –
to szczególny dla nas dzień.
Jasne złote słonko świeci,
spoza chmur uśmiecha się.

Dzisiaj święto wszystkich dzieci
Niech nam pięknie słońce świeci
Oj! Jak ptaki dziś śpiewają
Tak życzenia nam składają.


[url=undefined]http://www.youtube.com/watch?v=d_vuxQ-9iVQurl]
BUZIACZKI DLA NASZYCH POCIECH NOSZONYCH W SERCACH 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mam do was pytanie czy wy tez macie bardzo duzy sluz zydobywajacy sie z pochwy ja wlasnie zauwazylam i lekko podbarwiony krwia ale to minimalnie wygladalo to tak jak by mi wlasnie idszedl ten czop pamietam jak mialam z nikola jesl;i sie nasili to pojade do szpitala puki co bede obserwowac niejestem panikara ale niewiem juz sama czy to ten czop czy tylk duza ilosc wydzieliny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga ja mam tak tylko trochę i nieregularnie, bo czasami cały dzień nic a czasami kilka razy, zwykle po jakimś wysiłku. No i przede wszystkim bez śladów krwi. Też panikarą nie jestem ale na twoim miejscu pojechałabym do szpitala, tak dla świętego spokoju. Tym bardziej że to dopiero początek 8-go miesiąca, a wszystko wskazuje że to właśnie czop śluzowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narazie niema juz sladu krwi mala aktywna w vrzuszko ale brzuszek caly napiety niewiem juz sama czy to ona sie tak wierci skurczy raczej brak bynajmniej ja nieczuje narazie jeszcze czekam dzwonilam do cioci poloznej i ppowiedziala zeby sie polozyc i odpoczac w pon i tak bede w szpitalu na badaniach wiec ona mnie sprawdzi powiedziala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...