Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeśli o mnie chodzi to dentysta wyczyscil mi ta rope i wsadzil lekarstwo Zadzialalo. Jeszcze troche czasem cmi ból, ale to juz pestka w porównaniu do tego co było. Staram się plukac utleniona woda. Tsk, jak kazal mi lekarz. Widze tam jeszcze to ropsko, ale mam nadzieję, ze teraz się będzie goic.
Powiedział, ze musiałam to sobie przygryz i weszlo tam jedzenie. Nawet wezly mi się powiekszyly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂
jejku Kasia urodziła jestem w szoku 🤪, kurcze no to się zaczeło , 😆 😉 mam nadzieję że się bardzo nie nacierpiała 🥴 ciekawe która następna w kolejce? 😉
Ja mam straszny kaszel i boję się że to może wywołać jakieś skurcze , 🥴 piję herbatkę z sokiem malinowym miodem ,mleko z masłem i miodem , zrobiłam sobie dzisiaj nawet syrop z cebuli za godz. spróbuje łyknąć łychę 🤢 ble , i już nie mam pomysłów co jeszcze może mi pomóc 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia gratulacje 🙂
Ja leżę już sie praktycznie urzadzilismy...nawet prawie dzis torbe spakowalam... 🙂ale teraz odpoczynek. ..mąż pojechał z synkiem na zakupy. ..dostalam delikatnych skurczy i więcej wydzieliny sie pojawilo...oj chyba musze się uspokoić z tym sprzątaniem...mój mnie wyzywa ze mam się nie forsowac...a mnie energia roznosi...dziwne 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrzyłam dziewczyny tak po was która najbliżej terminu i wydaje mi się ze Kamisia teraz 😜
kurcze ruszył już nasz miesiąc 😜
Niuneczka jak będziesz coś jeszcze wiedziała to pisz a tak wogole to weźcie dziewczyny nie chorujcie teraz kurcze dość że nosimy nasze brzuszki to jeszcze jak nie jakiś wirus to grypa następna ząb kochane bierzemy się w garść już nam nie dużo zostało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz wszystko wiem 😉, lecz calosc do opowiedzenia pozostawie Kasi; ).
Generalnie najgorsze trwalo 3h. Ogolnie dziewczyny mają się świetnie.
Ola superowa 😉 i ma cudny nosek mały i okrąglutki 😉)).
Alez ja przezywam ten porod Kasi 😉.
Malinka daj sobie odpoczynku więcej 🙂 no chyba, ze chcesz byc nastepna 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
Super GRATULACJE DLA KASI!!!!
no ja nastepna napewno nie bede 🙂
malinka teraz juz odpoczywaj 🙂 super ze juz sie urzadziliscie 😁 tempo expresowe 🙂


Już teraz to tylko odpoczynek 🙂chociaż do piątku niech mały zaczeka... 🙂Ja lubię mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. ..teraz już spokojna jestem. .. 🙂kołyska czeka na synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też gratuluje kruszynki 🙂
Jutro robie ostatnie zakupy dla maluszka, żeby mieć dopięte wszystko na ostatni guzik 🙂
nawet robie liste, więc jak bym cos pomineła to mi napiszcie 🙂
1. emulsja do kąpieli oilatum 500 ml
2. aspirator do noska
3. szczotka z miekkim włosiem
4. sól fizjologiczna
5. gaziki jałowe do pępuszka
6. cążki do paznokci
7. podkłady do przewijania 10szt. 60x60 (na przewijak)
8. smoczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co bylismy u znajomych i nagle takich skurczy dostalam ze wszystkich na rowne nogi postawilam, az sama sie przestraszylam ,doslownie zginały w pół 😲 😲 nie wiem co to bylo ale przeszly po godzinie i juz sie super czuje...Boże oby mi sie tylko szyjka nie skrócila 🤨 🤨 🤨

Kamisia ja mam 4 paczki pampersow new born 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...