Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja to mam problem jeszcze z cerą od jakiegoś czasu mi sie paprze myslałam że to przez ciąże ale lekarz mówił ze tak nie wygląda zmiana na cerze gdyby było spowodowane ciąża wydaje mi się że znowu wrócił mi trądził taki młodzieżowy i znowu bede musiała kurować sie antybiotykiem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwa pewnie i masz racje kochana tym bardziej że twoja fryzjerka jeszcze sciągła specjalnie dla ciebie farbę 😉 ale ja teraz chce troszkę rozjaśnić i odciągnąć ciemny kolor wiec to w sumie sama chemia wiec sobie poczekam chyba potrzebuje jakiejś konkretnej zmiany w swoim wyglądzie bo aż mnie nosi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja juz nie daje rady...leze i chyba bede ryczec...jest mi nie dobrze,wrocilam z miasta bo musiałam isc odebrać gracjana z przedszkola i szlam chyba z godzinę. ..takie mnie bole i klocie w dole brzucha łapaly...jak tak dalej pójdzie to nie dam rady po synka chodzić i bede musiała przestać go prowadzac a on tak lubi tam chodzic...jestem załamana...mam dosyć mojego upośledzenia ciążą. ..kiedy to sie skończy. ..w dodatku krzycze o wszystko na gracjana...co ze mnie za matka...czuje sie podle... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka no kurcze strasznie mi przykro ale już naprawdę nie dużo nam zostało a nie masz kogoś żeby wyręczył Cie w prowadzeniu synka do przedszkola ? ale to nie sprawiedliwe że jedna kobietka sie tak meczy w ciąży a druga nawet nie czuje że nosi brzuszek aj Malinka dasz rade kochana jeszcze troszke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mąż zawozi gracjana do przedszkola a potem jedzie do pracy...i ja go muszę odebrać. ..teraz jak się przeprowadzilismy to mam dosyć daleko...nie myślałam ze bedzie mi az tak ciężko ten kawałek przejsc... 😞a tak poza tym to nikogo tu do pomocy nie mam, jest siostra ale ona ma swój świat. .. 😞nie wiem jak to będzie jak porod sie zacznie i będę aama z młodym w domu. ..boje sie niesamowicie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łoj Malinko przykro mi..., ale rozumiem Cię kochana bardzooooo..., szkoda, ze nie masz kogos do pomocy. Ja sama po sobie widzę jak jest już ciężko..dzisiaj tez płakałam, bo za dużo chodziłam i nawet dwa pomieszczenia odkurzyłam, ale tak zaczelo mnie bolec, ze się poryczałam, ze muszę to robic, a nie mam siły i w głowie się kręci jak cos więcej chce zrobić..
ja bym chyba zrezygnowała jednak z prowadzania Gracjanka na czas do porodu...ja dzisiaj męza nawet na 1h nie chciałam puscic z domu.., bo mówię mu, ze się boję..bo gdyby się zaczęło i byłabym sama to padłabym z paniki!!!
wracając do tematu upiększania..nie chcecie wiedzieć jak pomalowałam paznokcie;p;p, ale co tam najważniejsze, ze są czerwone 🙂.Ja przez cała ciąże farbowałam włosy. Moja fryzjerka ma całkiem bezpieczne farby..uwielbiałam tą chwilę, kiedy wychodziłam wyczesana i ufarbowana 🙂. Teraz tez chciałam przed porodem, ale na razie nie mogę.., a mam już odrosty..Chyba pojde rodzic z nimi;p. bo się boję isc do fryzjera na te 2,5h, a jak zaczne im tam rodzic;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka strasznie Ci współczuję , ja też mam takie dni że myślę że już nie wytrzymam ani dnia dłużej , 🤨 mam tak zmienne nastroje że czasem sama się nie poznaje ,też bywa tak że krzyknę na synka , a potem jest mi z tym żle 🤨
kochana trzymaj się 🙂 i pomyśl że lada moment będziesz tuliła dzidziusia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku ja to szejkow nie znosze blee 🤢 😉 😉 ale niepogardzilabym pysznym gyrosem od prawdziwych turkow mniam pychotka 😁 😁 mnie do slodyczy wcale nie ciagnie 🙂

Malinka jak nie dajesz rady malego odpierac to daj narazie sobie spokoj z zaprowadzaniem go bo taka męka napewno nie posłuży Ci dobrze...albo idz bardzo powolutku wiesz taki spacerek sobie zrob 🙂 ja to tez ledwo sapie jak pod te gory wchodze zaprowadzając i odbierając Oliwka ale maly spacer codziennie musze zrobic tak dla zdrowia 🙂

powiem Wam ze ja nienawidze chodzic do fryzjera naprawde, zawsze ale to naprawde zawsze faryzjerka musi mi cos spie.rzyć ehh wole sama sobie farbowac 🙂 i wlasnie jutro z rana mam taki zamiar bo tez odrost mam spory 🙂 i pazurki juz pomalowalam i o dziwo nawet ladnie wyszly choc dosc ciemnym lakierem malowalam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja uwielbiam 😁 kebaby mi obrzydły bo jak wymiotowałam na początku ciąży to nie gotowaliśmy i mąż wcinał kebaby ciągle i aż na sam zapach i myśl mi niedobrze 😁
Ja też schodzę z czarnego tak jak Agatka 🙂 z tym, że ja nie farbowałam przez 8 miesięcy i to co mi odrosło farbnęłam na brąz lekko ciemniejszy jak moje naturalne 🙂 Końce mam czarne i zastanawiam się czy ściągnąć kolor czy podcinać stopniowo 🙂 kolory nie różnią się drastycznie więc nie ma dramatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...