Skocz do zawartości

Zdjecia brzuszkow i nie tylko | Forum o ciąży


solenizantka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiu88 napisał(a):
kurcze nie wiem dlaczego ale nie umiem dodać mojego zdjęcia 😞
jak to dokładnie zrobic?


musisz miec je gdzie na serwerze, moze byc na http://imageshack.us/ i potem w poscie naciskasz ikonke obrazka i wklejasz link ktory wyswietli ci imageshack.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff w końcu udało mi sie dodać te foto 😉

solenizantka dziekuje za pomoc próbowałam wrzucić linka z innych stron ale mi nie działało..
ale dzięki Tobie już zajarzyło i jest mój brzusio 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
dzięki dziewczyny, no mi się wydaje że jest dość duży (może czarne wyszczupla hehe) napewno jest większy niż w poprzedniej ciąży o tej porze 😉 i niech rośnie ten maluszek w środku, to najważniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki fela, poporstu w poprzedniej ciąży nie zdążył się mocno naciągnąć ten mój brzuch 😉 powiedzcie mi jeszcze jak mam zablokować oglądanie przez wszystkich tych zdjęć - weszłam już na swój profil i zablokowałam chyba wszystko co możliwe a i tak zdjęcia są widoczne, więc pomocy!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paella napisał(a):
dzięki fela, poporstu w poprzedniej ciąży nie zdążył się mocno naciągnąć ten mój brzuch 😉 powiedzcie mi jeszcze jak mam zablokować oglądanie przez wszystkich tych zdjęć - weszłam już na swój profil i zablokowałam chyba wszystko co możliwe a i tak zdjęcia są widoczne, więc pomocy!! 😉

jak bedzie wklejac zdjecia to nie wklejaj linku tylko nacisnij ikonke zdjecie i tam zamiesc link, wtedy nikt go nie bedzie widzial oprocz znajomych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...