Skocz do zawartości

Przyszłe Mamy z Łodzi | Forum o ciąży


olamat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej silvusia! Ja tez dodatkowo biorę żelazo+ captafer i żuravit- mam piasek w moczu 😞 Leki mamy bardzo podobne.
Jeśli chodzi o szyjkę to nie można samemu jej kontrolować, chodzę częsciej na wizyty i w tym tygodniu dodatkowo wybieram się na usg.
Jak się czujesz po fenoterolu? Ja przez 3 dni byłam jak naćpana, teraz już się organizm przyzwyczaił i dobrze go znosze (biore 6x1/2), chociaż brzucho jeszcze mi twardnieje czasami 😞
Masz jakiegoś gina do polecenia, który robi usg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, to nie fajnie z tym piaskiem...;/ ja tez biore fenoterol 6x i co jakis czas mnie strasznie trzesie po nim jakbym miala ponad 40 stopni...A co do dobrego usg to moge polecic Baś-Budecka, tylko czasami jest tak, ze zeby sie do niej dostac to idzie sie na wizyte nawet o 22.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebawem Ci przejdzie po tym fenoterolu, też tak miałam...
A czujesz nadal twardy brzuszek?
Heh, właśnie umówiłam się do Basiowej na środę i nawet na 18 mnie wcisnęła! Wcześniej też do niej chodziłam na usg i dokładnie tak jak piszesz- zdarzało się, że nawet na 23 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na pewno podgonila, bylebysmy donosily... i najlepiej bez przymusowego lezenia 🙂 Troche mi nie podrodze takie "odpoczywanie" 🙂 akurat jestem w trakcie kupowania mieszkania, a to mieszkanie jest takie, ze tylko "piatka benzyny i dwie zapalki" 🙂 wiec czeka mnie troche bieganiny przy remoncie po tych wszystkich budowlanych sklepach... na lezaco to tak calkiem ciezko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj! My uporaliśmy się z kupnem mieszkania przed ciążą, w lipcu skończyliśmy remont i odrazu pojawiły się dwie kreseczki 😉 Współczuje, bo wiem ile jest biegania przy tym wszystkim! Ale pamiętaj, że teraz dzidzia jest najważniejsza. Ja dziś leże czły dzień, a i tak brzuszek pobolewa 😞 A w dodatku mała po pęcherzu szaleje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to zazdroszcze 😉 tez juz bym chciala byc po remoncie. Ja tez staram sie jak najwiecej lezec, perspektywa spedzenia swiat w szpitalu jakos mi sie nie usmiecha:/ i po raz pierwszy stosuje sie do zalecen lekarza 🙂 Od czwartku ze 3 razy wyszlam z domu ale juz mi sie strasznie nudzi 🙂 To dobrze, ze szaleje. Ja to lubie wtedy czuje, ze jest i ze ma sie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchaj lekarza, słuchaj... Ja też to robie.
Mi też się nudzi w domku, mąż wraca popołudniami, a ja sama 😞 Też lubie jak czuję wiercenia i kopniaczki Małej, a na jakiej wysokości czujesz ruchy? Ja to pod pępkiem zazwyczaj i jeszcze niżej. 2mam kciuki za dzisiejsze usg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze nie, Basiowa mi powiedziala ze bedzie dziewczynka ale troche sie boje, ze cos tam sie moze jednak pokazac 😉 chociaz mam nadzieje, ze zostanie jak jest 🙂 Wiesz co zakupow nie robilam tez przez ten remont... natomiast mam juz wybrany wozek i mebelki 🙂 W Sloniu przy tesco jest fajny wybor, a poza tym nasz znajomy tam pracuje, wiec pewnie jakis rabacik bedzie 🙂 A Ty jak tam masz juz wybrany wozek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też jeszcze nic nie kupowałam, nie mam nic oprócz worka ciuszków po mojej siostrzenicy. Jutro na tym usg podpytam jeszcze o płeć, jeśli potwierdzi dziewczynkę to będę brała się powoli za zakupki bo jak czytam to forum to już każdy jest już dawno na etapie kupowania. Wózka nie mam jeszcze upatrzonego, fundują nam dziadki ale mam nadzieje, że go nie kupią bez konsultacji z nami. A Ty silvusia jaki wybrałaś?
Przy którym Tesco jest ten Słoń?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciuszkow to ja mam tez ale unisexow, bo wszedzie dookola sami faceci 🙂 ale ja sie ciesze bo przynajmniej bedziemy mogli cos kupic 🙂 Wozek upatrzylam sobie wielofunkcyjny Kadex Elipse, w porownaniu do innych jest calkiem tani i naprawde ladny(rzecz gustu). W necie nie wyglada tak ladnie jak w realu i nie ma calej kolorystyki. A ten słoń jest na alejach, przy tym tesco na balutach (pojezierska chyba ale nie jestem pewna)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w sumie żadnych zakupów jeszcze nie robilam, cały cas tłumacze sobie,że na to jeszcze czas 🙂
Będę miala ciuszki od koleżanek, tylko kilka sobie dokupiłam, aby mała miala coś nowego.
Wózek kupię dopiero po świętach, tak samo łóżeczko.
Tyle jest tego wszystkiego, że można się zagubic, co tak naprawdę jest potrzebne, a co zbędne.
Przy drugim dziecku będę mądrzejsza 🙂

Pozdrawiam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat wlasnie mialam na mysli ten na wlokniarzy 🙂
Ja stwierdzilam, ze sobie upatrze bo balam sie, ze bede zbyt pochlonieta remontem. My na zakupy pojdziemy po nowym roku ale jeszce nie jestem pewna w ktorym miesiacu 🙂
Esia ja mysle, ze jest duzo wiecej kobitek, ktore nic jeszcze nie maja i w sumie to nie jest zle, moja kolezanka dowiedziala sie w 19 tc, ze bedzie miala coreczke, wiec kupila wozek jakies ciuszki itp. a 5 tygodni pozniej okazalo sie, ze to jednak chlopak 🙂
Wracajac do wozkow... co myslicie o czrnym kolorze? Podoba mi sie taki czarny z bialymi dodatkami, ale zastanawiam sie, czy nie bedzie zbyt ponury jak na wozek dla dziewczynki...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat ja od niedawna mieszkam w Łodzi więc nic Ci nie mogę polecić...
sylvusia ja też po nowym roku się zabiorę za zakupy, a jeśli chodzi o czarny kolor wózka to raczej mi się nie widzi, ale może znajdziesz jakiś dwukolorowy: czerń i np. róż 😆 dla swojej królewny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...