Skocz do zawartości

Przyszłe Mamy z Łodzi | Forum o ciąży


olamat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiesz co Esia ja ten brzuch to mam czesciej twardy niz miekki, ja mam wizyte 21, tez sie boje bo gin powiedziala ze jak sie nie polepszy to do szpitala na swieta...:/ Ale i tak jest duzo lepiej niz bylo, wczesniej mialam caly czas twardy...
My w tym roku nie ubieramy choinki... 😞 a tez bardzo lubie 🙂
Po weekendzie dobrze, mialam byc u matuli tylko jedna nocke z pt na sb ale mnie nie chciala wypuscic i do pon zostalam 🙂
A jak tam po zakupkach upatrzylas juz sobie cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde nie wiem co z tymi brzuchami naszymi, mnie niby nie boli ale sie napina! Nieraz to po jednej stronie az mam taką gule i to nie jest mała napewno. Jeja szpital na swieta? 😞 Oby nie...
Fajnie, że masz mamę tak blisko, moja jest o 100 km ode mnie ;(
Co do zakupów to stwierdziłam, że tylko pościel i materacyk zamówie przez allegro a reszte kupimy w sklepie, bo ceny porównywalne a w sklepie jeszcze pomacać można :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niby fajnie, ze blisko ale z drugiej strony to jedzie sie do niej 40 min bo ja przeprowadzilam sie do zgierza i to na koniec a moja matula za matka polka... wiec najgorsze sa korki, musialabym w nocy jechac zeby nie stac w korkach 🙂
Jesli chodzi o te zakupy, to ja tez wole w sklepie, w razie czego bez problemu reklamuje, gwarancja itd. a juz spotkalam sie, ze na allegro te reklamacje nie sa przeprowadzane tak jak byc powinny...:/
A spodobal Ci sie juz jakis wozek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny życzę Wam i Waszym Rodzinkom
Świąt białych, pachnących choinką,
skrzypiących śniegiem pod butami,
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
pełnych niespodziewanych prezentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam koplówke na wyciszenie skurczy, teraz biore 4*1 fenoterol i nospe- brzuszek nieraz się stawia- zwłaszcza jak mała szaleje ale jest już lepiej.
Muszę leżeć dużo. A do tego miałam zakażenie dróg moczowych 😞
Jutro wizyta, zobaczymy co mi ginka powie.
A Ty olamat masz cały brzusio twardy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
Esia to w szpitalu bylas na swieta???
Ja tez mam caly czas twardy brzuch i stawia mi sie nawet przy zmianie pozycji kiedy leze...:/
Bylam w pon przed swietami u gin i stwierdzila, ze powinien byc bezwzglednie szpital ale poniewaz to jest mojego ojca znajoma to mnie zostawila w domu pod warunkiem, ze tylko na lezaco i ze bede traktowac ta ciaze jak chorobe jesli nie chce zgubic dziecka 🙂 :/
A do tego jak na zlosc we srode przed wigilia zatrulam sie bigosikiem wiec scisla dieta, no i nie pojadlam w swieta 😞
A macie zalozony jakis szew albo krazek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Na święta mnie wypuścili na szczęście...
😞 Też mam nakaz leżenia, a mimo tego i tak sie brzuszek stawia jak długo jestem w jednej pozycji, stwardnieje na 5 sek i puszcza. Biore niby więcej tego Fenoterolu a róznicy nie widzę. Dziś byłam u mojej ginki, szyjka na szczęście 3ma, jest z nią ok. Początkowo wspominała coś o szwie ale teraz odeszla od tego pomysłu. A Tobie sylvusia ma byc założony??
A co Twoja ginka na to, że dzidzia jest mniejsza o tydzień? Moja niby mówi, że to nic ale kazała zrobić kontrolne usg za 3 tygodnie. Mam nadzieję, że podgoni ta moja i Twoja lala!
Przykro mi, że święta nie objedzone 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj trochę pochodziłam po sklepach z rzeczami dla maluchów i teraz cierpię. Brzuch twardy i stawia mi się. Musze leżec. Byle wytrzymac do 11.01 wtedy tez mam wizyte u dr, zobaczymy.
Byłam dzis w tym słoniu na włókniarzy/pojezierska. Ogromny jest i jest tam wszystko. Oczywiście ceny są dosc wysokie. Obejrzałam sobie co chciałam i kupię na allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dobrze, ze Cie na swieta wypuscili.
Moja gina stwierdzila, ze chyba juz odpusci ten szew bo dosyc pozno jest...
Też mam miec kontrole malej, czy sie poglebia to ze jest mniejsza, czy sie po prostu urodzi drobna. Za tydzien ide do Basiowej.
Robilas usg 3d? zastanawiamy sie nad tym z mezulkiem ale nie jestem pewna czy to takie fajne jest...
A jak tam dziewczyny z sylwestrem? 🙂 Ja to chyba bede tvp2 ogladala 🙂 moj maz stwierdzl ze kupi sobie 07, wypije i pojdzie spac 🙂
A z tymi swietami to tragedii nie ma, ze sie nie najadlam tak jak chcialam... przynajmniej nie umieralam od zgagi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzeń o które warto walczyć.
Radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2010
oby nie był gorszy od minionego
ale decydowanie lepszy!
I co najważniejsze zdrowiutkich pociech 🙂


Sylwester i Nowy Rok spędzony z rodzinkom, wczoraj dopiero wróciliśmy.
A co u Was dziewczyneczki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Dziewczynki w Nowym Roku! Życzę Wam wszystkiego dobrego, szybkiego porodu, zdrowych maluchów oraz szybkiego powrotu do formy 🙂

Esia ostatnie USG miałam robione 21.12 i wtedy mała ważyła 750 g. Teraz mam wizytę 11.01 i wtedy zobaczymy ile urosła przez święta 🙂

Silvusia dzięki za wiadomośc o słoniu. Będę musiała się tam przejśc jeszcze raz, po dostawach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...