Skocz do zawartości

Przyszłe Mamy z Łodzi | Forum o ciąży


olamat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak poprostu, z ciekawości. Ja idę za 2 tygodnie, w szpitalu miałam usg ale takie szybkie, że ledwo się obejrzałam a już było po 😠 . Basiowa jest dokładna, przepływy zbada, dzidziusia całego. Chociaż jest pewność czy wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Ale wam zazdroszcze, że już tak wszystko kupujecie dla swoich maluszków. Ja dziś dla poprawy humoru byłam w słoniu i na przybyszewskiego w sklepie dla maluchów i się na oglądalam tylko. Mój mąż też już chciałby kupować:P Ale wstrzymamy się jeszcze troszke, przynajmniej do momętu jak bedzięmy znać płeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Esia, Basiowa rzeczywiście jest dokładna i fajnie wszystko opowiada... 🙂 Mój mężulek się ostatnio popisał 🙂 na samym początku Basiowa powiedziała "że dziewczynka to wiemy..." i pokazała cipcie na co mój mężuś po 5 minutach " a to nadal ma być dziewczynka?" hehe
Kruszyna szybko Ci zleci, ja też dopiero co zazdrościłam tym, co juz robiły zakupy 🙂
A ja niestety jednak musze mieć zakładany krążek:/ I do tego cały czas mi wraca infekcja dróg moczowych więc musze dostać antybiotyk, ale ciesze się bo z tygodniowego pobytu w szpitalu utargowałam na 3dni 🙂 i zamiast jutro, idę w pon bo w nd mężulek ma podać siostrzeńca do chrztu 🙂
W ogóle nie jestem załamana... pewnie dlatego, że kupiliśmy wózeczek 🙂 jest szaro-grafitowy z kwiatkami białymi i błękitnymi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj... no ale pomyśl Silvusia, że z tym krążkiem będziesz miała pewność, że donosisz Zuzolkę (nadal dziewczynkę :laugh: ) do terminu. 3 dni dasz rade, ja ostatnio leżałam 6 i to weekend do tego, a zleciało niewiadomo kiedy... Leżała ze mną dziewczyna, której zakładali szew- ciekawe co lepsze... Też się boję o tą moją szyjkę, bo było podejrzenie skracania, poproszę o zbadanie na usg.
Co do infekcji to mi w szpitalu wykryli ostre zakażenie drog moczowych- miałam cewnik brrr... Dostałam Furagin i przeszło póki co, do tego mam piasek więc moje nery pod kontrolą.
Ehhh, ale co tam, byle do marca... 🙂
To super, że masz już wózeczek 🤪

Kruszynko nim się obejrzysz, a będziesz już na tym etapie co my 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was,
Ja w szpitalu leżałam dwa tygodnie i to były chyba najgorsze tygodnie w moim życiu.
Silvusia 3 dni zlecą nawet nie będziesz wiedziala kiedy 🙂
Ja juz nie mogę się doczekac poniedzialku, zobaczę małą. Uwielbiam te momenty. Wy też tak odczacie od wizyty do wizyty?
Moja kruszyna dziś w nocy wariowała jak szalona. Skopała mi żebra po prawej stronie i bolą mnie przy każdym wdechu. Bardzo energiczny człowiek we mnie rośnie 🙂
Byle do marca 🙂
Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj olamat 🙂
Też się nie mogę doczekać kiedy zobaczę Małą, mam płytkę z ostatniego usg to czasami sobie ją podglądam 🙂
Moja Niunia też umie porządnie skopać, czuję ją najbardziej po prawnej stronie brzucha tuż koło żeber i w okolicach pępka, z lewej strony w pobliżu żeber w ogóle jej nie czuję... A Wy jak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Wiem, że 3 dni zleci szybciutko 🙂 zupełnie tak jakbym była na jakiś badaniach 🙂
Ojej Esia wspolczuje Ci tego piasku, to musi Cię bardzo boleć...
Moja niunia całą noc przesypia:laugh: budzi się dopiero, kiedy mąż do pracy wychodzi 🙂 czyli przed ósmą. Za to wczoraj wieczorem mi straszliwie skopała żeberka 🙂
Esia Zuza nie ma stałych miejsc, kopie tam gdzie popadnie, w zależności jak się ułoży 🙂 A ponoć ma mnustwo miejsca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂

Jesli chodzi o wybór szpitala to na 75% Rytgier ten na szterlinga. W nim urodziła moja siostra i mówi, że jest bardzo zadowolona zarówno z "obsłgi" jak i patrząc ze względu na dzidzie. Na razie nie było czasu na większość pytań, bo dopiero jutro wychodzi ze szpitala. Ogólnie rzecz biorąc moja siostra szybko jak na pierwsze dziecko rodziła okolo 3 godz, same skurcze parte 15min. Nie chce mi sie za bardzo wierzyć, ale jak pytam czy bolało to mówi, że tak troche ( bez znieczulenia miała) że teraz jest ją bardziej szwy ciągną:P też bym tak chciała:P
Wiecie ile kobitek tyle opini, dla jednych jest jest ok a dla innych tragedia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam wczoraj u mojej siostry w rytgierze i troszke zmieniłam zdanie.Tatus dziecka nie może poprzebywac z dzieckiem i mamusia w normalnych warunkach. Dziecko można zobaczyć tylko przy drzwiach a z moją siostrą stał na korytarzu i rozmawiał, bo na sale wejść nie może a na korytarzu na wszystkie sale max 5 krzeseł i trzy stoliki. Na szczęście Paula miała wykopioną położną to i plecy wymasowała i pomogła, bo jak tatuś nie mogł to kto miał się tym zająć. Popytam jeszcze jak wróci jak ona się z tym czuła. Z tego co wiem np. w matce polce sale są trzy osobowe z łazienkami i jedna ze ścian jest oszklona i mozna podglądać maleństwa jak są kompane, bądź jeśli jest zaraz po porodzie to inkubatorek jest jak muluszek potrzebuje i ponoc jest bardziej rodzinnie. Już nie wiem co o tym wszystkim mysleć, wcześniej matka polka nie wchodziła w gre a teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Ja dziś byłam w Słoniu ale kupiłam tylko kocyk, resztę kupuję przez Allegro bo są spore różnice w cenie.

Olamat super, że z Zuzią wszystko dobrze. Ile już waży?
Co do Fenoterolu to przez pierwsze dni będziesz się słabo po nich czuła, ja byłam jak na haju! Ile tabletek musisz brać dziennie? Ja na początku brałam 3, a teraz już 6 i różnicy nie widzę niestety... Często stawia mi się brzucho i to tak dziwnie bo nie cały tylko miejscowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Esia na razie biorę 3 tabletki dziennie, zobaczymy, czy będzie poprawa. Miejmy taką nadzieję. Podobno organizm sie do tego przyzwyczaja.
Też byłam w słoniu, w sobote i jak porównałam sobie ceny, to są ogromne różnice. Np butelki antykolkowe tommee tippee w słoniu ok 24 zł jedna, a ja na allegro kupiłam jedną za 12,50!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Esia ja na sam początek nie będę używała żadnej poduszeczki. Na prześcieradle połóżę pieluszkę tetrową, aby leżała na płasko. Moja siostra jest fizjoterapeutką i powiedziała, że najlepiej jak dzidzia śpi na płasko, jest to najzdrowsze dla jej kręgosłupa.
Będę dziś dopiero wieczorem, zajrzę wtedy na brzuszek. Miłego dnia Wam życzę.
Kruszynka gratuluję córeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Biedna Silvusia pewnie w szpitalu... 😞

Olamat mi tak po tygodniu ustąpiło drżenie rąk, ogólny niepokój, serducho szybciej mi bije do tej pory.
Nie wiem czy Ci gin powiedział ale Isoptin bierz z 15 min przed Fenoterolem.
Ja zamówiłam już praktycznie wszystko dla Małej, już nie mogę doczekać się paczuszki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co różnie z tym bywa. Biorę go od pon. zobaczymy po tygodniu. Jak pójdę so sklepu i wróce to mam napięty brzuch, jak dłużej postoję to mam skurcze, ale jak sobie grzecznie siedzę to teraz nic się nie dzieje, a wcześniej pojawiały się skurcze. Liczę, że przyjdzie poprawa
Ja też kupuję Nivea baby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...