Skocz do zawartości

Przyszłe Mamy z Łodzi | Forum o ciąży


olamat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Olamat a już coś upatrzyłaś?
Nie wiem na jaki kolorek łóżeczko ikomodke pomalować... 🥴 Podobają mi się ciemne, ale szafa i regał w pokoiku jest jasny...
W jakim proszku pierzecie ciuszki? Ja mam Jelpa i nie wiem czy płynu też trzeba użyć?
Ale głodna jestem gdzieś dziś to masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olamat napisze Ci wieczorem te namiary bo mężuś ma przy sobie wizytówkę.

Esia to pomaluj front na jasno a boki na ciemno 🙂 albo na odwrót 🙂 My chcemy kupić zestaw mebelek klupś safari i tam tak właśnie jest 🙂

Ja mam tylko wózek:/

Esia ja o proszku to nawet jeszcze nie myśle bo nawet ciuszków u siebie jeszcze nie mam 🙂 Ale chyba kupie ten lovely czy jakoś tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze KTG nie mialam robionego. A wizyty mam co 3 tygodnie. Na początku miałam co miesiąc, więc chyba nie mam większej różnicy.
Jabędę prała ciuszki w lovela, bo wg mnie ma mniej intensywny zapach niż jelp. Ciuszki będę rónież płukała w płynie do płukania lovela i pamiętajcie, że trzeba dwa razy wypłukac!

Powiedzcie mi ile miałyście takich prawidziwych USG robione, nie liczę tutaj tych krótkich na każdej wizycie.
Ja miałam jak narazie 2:
1. jako badania prenatalne
2. w 21 tygodniu połączone z echo serca płodu
Teraz powinnam chyba jakoś miec w 35 tygodniu i potem juz na sam koniec ciąży, tak?

A wózek i łóżeczko mam już upatrzone wystarczy zamówic, zrobimy to na początku lutego.

Silvusia będę wdzięczna za namiary 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w sumie to miałam już 6 usg
2 razy jak byłam w szpitalu- 6 i 26 tc (ale takie szybkie)
i 4 razy u Basiowej-
9 tc sprawdzenie czy bije serduszko bo w 6 jeszcze nie było widać i pomiar fasolki,
12 tc- usg tzw genetyczne
21 tc- połówkowe
25 tc- musiałam iść dodatkowo zobaczyć jak dzidzia rośnie
masz rację Silvusia ona za kazdym razem dokładnie bada każdą część ciałka.
Na wizycie nie mam robionych usg bo moja ginka nie ma sprzętu, muszę umawiać się prywatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamusie i córusie 🙂

Jak tam wam dzionek mija?

Miałam 4 takie badania usg w 7,19,25 i 29 hbd.

Olamat przepraszam, że wczoraj nie wysłałam Ci tych namiarów tak jak obiecałam ale dzisiaj nadrabiam 🙂 Tutaj masz nr tel:510 143 137. Tylko uprzedzam Cię, że studia to on zbyt ciekawego nie ma...:/ Sam jest jakiś dziwny ale robi śliczne zdjęcia bo robi je z pasji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat nie ma problemu 🙂

Dziewczyny ja mam takie pytanko do Was... Zastanawiałyście się nad obecnością partnera przy porodzie?
Ja w sumie bym chciała, mąż też... ale ja mam obawy co będzie później, czy "te" widoki nie obrzydzą mu "pewnych" spraw...
Co o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Silvusia, ja nie wyobrażam sobie, że będę rodziła bez mojego partnera. On i tak stoi od strony Twojej głowy, nie będzie widział samego momentu wynurzania się malucha na świat. A będzie z Toba i bedzie Ci o wiele raźniej, pomasuje plecy, powie ciepłe słowo. A wydaje mi się, że one będzie tak przerażony samym faktem uczestnictwa przy porodzie, że nie będzie pamiętał jak wygładałaś. Jak zobaczy malucha to będzie najszczęśliwszym facetem na świeicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Silvusia ja mam poród przez cc najprawdopodobniej więc męża przy mnie nie będzie 😞
Gdybym rodziła naturalnie napewno by był ze mną. Zgadzam się z Olamat będzie cie wspierał i rażniej Ci będzie, a zaglądać "tam" nie musi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny. Dziś miłam zagoniony dzień, najpierw pojechałam na imienionowe ciacho do taty, potem zakupy z siostrą i jestem wykończona.

Silvusia ja też tak mam, jak dłużej pochodzę to mała napiera mnie na szyjkę i pęcherz i musze chodzic do toalety co 20 min. Mam też wtedy twardy brzuch i czuję się nie najlepiej. Ale jak poleżę i powyleguję się conieco to brzuch twardnieje mi tylko w miejscu, gdzie mała się ułoży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...