Skocz do zawartości

Marcóweczki 2014 :] | Forum dla mam


czarnyloczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
maugo89 ja też dostałam milion badań i HIV też w poprzedniej ciąży prowadził mnie inny lekarz nawet o hiv nie wspomniała
teraz zlecił mi:
mofrologię, mocz, glukozę, tsh, ft3, ft4, WR PRW, hiv, profesteron, toxoplazmoze

następną wizytę mam 8 sierpnia już nie mogę się doczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdalena2133 napisał(a):
Honoratka, ja tak samo jak Ty, odstawiłam..A co sądzicie na temat farbowania włosów w ciąży?


szczerze mówiąc to ja nigdy nie malowałam włosów 🙂 ale nie wydaje mi się, żeby były jakieś przeciwwskazania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową mamusie 🙂

Dziewczyny super ze po wizytach wszystko dobrze 🙂
Co do badań to ja narazie mam tylko mirfologie i mocz. W pierwszej ciąży wszystko miałam co jakiś czas.
Najlepiej farby bez amoniaku właśnie i czasem się zdarza ze kolor może wyjść inny.
Jednak najczęściej się zaleca by farbowac dopiero po 12tc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też noszę się z zamiarem zafarbowania włosów.
Jakieś pół roku temu postanowiłam sobie wrócić do naturanlego koloru. Zafarbowałam włosy niby jakąś farbą co nie widać mocno odrostów i tak sobie czekam. Ale jak się dobrze przyjżę to widać ten 10 cm odrost fuuuu.
Mam naturalne brązowe włosy zamarzył mi się dość intensywny rudy kolor już kiedyś takie robiłam i czułam się w nich super tylko musiałam je odświeżać tak co 4 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja cieszę się tylko że w te upały mogę być w domu. U nas w biurze jest po 35 stopni bo mamy małe pomieszczenie tanie przepuszczające światło i ciepło rolety i brak klimy. Porażka. Za to 3 lata temu będąc w ciąży z Anastazją przeleżałam upały w szpitalu w jeszcze gorszych warunkach, b nawet rolet nie było w oknach a słońce paliło od rana do wieczora..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkim przyszłym mamusiom życzę bezproblemowych ciąż i wszystkiego naj 🙂

Chociaż to nie mój wątek, pozwolę sobie wtrącić, że ja ponad 3 lata temu w ciąży farbowałam 2 razy włosy, jak dobrze pamiętam w ok.5 m-cu i chyba na 3 tyg. przed porodem i było wszystko ok. Podobno nie powinno się farbować w 1 trymestrze.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. po dzisiejszym usg jestem zachwycona 😁 Dzidziuś rozwija się prawidłowo i ma już 5,5 cm 🙂 jest zdrowy 🙂 płeć poznamy na następnym usg bo dziś było jeszcze za wcześnie 🙂 a co do wagi to mi przez pierwsze 2 miesiące spadła bo sporo wymiotowałam, a teraz jest w normie przed ciążą i chyba rośnie:P boje się wejść na wagę:P pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
jestem po usg prenatalnym
u dzidziusia wszystko w dobrze fikał i skakał jak szalony
i nie chciał pokazać buzi i płci choś doktor mówi że aparat usg był na tyle profesjonalny że gdyby się odwrócił to mogła by wstępnie określić płeć
ciągle był odwrócony plecami do aparatu i jedyne czego nie dało się zbadać i zmierzyć to kość nosowa
ale trudno następnym razem .. ma już 7cm
zrobiłam też badania krwi prenatalne wyniki za 10 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie marcowe Mamusie!

Chciałam się przywitać i dołączyć do forum marcóweczek.
Termin mam na 08.03 🙂
Najbliższe usg mam w przyszły poniedziałek i już nie mogę doczekać się aż usłyszę bicie serduszka.
A tak w ogóle to jestem już mamą niespełna rocznej córeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Dziękuję za tak miłe przywitanie!
Dziś byliśmy z córeczką na dwugodzinnym spacerku- nad morzem ostatnimi czasy jest przepiękna pogoda!
Ja juz mam kartę ciąży byłam na usg ale okazało się, że Maluszek jest jeszcze za mały żeby zrobić wszystkie pomiary. Na kolejne idę 02.09- będzie to juz początek 13 tygodnia.
No i tak jak każda mama nie mogę sie doczekać badania 🙂
Miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...