Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mieszkam w holandii pozozumiewam sie po angielsku ale odkad ucze sie holederskiego to mam problem z angielskim
ciaza nie potwierdzona jeszcze dzisiaj ide do prywatnej kliniki z polskimi lekarzami
w holandii dopiero po dziewiatym tygodniu ciazy zaczynaja prowadzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu jak ma złość żadnego polskiego lekarza. Ja na pierwszą wizyte wybieram sie w piątek. Zabieram męża. Niech tłumaczy 🙂 sam jeszcze n7edokładnie zna język ale co dwie głowy to nie jedna...
A jak tam dolegliwości ciążowe? U mnie prawie cały zestaw, na szczęście nie za mocne, da się żyć. Przy pierwszej ciąży to tak mi sie spać chciało że nie funkcjonowałam prawie. Teraz jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 😘
ohhhh zgaga ja mialam w pierwszej ciazy od piatego miesiaca do porody
ja mam bol podbrzusza, skurcze wysypke na dekoldzie i plecach a po niedzieli ide na usg beda sprawdzac czy wszystko w porzadku z fasolka bo mam troche za silne skurcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tragedia. Ciagle jest mi tak niedobrze ze ruszac sie nie moge. Lekarka przepisala mi krople i jest minimalnie lepiej ale ogolnie to masakra. Chyba w tej ciazy to schudne a nie przytyje bo jesc tez nie za bardzo moge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jak tam się czujecie?

Byłam wczoraj u ginekologa - koszmar !!! trafiłam do jakiegoś starego cepa, niemiło mnie przyjął... ponad 3 godziny czekania w poczekalni, a jak wyszłam z jego gabinetu to w sumie NIC się nie dowiedziałam... tylko tyle że mam nadżerkę i dostałam za to opierdol, że mój lekarz nie chciał z nią nic zrobić...;o
dziś idę do innego, podobno ma dobrą opinie. Wczoraj dzwoniłam i na dziś mam już termin z NFZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewik87 moim zdaniem każda z nas inaczej przechodzi ciążę.. każda może mieć inne objawy na początku, Ciesz się że nie musisz się na chwilę obecną męczyć z dolegliwościami.

Ja jestem po wizycie u ginekologa, tym razem trafiłam na konkretnego i miłego ginekologa. Dostałam tabletki na podtrzymanie ciąży , bo jak na 5/6 tydzień to pęcherzyk jest bardzo mały. Zrobili mi od razu badanie krwi. Wizyte mam dopiero za 2 tyg. zaczynam schizować i się bać... bo wtedy się okaże czy ciąża się rozwija prawidłowo czy też nie ;(((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...