Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sweety napisał(a):
Oj tak z Gosiaczkiem rozkrecimy znowu brzuszka cztery lata temu bylo tu gwarno teraz tak jakos pusciutko sie zrobilo malo nowych tematow dochodzi
Takie moje obserwacje.

tez zauwazyłam a i jeszcze wszystkie dziewczyny z naszych lat co były w ciazy wracaja tu z powrotem 🙂 no Iza rozkrecimy postaram Ci sie dotrzymac towarzystwa co by Ci razniej było 🙂 a i musze przywitac sie z Piotrem bo kupe lat mnie tu nie było SERWUS PIOTRZE NASZ KOCHANY ADMINIE 🤪jak tam coreczka pewnie rosnie jak na drozdzach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooow !
Cześć dziewczyny, widzę, że nie próżnowałyście po nocach 😜
Fajnie Was tutaj widzieć znowu! Gratuluję 🙂
Może Wam się uda rozkręcić to forum na nowo bo ostatnio strasznie niemrawo - konkurencja się gigantycznie rozrosła i na Brzuszek zagląda o wiele mniej osób 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też tu było dobrze to nawet nie próbowałam szukać innego forum.
Ja przez wiekszość czasu modlę sie żeby jakiś cud sie stał bo zdechnę niedługo jak sie nic nie poprawi. Ciagle mi niedobrze, niedawno dołaczyła koszmarna zgaga, a przez tydzień jeczałam z bólu zęba, no i oczywiście dentystka nie bardzo mogła pomóc. Przynajmniej zab ostatnio odpuścił prawie całkowicie. Zamienił się ze zgaga miejscami.
Ech..okrutny losie. Jak widać jęczaca sie mnie trzyma i niewiele we mnie radości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczęściara - bez mdłości :P ajć ból kręgosłupa wiem co to za ból.. ;o
Parę miesięcy temu miałam wypadek i miałam skręcony kręgosłup lędźwiowo krzyżowy, w szpitalu jak zrobili mi zdjęcie byli zdziwieni że chodzę... ;/ właśnie.. dobrze że przypomniałaś, bo muszę u gina to powiedziać, mam nadzieję że będę mogła rodzić normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...