Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fifilandia napisał(a):
Hej mamutkii!

Jak tam u was?
Ja strasznie sie boje. Wczoraj troxhe pochodzilam i mialam za swoje...lecialo ze mnie mocniej. O jeszcze te skrzepy! Jutro mam wizyte...chcialabym wiedziec na czym stoje...
Buziaki dla was i maluszkow


Hej,
oj najlepiej lleż jak najwięcej, a nie chodz tyle...
trzymamy za ciebie kciuki, i napisz nam koniecznie jak będziesz jutro po wizycie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No od piatku do wczoraj mialam taki skapy okres..od wczoraj po poludniu jak wrocilam ze sklepu krwawienie jest mocniejsze i tr skrzepy to tak wielkosci paznokcia u kciuka..moze ciut większe. Jak bedzie gorzej musze do szpitala isc a dzisiaj busy strajkuja i z malym w domu sama zostalam i jak tu sie nie ruszac???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fifilandia napisał(a):
No od piatku do wczoraj mialam taki skapy okres..od wczoraj po poludniu jak wrocilam ze sklepu krwawienie jest mocniejsze i tr skrzepy to tak wielkosci paznokcia u kciuka..moze ciut większe. Jak bedzie gorzej musze do szpitala isc a dzisiaj busy strajkuja i z malym w domu sama zostalam i jak tu sie nie ruszac???


Matko... masakra..
ja na twoim miejscu od razu bym jechała do szpitala wczoraj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boli jako takich nie mam. Raczej mecza mnie wzdecia 🙂 Piersi mam już wieksze nabrzmiale i bolace. Mdlosci nie mialam nawet w poprzedniej ciazy. Spodnie mi sie nie dopinaja 🙂 Mam nadzieje ze to tylko jakis krwiak...Jutro o 9:00 mam wiizyte a teraz ppki co staram sie lezec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fifilandia napisał(a):
Hej mamutkii!

Jak tam u was?
Ja strasznie sie boje. Wczoraj troxhe pochodzilam i mialam za swoje...lecialo ze mnie mocniej. O jeszcze te skrzepy! Jutro mam wizyte...chcialabym wiedziec na czym stoje...
Buziaki dla was i maluszkow



I jak wizyta ? mam nadzieje że wszystko OK.! DAJ NAM ZNAĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...