Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam !
Jestem Agnieszka. Jestem w 8 tc. To moja druga ciaza. Mam juz 2, 5 letniego synka.
Pierwsza wizyte mialam miec w ten poniedzialek ale dostalam krwawien-plamien w piatek wiec polecialam szybko. Dowiedzialam sie ze zarodek jest bardzo malutkii, za malutki jak na wiek ciazy. Macica podobno ma wade..uklada sie na ksztalt bumerangu...Widzialam bijace serduszko a lekarka do mnie bym nierobila sobie nadziei bo raczejnic z tego nie bedzie 😞 Jezeli plamienia pozostana takie jak teraz skape to mam przyjsc w czwartek ...jak beda wieksze to do szpitala. Nie wiem skad te krwawienie...Lekarka przepisala tylko magnez...nicna podtrzymanie ciazy! Martwiesie bardzo ale mam nadzieje ze do czwartku bedzie dobrze i okaze sie ze wszystko w porzadku. Pomi co lezei odpoczywam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
musisz wierzyc ze wszystko bedzie dobrze ! ja bylam w tym tyg u lekarza tak jak pisalam nie mieszkam w Polsce i niestety niewiele sie dowiedzialam zrobili mi podstawowe badania i dopiero 11 kwietnia mam przyjsc na nastepna wizyte wtedy dostane skierowanie na usg.Wczesniej sie martwilam ze nic mi nie dolega i wykrakalam 🙂 teraz codziennie po poludniu zaczynaja mnie meczyc nudnosci ale nie przyszkadza mi to w jedzeniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny

Na wstępie gratulacje dla przyszłych mam dużo zdrówka dla pociech i cierpliwości

Jestem Basia jestem mamą półtorarocznej Patrycji, urodziłam w grudniu 2012 i również całą ciąże spędzałam na tej stronce która wiele mi dała rozmawiając z moimi grudnióweczkami, wiele się nauczyłam i dowiedziałam od doświadczonych i młodych mam

Piszę z ofertą skierowaną do przyszłych mam... Mianowicie mam do sprzedania baaardzo wiele ciuszków od najmiejszego rozmiaru do powiedzmy roku czasu Body, śpiochy, sukieneczki, bluzeczki, cudowne kompleciki na lato dla przyszłych dam Jeśli któraś mama jest zainteresowana, lub szuka czegoś konkretnego dla swojej pociechy, serdecznie zapraszam do napisania wiadomości prywatnej lub na maila: [email protected] , na pewno odpiszę i odpowiem na wszelkie pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak i jakies pomysly podsunac
i dobrze by bylo gdyby admin ulatwil wstawianie zdiec nie tylko przez chroma i image
ostatnio chcialam suwak wstawic i wogole mi go nie wyswietlalo u ciebie widze tez go nie pokazuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...