Skocz do zawartości
beti22

Majówki 2015 !!! | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Hej czy są już jakieś majowe maluszki w drodze ???
ja czekam jeszcze kilka dni i zrobię test - jak na razie czuję że jestem w ciąży ale to się okaże...
mam lekkie zawroty głowy i boli mnie podbrzusze...
zobaczymy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hey 😉 ja zrobiłam dwa dni temu test i udało sie 😉 zobaczyłam dwie kreseczki 😉 także jak wszystko bedzie dobrze a mocno w to wierze to w maju zostanę drugi raz mama 😉 juz sie nie mogę doczekać a to jeszcze tyle czasu 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to suuuuper :-) ja jutro zrobię test ale wydaje mi sie że moje objawy to raczej objawy przed miesiączką... hmmm a jakie masz objawy teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hey 😉 boli mnie podbrzusze i strasznie mi jest nie dobrze szczególnie wieczorami i ogolnie zmęczenie mnie dopada 😉 daj znac jak ci wyszedł test, a kiedy powinnaś dostać miesiączki ja test zrobiłam jak juz mi sie dwa dni spóźniala a jutro chce potwierdzić sobie testem z badania krwi bo lekarza mam dopiero na 8 września;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam majówki 2015. Rok temu o tej porze poczęliśmy nowe życie, a dziś tulę w ramionach trzymiesięczną córeczkę :-) . Trzymam kciuki za was majowe mamusie. ;-) To najpiękniejszy miesiąc na rodzenie maluszków. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paula1
ja powinnam dostać okres 2 dni temu ale nie mam żadnych objawów takich żeby było mi niedobrze tylko czuję się tak jak przed okresem. Wczoraj rano bolał mnie brzuch dzisiaj nic mnie nie boli więc niewiem 🤨 jak narazie czekam na okres jak go nie będzie to za kilka dni zrobię kolejny test

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A robiłaś juz jeden test? Ja bym juz robiła drugi 😉 ja tez miałam boleści takie jakbym mia zaraz okres dostać no ale nie dostałam. A w całe noe jest powiedziane ze musisz mieć jakieś dolegliwości 😉 ja w swojej pierwszej ciazy nie miałam żadnych ani na poczatku ani na końcu 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hej jestem nowa dziewczyny test wyszedł pozytywnie beta puki co niska a na usg nic nie ma;/ lekarz nastraszył ze ciąża poza maciczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć, a moze poprostu jest bardzo wczesna ciąża i dlatego nic nie widac? A jakie masz beta? Ja miałam juz raz pozamaciczna i teraz tego tez sie boje dlatego bede powtarzać Bete zeby zobaczyć czy prawidłowo rośnie a usg noe miałam bo lekarz mi powiedział ze jest za wcześnie zeby coś zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dostałam okres- niestety 😞
Liczę na to ze w przyszłym miesiącu sie uda hmmm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powodzenia 😉 a ja uciekam na kwietniowe forum bo prawdopodobnie 26.04.2015 bedzie tym wspaniałym dniem 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam wszystkie majóweczki 🙂
zrobiłam test wyszły dwie kreseczki według moich obliczeń termin na maj 😉 mam nadzieje że będzie wszystko ok , to będzie moje drugie dziecko pierwszego mam synka który w pazdzierniku kończy roczek więc tym razem licze na córeczke 😜
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam... jestem tu nowa... u mnie totalne zaskoczenie... jestem kwietniówką 2014... mam 5-cio miesięcznego synka... a tu dwie kreski na teście i przerażenie jak to będzie... muszę zrobić bete żebvy potwierdzić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hej Ewcia a jak Twoje samopoczucie? u mnie zaczęły się mega mdłości.. ledwo żyje.. ja już miałam robioną bete więc już potwierdzone a w niedziele dopiero ide do ginka na usg zobaczyć jak tam moja fasolka, już się doczekać nie moge ale z drugiej strony też czuje strach jak to będzie, myśmy w sumie zaplanowali tą ciąże ale nie wiedziałam że tak szybko się uda bo nad pierwszym synkiem musieliśmy troche dłużej podziałać.. ja mam synka o 6miesięcy starszego od Twojego i też jest troche strach ale musimy być pozytywnej myśli 😉 na pewno będzie dobrze 😉 pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj Asiu ponownie na brzuszku 🙂straszna cisza tutaj 🙂 moze jeszcze sie cos rozkreci, z czasem ktos dołaczy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Badanie beta hcg potwierdziło ciążę, po czym jego wartość zaczęła spadać.... niestety tym razem mi się nie udało. Wam życzę wszystkiego dobrego i wytrwałości przez najbliższe 9 miesięcy....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ewcia kurcze współczuje.. 😞

Ula no nawet nie mów straszna ta cisza , mam nadzieje ze się szybko rozkręci 🙂
na październiku to się non stop coś działo 😜
jak się w ogóle czujesz? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Asiu nie jest źle z samopoczuciem, ale mdlosci sa i dzis wymiotwalam 3x;/ a jak u Ciebie? no i jesc mi sie chce, a przeciez w 1 tymestrze raczej wieksza ilosc kalorii nie jest potzrebna 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe Ula z tym jedzeniem mam to samo aż sama jestem w szoku bo non stop bym jadła, w pierwszej ciąży to z początku w ogóle jesc nie umiałam a teraz zupelnie inaczej ale mdłości i wymioty też są 😞 i mam już tego dosyć.. oby drugi trymest szybko przyszedł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witajcie 🙂
Tez bede mama majowa 🙂 wczesniej urodziłam córeczkę w lipcu 🙂
Mam nadzieje, ze uda mi sie udzielać, choc pracuje zdały czas i mam pełno roboty 🙂
Tule i pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czesc mamuski!!
dolaczam do Was choc nie jestem jeszcze pewna ktory to tydzien moze byc 8tc a moze 5tc wiec koniec maja / poczatek czerwca 🙂 niedlugo mam miec usg zeby potwierdzic ktory tydzien 🙂 😉 polozna jednak stawia na 8tc i termin 23maj 🙂
Jestem Natalia i jestem mama 2 letniej Naishy 🙂)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj Natalio 🙂 ja własnie mam termin na 23 maj 🙂 i mam roczną córkę Liliannę. chcielismy mala roznice wieku miedzy dziecmi stad kolejne teraz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ursulina oo taki sam termin - chyba 😜 dowiem sie 31 pazdziernika ktory tydzien 🙂 u nas bedzie 2 latka i 9mc roznicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi