Skocz do zawarto艣ci

Maj贸wki 2015 !!! | Forum dla mam


beti22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusia
Hey 馃槈 boli mnie podbrzusze i strasznie mi jest nie dobrze szczeg贸lnie wieczorami i ogolnie zm臋czenie mnie dopada 馃槈 daj znac jak ci wyszed艂 test, a kiedy powinna艣 dosta膰 miesi膮czki ja test zrobi艂am jak juz mi sie dwa dni sp贸藕niala a jutro chce potwierdzi膰 sobie testem z badania krwi bo lekarza mam dopiero na 8 wrze艣nia;/
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam maj贸wki 2015. Rok temu o tej porze pocz臋li艣my nowe 偶ycie, a dzi艣 tul臋 w ramionach trzymiesi臋czn膮 c贸reczk臋 :-) . Trzymam kciuki za was majowe mamusie. ;-) To najpi臋kniejszy miesi膮c na rodzenie maluszk贸w. ;-)
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula1
ja powinnam dosta膰 okres 2 dni temu ale nie mam 偶adnych objaw贸w takich 偶eby by艂o mi niedobrze tylko czuj臋 si臋 tak jak przed okresem. Wczoraj rano bola艂 mnie brzuch dzisiaj nic mnie nie boli wi臋c niewiem 馃え jak narazie czekam na okres jak go nie b臋dzie to za kilka dni zrobi臋 kolejny test
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
A robi艂a艣 juz jeden test? Ja bym juz robi艂a drugi 馃槈 ja tez mia艂am bole艣ci takie jakbym mia zaraz okres dosta膰 no ale nie dosta艂am. A w ca艂e noe jest powiedziane ze musisz mie膰 jakie艣 dolegliwo艣ci 馃槈 ja w swojej pierwszej ciazy nie mia艂am 偶adnych ani na poczatku ani na ko艅cu 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze艣膰, a moze poprostu jest bardzo wczesna ci膮偶a i dlatego nic nie widac? A jakie masz beta? Ja mia艂am juz raz pozamaciczna i teraz tego tez sie boje dlatego bede powtarza膰 Bete zeby zobaczy膰 czy prawid艂owo ro艣nie a usg noe mia艂am bo lekarz mi powiedzia艂 ze jest za wcze艣nie zeby co艣 zobaczy膰
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
witam wszystkie maj贸weczki 馃檪
zrobi艂am test wysz艂y dwie kreseczki wed艂ug moich oblicze艅 termin na maj 馃槈 mam nadzieje 偶e b臋dzie wszystko ok , to b臋dzie moje drugie dziecko pierwszego mam synka kt贸ry w pazdzierniku ko艅czy roczek wi臋c tym razem licze na c贸reczke 馃槣
pozdrawiam
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
hej Ewcia a jak Twoje samopoczucie? u mnie zacz臋艂y si臋 mega md艂o艣ci.. ledwo 偶yje.. ja ju偶 mia艂am robion膮 bete wi臋c ju偶 potwierdzone a w niedziele dopiero ide do ginka na usg zobaczy膰 jak tam moja fasolka, ju偶 si臋 doczeka膰 nie moge ale z drugiej strony te偶 czuje strach jak to b臋dzie, my艣my w sumie zaplanowali t膮 ci膮偶e ale nie wiedzia艂am 偶e tak szybko si臋 uda bo nad pierwszym synkiem musieli艣my troche d艂u偶ej podzia艂a膰.. ja mam synka o 6miesi臋cy starszego od Twojego i te偶 jest troche strach ale musimy by膰 pozytywnej my艣li 馃槈 na pewno b臋dzie dobrze 馃槈 pozdrawiam
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Ula z tym jedzeniem mam to samo a偶 sama jestem w szoku bo non stop bym jad艂a, w pierwszej ci膮偶y to z pocz膮tku w og贸le jesc nie umia艂am a teraz zupelnie inaczej ale md艂o艣ci i wymioty te偶 s膮 馃槥 i mam ju偶 tego dosy膰.. oby drugi trymest szybko przyszed艂
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
czesc mamuski!!
dolaczam do Was choc nie jestem jeszcze pewna ktory to tydzien moze byc 8tc a moze 5tc wiec koniec maja / poczatek czerwca 馃檪 niedlugo mam miec usg zeby potwierdzic ktory tydzien 馃檪 馃槈 polozna jednak stawia na 8tc i termin 23maj 馃檪
Jestem Natalia i jestem mama 2 letniej Naishy 馃檪)
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...