Skocz do zawartości

Marcóweczki 2016 | Forum dla mam


Kahira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 792
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cesii może odpoczywa,w końcu jutro rano na oddziale ma się stawić...ją bym oka nie zmruzyla.... Co do tych skurczy,też macie takie,że brzuch twardy,boli od dołu,trudno oddychać i po chwili puszcza, czasem kluje gdzie nie gdzie. I wiecie co,strasznie mnie mdli...od trzech dni,zwłaszcza rano.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co wiem Kahira sie trzyma 😉
Kurczę brzuch od dwóch dni mnie tak dziwnie pobolewa.Tak troszkę jak na miesiączkę..tez tak macie?
Zresztą"czyści"mnie od 2 dni.W środę lekarz,usg.
A jutro z rana musze się potoczyć do laboratorium,zrobić ostatnie badania.
Jutro pierwszy dzień marca..to będzie NASZ miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spokojnie jestem w dwupaku. Melduje się ze szpitala czyli puki co wszystko zgodnie z planem. Szyjka skrócona główka bardzo nisko ale planuje jeszcze do jutra posiedzieć z brzuchem. Mała na usg 3300 waży wiec jest ok. Jutro kolo 9 mają mnie ciąć.
malgorzata co do skurczy to dokładnie tak jak piszesz. Brzuch twardy i boli w podbrzuszu po 30-40 sekundach zaczyna puszczać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira jesteś juz "bezpieczna" 🙂 nawet jak się dzisiaj zacznie to już jesteś na miejscu i tak na prawdę to nie ważne czy 29 luty czy 1 marca ale najważniejsze,że jesteście w dobrych rękach!!!

Ja właśnie ucięłam sobie krótką drzemkę 😜 zmęczyłam sie,bo przekładałam ciuszki Hani do komody żeby miec je bardziej pod ręką...Boszzzz ile tego mam szok..pewnie znowu polowy nie zdaze założyć tak jak było z Emilką 😉 naszykowałam też ciuszki na wyjście które mąż zabierze ze sobą jak będziemy wychodzić.Jestem z siebie dumna hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boszzzz wstalam dopiero (Emilka dała pospać 😜 ).Jutro mam wizytę i usg 🙂 liczę na jakies rozwarcie w końcu Hania starsza jest o 2 tygodnie no i termin z USG to 4 marca,ale znając życie to pewnie zero rozwarcia a mała starsza,bo będzie małym koloskiem...
Czasami boli mnie tam na dole jakby ktos obił mnie tam kijem bejsbolowym 😠 O co chodzi?tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. milo znow do Was napisac i poczytać 😉 cos sie nie moglam zalogowac przez ostatnie dni. poza tym strasznie "zdechla" bylam....i w sumie jestem.
wczoraj to juz mialam stracha. maly nardzo aktywny ale tak sie tez wypinal i napinal w brzuchu ze nie moglam juz wytrzymać i prze główka w dół ....niby sie nie moge doczekać a z drugiej strony sie boje 🤪
jakas niepowazna jestem? czy tez tak macie?
boje sie ze bede musiala lezec w szpitalu kilka dni jak ostatnio co w UK raczej normą nie jest ae bralismy antybiotyk ostatnio po porodzie z Tymonem. boje sie se nie dodzwonie sie do mojego w pracy, bo to naprawdę ciezko ale bede dzwonic do biura najwyzej. pracuje od 16-24. ze nie bedzie mial kto do starszego przyjsc, ze do mamy sie nie dodzwonie zeby sie z pracy zwolnila etc ehh.

w środę 24.02 mialam usg na które czekalam od ostatniego czyli 28.10. w związku z moim lozyskiem czy się podnioslo. na szczęście tak moge rodzic naturalnie. niby nadal na przedniej scianie ale to niby nie przeszkadza???

uspokojcie mnie ze to prawda i ze ktoras w Was tez ma na przedniej 😉? potwierdzone ze synus wazyl wowczas 2900kg termin na 23.03 podobno waga ksiazkowa i ppdobno ma bujna czupryne hehe. nawet ni wiedzialam ze mozna to sprawdzic na usg? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do kahiry,myślę że jutro najwcześniej będziemy coś po wiedziały 🙂 cesarka,potem trzeba leżeć choć różnie to słyszalam. Jedne mówią że 24 inne że po 8 już każą się ruszac...nie wiem.

Latka to dużego będziesz miała szkraba 😉 moja w 37 tyg ważyla wg USG 2800-2900. I nie martw się,ją też mam łożysko z przodu i moja gin powiedziała że nie ma wskazań do cc czyli nie jest to problemem.

Anulcia 4 marca 🙂 fajna data 🙂 😜 trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja w 33 tygodniu ( wedlug miesiaczki)a wedlug usg 35 wazyla 2540..ale wiadomo,ze usg nie jest zbyt precyzyjne...chybaaaa 😮 ☺️

Gosia u mnie we Wroclawiu ( nooo pare km obok 😁 ) zima szaleje,no jak jest to jest ale to taka ciapa sie robi 🤢 ale fakt snieg ciagle nawala 😉 zgage mam od rana,tabletki rennie mi ie skonczyly,a mleko juz nie pomaga 😞 Wyszlabym do sklepu,ale boje sie ze urodze w aptece 😁 albo wywine gdzies orla i wstac nie bede mogla ! 🤪
Latka nie boj sie jak Gosia potwierdza,ze jest ok to okej 😉

Ps. Jakies 30 minut temu zwloklysmy sie z Emilka z lozka...wstyd jak cholera 😁 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My z moja Olka od dwóch tyg siedzimy w domu....w obawie przed chorobami. Myślę jednak że od poniedziałku już pójdzie. Poza tym, autko nam się zepsulo i nie mamy czym do szkoły jeździć. Co prawda nie jest daleko ale ją nie lubię długich spacerów.

A co do stresowych,co wieczór i co rano wyczekuje ruchów dziecka. Jeśli w ciągu godziny nie poczuje to jadę do szpitala na ktg ,choć gdzieś mi się o uszy obilo że w każdym ośrodku jeśli posiada można zrobić sobie ktg. W tzw poradniach K, prawda to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja do przedszkola nie chodzi,chociaz zamierzam ja zapisac ale to dopiero za jakis czas jak juz sie nacieszymy nasza czworka 😉

Wczoraj tez moja byla leniwa..pare razy smyrnela i koniec..tez mialam jechac na ktg ale zjadlam wafelka goralka jak juz szlam spac i... nie spalam do 1 !! tak mi Hania szalala 😲 moj sie smial czy moze jeszcze jednego bym wsiorbala?? ☺️

Gosia Tak jak piszesz w kazdej poradni przyjmujacej ciezarne powinni miec ktg i zrobic bez problemu ! U mnie tak jest, ostatnio nawet przed wizyta (tydzien temu) mialam robione. Nie powinni robic problemu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOJE kochane Marzec rozpoczęty. Dziś o 10:20 przyszła na świat moja cudna wyczekana Wiktoria 3700g 56cm 10pkt APGAR. Mimo iż cesarka to powiem wam że było cudnie. Lepiej niż sobie wymarzyłam. Tatuś kangurował Mała jak mnie szyi potem mi ją położyli na piersi i się karmiłyśmy przez dwie godziny prawie. Całkiem jak po SN a tego mi przy wcześniejszych porodach brakowało. Teraz odpoczywamy juz na położnictwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira miałam juz pisać,ze Wiktoria juz po drugiej stronie brzucha.Ale czekałam,aż sama się pochwalisz 🤪

LEPSZEGO ROZPOCZĘCIA NASZEGO MIESIĄCA NIE MOGŁYŚMY SOBIE WYMARZYĆ!!Z TAK PIĘKNYMI ODCZUCIAMI!!!

JESZCZE RAZ WAM KOCHANA GRATULUJE!a teraz cieszcie się sobą!!! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malgorzatakin napisał(a):
Taaak zrobią ale tylko jak położna będzie 🙂 wniosek, na szpital i wszystko wiesz 🙂

Dziewczyny jakie pasy poporodowe ??


No tak jak jest położna 🙂 u mnie akurat jest zawsze,no prawie bo w weekendy jej nie ma 😉

Pas poporodowy tez mnie to interesuje..a raczej wolałabym coś w rodzaju body-bo dla mnie wygodniejsze..pamiętam jak po pierwszym porodzie sie z pasem i majtasami męczyłam bo mi zjeżdżały i sie rolowały.Fakt wtedy nie przywiązywałam wagi do takich rzeczy jak majtki-teraz wiem że trzeba wybrac porządne bo to chyba bedzie jedna z rzeczy w której bede pokładała nadzieje że mi pomoże uporać się z nadmiarem brzuszka.Chociaz mam ambitny plan "odnowy ciała" ćwiczenia,dieta itd..wiem,że czasu i zapału może zabraknąć,ale póki co wszystko jest.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...