Skocz do zawarto┼Ťci

Kwietni├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Tak pogoda się zrobiła ale rano było brzydko.

Rodzimy je w dobrym czasie bo latem mo┼╝na ju┼╝ gdzie┼Ť pojecha─ç na wakacje my jedziemy na domek­čśŐ

Ja dzisiaj ┼║le si─Ö czuje g┼éowa mnie boli niedobrze mi w┼éa┼Ťnie robi─Ö obiad bo g┼éodna jestem. Pochodzilam w domu po schodach a┼╝ si─Ö zm─Öczy┼éam jeszcze p├│┼║niej pochodz─Ö ­čśü┬á

Ooo a tak z ciekawo┼Ťci na ile czasu planujecie jecha─ç na domek ? My mamy plan tzn moj m─ů┼╝ jecha─ç a┼╝ na miesi─ůc na domek ale nie wiem czy dam rad─Ö ­čśů moj m─ů┼╝ twierdzi ze b─Ödzie super a ja tak sceptycznie ­čÖé chod┼║ chod┼║ jak najwiecej nie ┼╝a┼éuj sobie ­čśů ja ciagle o Tobie my┼Ťle i czekam na info, ze┬áju┼╝ si─Ö zacz─Ö┼éo.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Popularne posty

Cz─Ö┼Ť─ç dziewczyny! Jestem w 16tc termin mam na 4 kwietnia. Ostatnio by┼éam na usg i moja lekarz potwierdzi┼éa ┼╝e to b─Ödzie ch┼éopak! To moja pierwsza wyczekana po 6 latach ci─ů┼╝a. Og├│lne dobrze s

Jestem po p├│┼éowkowych ma┼éy zdrowy 450g szcz─Ö┼Ťcia┬áÔŁĄ´ŞĆ Tylko ja dosta┼éam acard bo przep┼éywy p─Öpowinowe w dolnej granicy z racji ryzyka porodu przedwczesnego musz─Ö to kontrolowa─ç i za 2 tyg wizyta ,

Ale talia nie wida─ç wogole ci─ů┼╝y pi─Ökna figura. Fajnie jest tak sobie popisa─ç i podzieli─ç si─Ö naszym szcz─Ö┼Ťciem

Przesłane zdjęcia

8 minut temu, Klaudia91d napisał:

Ooo a tak z ciekawo┼Ťci na ile czasu planujecie jecha─ç na domek ? My mamy plan tzn moj m─ů┼╝ jecha─ç a┼╝ na miesi─ůc na domek ale nie wiem czy dam rad─Ö ­čśů moj m─ů┼╝ twierdzi ze b─Ödzie super a ja tak sceptycznie ­čÖé chod┼║ chod┼║ jak najwiecej nie ┼╝a┼éuj sobie ­čśů ja ciagle o Tobie my┼Ťle i czekam na info, ze┬áju┼╝ si─Ö zacz─Ö┼éo.┬á

Ciężko się chodzi bo tak mi się nie chce że hej ja nie wiem ale w tej końcówce nic mi się nie chce dosłownie nic. 

My jedziemy na 7 dni nie mo┼╝emy zostawic domu na wi─Öcej dni . Kwiaty by pousychaly hehe ale ja bym raczej wi─Öcej nie wytrzyma┼éa bo z t─ů pogod─ů to r├│┼╝nie najgorzej jak trafisz na deszcz

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
18 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Ciężko się chodzi bo tak mi się nie chce że hej ja nie wiem ale w tej końcówce nic mi się nie chce dosłownie nic. 

My jedziemy na 7 dni nie mo┼╝emy zostawic domu na wi─Öcej dni . Kwiaty by pousychaly hehe ale ja bym raczej wi─Öcej nie wytrzyma┼éa bo z t─ů pogod─ů to r├│┼╝nie najgorzej jak trafisz na deszcz

Mo┼╝e organizm przygotowuje si─Ö do porodu i potrzebuje wi─Öcej wypoczynku. ­čśŐobci─ů┼╝ony organizm sama waga dzidziusia tez┬árobi swoje. Ja nie sadze kwiat├│w na tarasie a w domu poprosz─Ö kogo┼Ť , ┼╝eby mi podlewa┼é ­čśŐ masz racje , ze z pogoda mo┼╝e by─ç lipa ­čĄĚÔÇŹÔÖé´ŞĆ A gdzie planujecie jecha─ç na wakacje ? Ten bon turystyczny co dostaniemy to musimy w tym roku wykorzysta─ç kojarzysz? U mnie rodzice maja domek na mazurach i chyba wy┼éadujemy tam na miesi─ůc. ­čÖé a w razie w zawsze mo┼╝emy pojecha─ç do nich do domu jak b─Ödzie gorsza pogoda. Ja wole jecha─ç na domek bo nie wytrzymam z nimi miesi─ůca pod jednym dachem ­čśů┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
4 godziny temu, Agnieszka5g napisał:

U mnie dzie┼ä jak co dzie┼ä pogoda za oknem s┼éaba 2 lata temu wy┼Ťwietli┼éa mi si─Ö relacja FB jak siedzia┼éam kaw─Ö pi┼éam w ogrodzie jak ciep┼éo by┼éo ­čśę┬á

Ja mam dalej problem z dzi─ůs┼éami be zamian ca┼éy czas chore ju┼╝ czekam do porodu i wtedy wr├│c─Ö do dr po antybiotyk mo┼╝e wtedy samo zejdzie.

Jutro wizyta chyba ostatnia u mojej doktor. 

Dziewczyny czy kt├│ra┼Ť z was ma ty┼éozgi─Öcie szyjki macicy?┬á

Mi┼éego dnia wam ┼╝ycz─Ö Mamu┼Ťki i Brzuchatki­čśś­čśś

Hej ja mam tylozgiecie ­čśâ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia

Ja sobie leze. Mam mila kolezanke w szpitalu i sobie gadamy. Ona wczoraj miala Cesarke. Wczoraj tez mialam mila kolezanke, ale dostala juz wypis. Czas szybciej leci Jak sobie gadamy ­čśâ Ja czekam na 2 ktg. W ciagu dnia m 3 x ktg zalecone. U nas zimno i bardzo padal snieg. Dziwna pogoda. Moje cukry lepiej ­čśâ jedzenie calkiem spoko ­čśâ Sniadania najlepsze. Szkoda, ze mam cukrzyce, ale dziele sobie je na 2 sniadania i jest OK. Troche szkoda, ze nie moge dzemikow i slodkosci do kawki zjesc.┬á Daja tu zawsze jakies pyszne ciacho na deser. Jesli bym na raz tyle zjadla co tu dostajemy na sniadanie to bym miala chyba cukry 200 ­čĄş

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Anka 32 napisał:

Ja sobie leze. Mam mila kolezanke w szpitalu i sobie gadamy. Ona wczoraj miala Cesarke. Wczoraj tez mialam mila kolezanke, ale dostala juz wypis. Czas szybciej leci Jak sobie gadamy ­čśâ Ja czekam na 2 ktg. W ciagu dnia m 3 x ktg zalecone. U nas zimno i bardzo padal snieg. Dziwna pogoda. Moje cukry lepiej ­čśâ jedzenie calkiem spoko ­čśâ Sniadania najlepsze. Szkoda, ze mam cukrzyce, ale dziele sobie je na 2 sniadania i jest OK. Troche szkoda, ze nie moge dzemikow i slodkosci do kawki zjesc.┬á Daja tu zawsze jakies pyszne ciacho na deser. Jesli bym na raz tyle zjadla co tu dostajemy na sniadanie to bym miala chyba cukry 200 ­čĄş

A powiedz mi bo nie pami─Ötam to tw├│j pierwszy por├│d? Jestem ciekawa jak z t─ů szyjka b─Ödzie przy porodzie czy to ma jaki┼Ť wp┼éyw?

Kiedy ci─Ö wypisz─ů do domu?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
6 minut temu, Agnieszka5g napisał:

A powiedz mi bo nie pami─Ötam to tw├│j pierwszy por├│d? Jestem ciekawa jak z t─ů szyjka b─Ödzie przy porodzie czy to ma jaki┼Ť wp┼éyw?

Kiedy ci─Ö wypisz─ů do domu?

Wiesz to chyba nie ma roznicy przy porodzie czy jest tylozgiecie ­čśâ, Ale nie pytalam o to lekarza.┬á Trafilam do szpitala ze skurczami i troche malo w ciagu dnia sie dziecko ruszalo i dlatego mnie zatrzymali. U mnie tez jest cukrzyca. Chca mnie obserwowac. Nie wiem kiedy mnie wypisza bo wlasciwie 13 mialam przyjsc na usg prenatalne i mialam miec jakos 18. 04 cesarke lub porod wywolany.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
17 minut temu, Anka 32 napisał:

Wiesz to chyba nie ma roznicy przy porodzie czy jest tylozgiecie ­čśâ, Ale nie pytalam o to lekarza.┬á Trafilam do szpitala ze skurczami i troche malo w ciagu dnia sie dziecko ruszalo i dlatego mnie zatrzymali. U mnie tez jest cukrzyca. Chca mnie obserwowac. Nie wiem kiedy mnie wypisza bo wlasciwie 13 mialam przyjsc na usg prenatalne i mialam miec jakos 18. 04 cesarke lub porod wywolany.

To mo┼╝e ci─Ö ju┼╝ zostawi─ů na oddziale!­čĹŹ

Ja dzisiaj okropnie niedobrze mi jako┼Ť strasznie maskara

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
1 godzinę temu, Klaudia91d napisał:

Mo┼╝e organizm przygotowuje si─Ö do porodu i potrzebuje wi─Öcej wypoczynku. ­čśŐobci─ů┼╝ony organizm sama waga dzidziusia tez┬árobi swoje. Ja nie sadze kwiat├│w na tarasie a w domu poprosz─Ö kogo┼Ť , ┼╝eby mi podlewa┼é ­čśŐ masz racje , ze z pogoda mo┼╝e by─ç lipa ­čĄĚÔÇŹÔÖé´ŞĆ A gdzie planujecie jecha─ç na wakacje ? Ten bon turystyczny co dostaniemy to musimy w tym roku wykorzysta─ç kojarzysz? U mnie rodzice maja domek na mazurach i chyba wy┼éadujemy tam na miesi─ůc. ­čÖé a w razie w zawsze mo┼╝emy pojecha─ç do nich do domu jak b─Ödzie gorsza pogoda. Ja wole jecha─ç na domek bo nie wytrzymam z nimi miesi─ůca pod jednym dachem ­čśů┬á

Mazury ale super ­čÖé jak nie chcesz to mo┼╝emy jecha─ç za Ciebie ­čĄú my we wrze┼Ťniu pojedziemy chyba na wysp─Ö Sobieszewska do domku sobie gdzie┼Ť jak b─Ödzie mo┼╝na ┼╝eby stare ┼Ťmieci w Tr├│jmie┼Ťcie odwiedzi─ç. M├│j kolega ze studi├│w akurat te┼╝ w sierpniu b─Ödzie mia┼é maluszka ­čÖé

U nas dzisiaj by┼éa po┼éo┼╝na na patronazu. M┼éody juz 3320, wi─Öc ┼éadnie przybiera ┼Ťrednio 20g na dob─Ö ­čÖé ┼╝├│┼étaczka te┼╝ schodzi bo przy wyj┼Ťciu ze szpitala bilirubina by┼éa troch─Ö ponad 8, a dzisiaj 7,2 wi─Öc wszytko pi─Öknie ­čÖé

M┼éody od wczoraj ju┼╝ tylko na cycu, mleko czasem jak sko┼äczy a┼╝ leje si─Ö po policzku, wi─Öc chyba dochodzimy w ko┼äcu do dobrej laktacji ÔŁĄ´ŞĆ jeszcze tylko sutki musz─Ö doj┼Ť─ç do siebie, ale przystawiamy si─Ö dobrze, tylko br├│dk─Ö mam poprawia─ç malemu bo czasem oszukuje ­čśë

krocze te┼╝ pono─ç wygl─ůda bardzo dobrze, piersi uszkodzone, no ale tego ca┼ékiem unika─ç si─Ö nie da, musimy to przetrwa─ç ­čśü

teraz musz─Ö si─Ö jako┼Ť dodzwoni─ç do przychodni, ┼╝eby um├│wi─ç nas do pediatry. Mam nadziej─Ö ┼╝e b─Ödzie termin jeszcze najp├│┼║niej w przysz┼éym tyg, p├│ki m─ů┼╝ ma wolne ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Enigma91 napisał:

Mazury ale super ­čÖé jak nie chcesz to mo┼╝emy jecha─ç za Ciebie ­čĄú my we wrze┼Ťniu pojedziemy chyba na wysp─Ö Sobieszewska do domku sobie gdzie┼Ť jak b─Ödzie mo┼╝na ┼╝eby stare ┼Ťmieci w Tr├│jmie┼Ťcie odwiedzi─ç. M├│j kolega ze studi├│w akurat te┼╝ w sierpniu b─Ödzie mia┼é maluszka ­čÖé

U nas dzisiaj by┼éa po┼éo┼╝na na patronazu. M┼éody juz 3320, wi─Öc ┼éadnie przybiera ┼Ťrednio 20g na dob─Ö ­čÖé ┼╝├│┼étaczka te┼╝ schodzi bo przy wyj┼Ťciu ze szpitala bilirubina by┼éa troch─Ö ponad 8, a dzisiaj 7,2 wi─Öc wszytko pi─Öknie ­čÖé

M┼éody od wczoraj ju┼╝ tylko na cycu, mleko czasem jak sko┼äczy a┼╝ leje si─Ö po policzku, wi─Öc chyba dochodzimy w ko┼äcu do dobrej laktacji ÔŁĄ´ŞĆ jeszcze tylko sutki musz─Ö doj┼Ť─ç do siebie, ale przystawiamy si─Ö dobrze, tylko br├│dk─Ö mam poprawia─ç malemu bo czasem oszukuje ­čśë

krocze te┼╝ pono─ç wygl─ůda bardzo dobrze, piersi uszkodzone, no ale tego ca┼ékiem unika─ç si─Ö nie da, musimy to przetrwa─ç ­čśü

teraz musz─Ö si─Ö jako┼Ť dodzwoni─ç do przychodni, ┼╝eby um├│wi─ç nas do pediatry. Mam nadziej─Ö ┼╝e b─Ödzie termin jeszcze najp├│┼║niej w przysz┼éym tyg, p├│ki m─ů┼╝ ma wolne ­čÖé

Jak lato b─Ödzie ┼éadne to mog─Ö i dwa miechy tam siedzie─ç na Mazurach gorzej jak b─Ödzie pada─ç ­čśů na wyspie jest pi─Öknie , cz─Östo tam je┼║dzimy powdychacie┬átroch─Ö jodu ­čśŐ Ja chcia┼éabym┬áw g├│ry ale to wyjdzie u nas bardziej spontan i zobaczymy jak malutka. Ciesz─Ö si─Ö, ze u Was wszystko pi─Öknie si─Ö uk┼éada. Zazdroszcz─Ö bo ju┼╝ i por├│d i te najtrudniejsze dni za Tob─ů ÔŁĄ´ŞĆ Jak┬ási─Ö nie ba┼éam to od dzi┼Ť bardzo boje si─Ö pobytu w szpitalu samej, porodu ... chcia┼éabym by─ç ju┼╝ po tak jak Ty. ┬áNajwa┼╝niejsze , ze masz mleczko i dotarli┼Ťcie si─Ö z karmieniem. A jak Ty si─Ö czujesz w roli mamusi ? Cz─Östo w nocy ma┼éy budzi czy jest grzeczny ?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
2 godziny temu, Agnieszka5g napisał:

To mo┼╝e ci─Ö ju┼╝ zostawi─ů na oddziale!­čĹŹ

Ja dzisiaj okropnie niedobrze mi jako┼Ť strasznie maskara

Chyba jednak jutro mnie wypisza do domu ­čśâ Wyniki KTG sa super.┬á

Czesto na porod tak jest. Niedobrze czasem nawet wymioty. ­čś▒

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Klaudia91d napisał:

My planujemy jecha─ç tu w okolice na Kociewie. Bon turystyczny chyba mo┼╝emy go wykorzysta─ç w ci─ůgu 2 lat

19 minut temu, Anka 32 napisał:

Zobaczymy co tam jutro na wizycie b─Ödzie s┼éycha─ç ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia

Hej 

My rozpakowane w szpitalu by┼éam o 7.45 o 11 wzi─Öli mnie na oddzia┼é, ┼╝e nie mia┼éam ┼Ťwie┼╝ej morfologii musia┼éam czeka─ç na wyniki.┬á

G 14:01 przyszła na swiat Marta  3350g 52cm

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
11 minut temu, ewon napisał:

Hej 

My rozpakowane w szpitalu by┼éam o 7.45 o 11 wzi─Öli mnie na oddzia┼é, ┼╝e nie mia┼éam ┼Ťwie┼╝ej morfologii musia┼éam czeka─ç na wyniki.┬á

Gratulacje ÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆ , ale super.┬á

Jak sie czujecie ? Ja tez juz chce ­čśŹ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
2 godziny temu, Klaudia91d napisał:

Jak lato b─Ödzie ┼éadne to mog─Ö i dwa miechy tam siedzie─ç na Mazurach gorzej jak b─Ödzie pada─ç ­čśů na wyspie jest pi─Öknie , cz─Östo tam je┼║dzimy powdychacie┬átroch─Ö jodu ­čśŐ Ja chcia┼éabym┬áw g├│ry ale to wyjdzie u nas bardziej spontan i zobaczymy jak malutka. Ciesz─Ö si─Ö, ze u Was wszystko pi─Öknie si─Ö uk┼éada. Zazdroszcz─Ö bo ju┼╝ i por├│d i te najtrudniejsze dni za Tob─ů ÔŁĄ´ŞĆ Jak┬ási─Ö nie ba┼éam to od dzi┼Ť bardzo boje si─Ö pobytu w szpitalu samej, porodu ... chcia┼éabym by─ç ju┼╝ po tak jak Ty. ┬áNajwa┼╝niejsze , ze masz mleczko i dotarli┼Ťcie si─Ö z karmieniem. A jak Ty si─Ö czujesz w roli mamusi ? Cz─Östo w nocy ma┼éy budzi czy jest grzeczny ?┬á

Powiem Ci ┼╝e super ­čÖé kocham go ca┼éym sercem i mimo bol─ůcych uszkodzonych troch─Ö sutk├│w, kt├│re bol─ů przy ka┼╝dym karmieniu, mimo zm─Öczenia czasem to on wszytko wynagradza ­čÖé

W nocy wybudza si─Ö ko┼éo 3 i 6 jak na razie wi─Öc nie mo┼╝emy narzeka─ç ­čÖé

Godzinę temu, Anka 32 napisał:

Super, to jeszcze troch─Ö w domu odpoczniesz ­čÖé tak organizm cz─Östo si─Ö oczyszcza przed┬á

33 minuty temu, ewon napisał:

Hej 

Super moja imienniczka ju┼╝ na ┼Ťwiecie ÔŁĄ´ŞĆ to wymiary zbli┼╝one do Alexa ­čÖé

pieknie du┼╝o si┼éy ┼╝ycz─Ö teraz i daj zna─ç jak dojdziesz do siebie ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
46 minut temu, ewon napisał:

Hej 

Moje gratulacje ­čÄë jak si─Ö czujesz ? Jak por├│d?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ewon napisał:

Hej 

Gratulacje kochana ­čą░ daj zna─ç jak si─Ö czujesz.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia

Dziękuję dziewczyny. 

Po 8 godz dopiero wstawa┼éam, ale niestety wymiotowa┼éam. Ma┼éa ca┼éy czas przy cycu ­čÖł - nawet po┼éo┼╝ne powiedzia┼éy ┼╝e mi wsp├│┼éczuj─ů,bo ma┼éa tylko p├│┼é godziny wytrzyma┼éa beze mnie ­čÖë a chcia┼éy ja zabra─ç na 3godz zebym pospa┼éa. Zd─ů┼╝y┼éam si─Ö tylko umy─ç ­čśé .

jestem mega zm─Öczona ale szcz─Ö┼Ťliwa.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
10 godzin temu, ewon napisał:

Dziękuję dziewczyny. 

Po 8 godz dopiero wstawa┼éam, ale niestety wymiotowa┼éam. Ma┼éa ca┼éy czas przy cycu ­čÖł - nawet po┼éo┼╝ne powiedzia┼éy ┼╝e mi wsp├│┼éczuj─ů,bo ma┼éa tylko p├│┼é godziny wytrzyma┼éa beze mnie ­čÖë a chcia┼éy ja zabra─ç na 3godz zebym pospa┼éa. Zd─ů┼╝y┼éam si─Ö tylko umy─ç ­čśé .

Ale ju┼╝ po to najwa┼╝niejsze ! Ja w┼éa┼Ťnie czekam na wizyt─Ö do dr ale.cos czuje ┼╝e post─Öpu porodu chyba nie ma . Mn─ů ju┼╝ targaj─ů emocje dzisiaj przy ┼Ťniadaniu pop┼éaka┼éam si─Ö bez powodu maskara. Ja naprawd─Ö mam ju┼╝ dosy─ç g┼éowa mnie boli ┼║le si─Ö czuje i nie mog─Ö je┼Ť─ç du┼╝o rzeczy bo chore dzi─ůs┼éa. Dziewczyny powiedzcie mojemu synowi ┼╝eby ju┼╝ wychodzi┼é ­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
10 godzin temu, ewon napisał:

Dziękuję dziewczyny. 

Ale super. Mala jest sliczna. Jeszcze raz gratuluje ÔŁĄ´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia

A ja czekam na decyzje czy moge isc do domu. Wczoraj myslalam, ze sacza Mi sie delikatnie wody Test paskowy wykazal inny kolor. Polozna chciala dokladnie zbadac czy ta woda ciekla i przyznam, ze to troche bolalo. Po tym badaniu zaczelam plamic. Dzisiaj pokazaly sie na ktg delikatne skurcze tak miedzy 60 a 75 i 2 razy 100. Mam bole w Dole brzucha jak na okres. Zrobili mi dokladniekszy Test i to nie wody plodowe.  

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Klaudia91d napisał:

Hejo dziewczyny , ja┬ádzi┼Ť po ktg wysz┼éo dobrze , martwi┼éam si─Ö bo wczoraj wieczorem ma┼éo si─Ö wiercila┬áw brzuszku ­čśŐ budzi┼éam si─Ö w nocy i tez s┼éabo ja czu┼éam. Oczywi┼Ťcie skurcz├│w nie wida─ç. W pi─ůtek mam ostatnia wizyt─Ö u lekarza. I czekam ca┼éy czas na telefon ze szpitala kiedy mam przyjecha─ç na to wywo┼éanie, max┬áza tydzie┼ä powinni dzwoni─ç. Dopiero pakuje┬átorb─Ö, przyszed┼é w├│zek w ko┼äcu. ­čą░ czeka w kartonie na z┼éo┼╝enie. Martwi┼éam si─Ö, ze zostaniemy bez w├│zka bo jakie┼Ť op├│┼║nienia mieli.┬áZrobi┼éam ostatnie zam├│wienia rzeczy malej┬ái wszystko ju┼╝ chyba mamy. Wyprawka sko┼äczona! ­čĆć­čÖé ja pior─Ö ostatnie ciuszki, prasuje wydaje mi si─Ö , ze robi─Ö to do┼Ť─ç p├│┼║no ­čśů a jak u Was wyprawki sko┼äczone ? Wszystko czeka ?┬á

No to tak jak u mnie z tymi ruchami, coraz s┼éabsze i naprawde musze sie postara─ç, ┼╝eby sie mautka porusza┼éa, ale pono─ç to normalne. Te┼╝ dzisiaj id─Ö na ktg wi─Öc zobaczymy. Ale tak jak u Ciebie zero skurczy jedynie dzisiaj waga moja spadla o 1,1 kg­čśë. No c├│┼╝ czekamy...┬á

A wyprawka już dawno gotowa, teraz z tymi opuchniętymi dłońmi to już bym nic nie wyprasowała.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
16 godzin temu, ewon napisał:

Hej 

Ale super, ┼╝e mo┼╝esz si─Ö ju┼╝ ni─ů cieszy─ç!Gratulacje! Szybkiego powrotu do domkuÔŁĄ´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...