Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kurcze laski, naprawde tak Wam choruja ostatnio te maluchy ze koniec 😞(
Odpukac nas od wrzesnia wszystkie swinstwa omijaja szerokim lukiem...
Zobaczymy jak do przedszkola pojdzie 😉

Ehhh padnieta jestem przenosilismy sie z pokoju do sypialni i tyle sprzatania ze koniec...Kregoslup mam w dupie...
Zaraz sie ubieram i obiadek i na spacerek 😉

Dostalam nagrode od malzona Karmi... ☺️ ☺️ ale pije je z jakims takim wyrzutem sumienia.. 😞(

Wczoraj kumpela urodzila, mowilam jej caly zas, zeby nie palila fajek, a ta przed porodem 2 paczki. to jej mowie, ze male dzieciaki sie rodza pozniej..to stw, ze z usg ma 4kg.. i co??
Urodzila wczoraj mloda 2800 i problemy z oddychaniem... szkoda gadc!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ta Twoja kolezanka sama sobie winna, palic fajki w ciązy to głupota. Mogła się wstrzymac chociaż na te 9 miesięcy.

a za karmi nie miej wyrzutów sumienia, ja piłam kiedy mi sie chciało, Misiek po nim był bardzo żwawy 🙂
rano robilismy ihalacje, już lepiej oddycha ale i tak odpluwa dużo śluzu.

Z Grześkiem mam problem, jest taki niedobry, niesłucha, robi wszystko na złość 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć

nie mam juz sił, zmagamy się ciągle z choroba MIchała, we wtorek dostał antybiotyk ceclor, 2 dnia tak go wysypało, jakby milion komarów go ugryzło 😞 trzeba było zmienic antybiotyk, a teraz zmagamy się z plackami na ciele. W piatek mamy wqizyte u alergologa. Po za tym inhalacje 2 x dziennie.. dziś w nocy mały mial 38,5, w dzien też. Tak mi szkoda tego dziecka, ponad 2 miesiące na antybiotykach z małymi przerwami 😞
mykam bo większy szatan roznosi moi chałupe, a młodszy próbuje klawiaturę postukac..

buziaczki dla Was

Sandra, a czemu do sądu idziesz? jak poszło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia współczuję. U mnie chłopcy też trochę pochorowali..
Kuba zjadł w niedzielę loda i w pon niewielka temperatura i infekcja gardła. i zły bo do przedszkola nie mógł iść.. ale szybko wrócił do normy więc jutro już go zawiozę 🙂
A Matik też przedwczoraj w nocy się z gorączką o0budził, w dzień miał nawet 39 wczoraj.. ale to chyba na zęby bo lekarka nic nie wysłuchała i w sumie też minęło.

Sandra właśnie.. czemu do sądu?

Marzena a jak Kacperek, zdrowy już?

Zdrówka dla wszystkich.

przez tydz przyzwyczaiłam się do spokoju w domu a teraz obydwu ogarnąć nie mogę:P albo mi się nie chce 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehehe 😉)) no za dwojeczka ciezko nadazyc... my mamy teraz nawal w zlobie.. na 20 dzieci obecnych 18 😉) Dzis wrocilam do pracy po urlopie i myslalam, ze podtopie 😁

Zeznawalam w sprawie kontaktow z maloletnimi... na sprawie kolezanki i w sumie kolegi.. wiec tak jakos dziwnie.. ale nie bylo az tak tragicznie 🙂
Chyba wzieli moj stan pod uwage ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Kasia kurcze ale masz koszmar z tymi chorobami wspolczuje naprawde zdrowka dla malutkiego:*:*:*
Grzes niegrzeczny wiesz w koncu chlopak 😁 moj tez drański czasem ze mam ochote go normalnie zlać w tyłek
Sandra widac juz brzuszek?
Niewiem czy pisala ale napisze jakby co raz jeszcze 🙂 Michalowi przedluzyli umowe i teraz mamy problem z mieszkaniem mial tylko 6 dni na znalezienie czegos i kurde jutro do wieczora ma sie juz wyprowadzic...a jeszcze nie znalazl niczego...dramat mowie wam pojdzie chyba narazie do hotelu mieszkac bo co zrobimy...dzisiaj jeszcze po pracy idzie 3 mieszkania ogladac ale watpie czy cos znajdzie bo prawie wszedzie nie chca z dziecmi!!!co za ludzie!!!
ogolenie ok Oli zdrowy uwielbia zlobek nie chce isc z niego hehe 🙂a pamietam poczatki heh placz wycie ludzie a teraz hehhe
no i okres spoznia mi sie juz 4 dni a mialam regularnie co 28 dni cholercia ale jak bylam u michala to pozniej mialam okres slaby fakt ale byl a teraz nie ma...juz sie naczytalam o okresach i ciazach az sie boje zrobic test...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie tam ja nie pokazuje 🙂
Ja nie z tych 😉) Mam nadzieje, ze bedzie go widac jak najpozniej... Choc niestety juz czasem mnie wybrzusza, ze wciagnac sie nie da 😞 🙂

Kurde w zlobie sranie i zyganie, mam nadzieje, ze nie dostane

Gosia wyczuwam niepocieszenie, ze sie okres spoznia.. Mowila, ze planujecie cosik??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia, wiesz ze ja wczoraj myslałam o Tobie i pomyslałam sobie: jakby Gosia była w ciązy to jeszcze w tym roku maluch byłby" 🙂
moze wywołałam wilka z lasu? 🙂

mykam, padnieta jestem, jutro mam dentyste i alergologa z MIchałem,
byłam dzis na spotkaniu organizacyjnym w przedszkolu, od poniedziałku Grzes chodiz na spotkania adaptacyjne

buziaczki Laski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
u nas Kacperek juz zdrowy, w srode bylismy na kontroli, jeszcze 3 dni tylko robic inhalacje 🙂
Kasia ja wczoraj zlozylam dokumenty na potulicka, ale duze do przedszkole 🤪 A gdzie Grzes na te dni adaptacyjne bedzie chodzil??
Sandra jak tam samopoczucie?? ktory to juz tydzien?
Gosia no to fajnie druga dzidzie moze bedziesz miala 😜
milego dzionka dziewczyny, a ja do pracy, ale dzis piatek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to super, ze Kacperek juz sie wychorowal...
Moja cos mi od rana katarek ma.. wyszly nam 3h na termach plus plywanie po dworze, jak tak wialo 😞 no ale mam nadzieje, ze na tym sie skonczy i dalej utrzyma swoje dobre statystyki w niechorowaniu... 🙂

A ja sie dobrze czuje.. oprocz problemu dupnego 🙂) haha , ogolnego zmeczenia praca itp itd.. to dobrze.. ale co ram nie bede narzekac bo po co??? 🙂
A dzisiaj mi stuknal 15 tc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc,
Przepraszam, ze znów tak na wstępie tylko o Miśku, pewnie juz macie dosyc :-( Ostatnio głowe zaprząta mi tylko choroba MIchała. W piątek byłam u alergologa, stwoerdził, ze mały jest alergikiem, zmiany w płucach uaktywniają sie przy kazdej infekecji wirusowej, do tego stwierdził, ze mały ma skórę atopową ( bo widział te odparzenia w pachwinach do krwi co robią mu sie cyklicznie ) no i od razu kupiłam emolienty z serii Emolium, nie możemy myć go zwykłym mydłem, nawet białym jeleniem bo też ma w sobie detergenty ( a cholera niby dla alegików .. ). Dostał leki na odczulenie, do tego granulki przeciwstmowe do posiłku + inhalacje - tak przez miesiąc do 30.04 a wtedy kontrol.

Najbardziej martwi mnie ciągła goraczka powyżej 38 stopni, juz 7 dzien sie tak utrzymuje, ciągle są zmieniane antybiotyki bo nie dizałają - w poniedziałek jade zrobić wymaz z gardła zeby wedziec co to za barketia tam siedzi ( bo dzis się okazało że ma znów czerwone gardło )
Mi już przewchodza przez mysl czarne scenariusze, ze ta gorączka to moze od jakiegoś zakażenia krwi ( a to wiecie jaka choroba z tym się wiąże 😞 ) obłędu już dostaje.

buziaczki dla Was i Waszych pociech

ps. Marzena, Grzes bedzie chodził do Jutrzenki na Mazowieckiej http://www.jutrzenka.szczecin.pl/nasza_01.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
Sandra no to szybko ten czas leci 🙂 fajnie fajnie 😉
Kasiu nie przejmuj sie bedzie dobrze, zobaczysz.
A my caly czas uzywamy tych kosmetykow Emolium, cena za nie jest kosmiczna, no ale jak mus to mus.
Kasiu a powiedz jak tam z mowieniem u Grzesia?? Jeju moje dziecko tyle gada, ze naprawde musze go uciszac 😉 hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
No Kasiu nie dziwie sie, ze juz opadasz z sil...
Tyle czasu.. ta temperatura?? a tesciowa nie chce wystawic skierowania na jakas dalsza diagnostyke?? Szczegolowe badania krwi???


dziś zajrzała w gardło i okazało się, że Miś ma brzydką już kilkudniową anginę ropną ;/ więc moze stąd ta gorączka. Ale i tak w poniedziałek jadę zrobić wymaz z gardła .

Marzena, Grzes mówi więcej, ale po swojemu, nikt oprócz nas go nie rozumie 😞 choć sa słowa, że można zrozumieć, np. "Niuniuś choś babić", czyli Michał, choć się pobawić, albo "Niuniuś chory, ja chory nie" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Laski 🙂

nie zapeszając, chyba będzie z MIśkiem lepiej, obudził się roześmiany i bez gorączki ( połowe dawki nurofenu dostał o północy ). Zjadl ładnie sniadanie, przyjał wszystkie leki, pobawił się i poszedł już na drzemkę. Kurcz,e trzeba było wczesniej zajrzeć mu do gardła a on biedny parę dni z ta anginą już się męczył :-x
Aż usmiech sam pojawia się na twarzy i wreszcie jakis optymistyczny akcent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to super Kasiu, ze wreszcie jakas poprawa... i miejmy nadzieje, ze idzie ku lepszemu... najwazniejsze, eby ta pogoda cholerna sie wreszcie ustabilizowala...

Moje dziecko zaczepia juz nawet ludzi na ulicy... Przepraszam, co sie Panu stalo? Pocial sie Pan nozem? bo koles mial plaster na wtarzy 😉) ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc Lasencje !

boziu, nie mam kiedy do kompa wejść 😞 przed świętami zawsze coś się znajdzie do roboty w domu, dziś od rana prasowanie , obiad.
Jutro jade z Grzesiem do przedszkola. Ogólnie pierwszy dzien ( 2 gfodzinki ) ok, na razie dzieci sa z rodzicami. Grzes zachowywał się hmm.. ekko nadpobudliwie, pdczas gdy pani tańczyła z misiem to podszedł do niej i strzelił jej czołem w czoło ;/ no i nie umie się dzielić z innymi, ale myślę, ze jeszcze go tam wytresują. Przedszkole fajne, czyste i zadbane, będą małe grupy więc jest ok 🙂 okaząło się ze mąz dostanie dofinansowanie do przedszkola i złobka, więc praktycznie wyjdzie to nam tak samo jak bysmy mieli płacić za panstwowe.

A, i z MIsiem jets poprawa! czopy z gardła znikaja, kaszli astmatycznego juz nie ma , gorączka zeszła. 🙂

przed świętami wpadnę jeszcze , buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂
Kasiu no to fajnie, ze przedszkole sie podoba 🙂 a Grzes nauczy sie dzielic z innymi 😉
U nas Kacperek ma lekkie zapalenie spojowek 😞 ale juz zadzialalismy z kropelkami wiec mam nadzieje, ze bedzie ok.
My na swieta jedziemy do Gorzowa, tak wiec nie mam gotowania 😜 hehe tylko tesciowa mnie prosila zeby sernik upiekla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...