Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosia2301 napisał(a):
no dokładnie ja pamietam jak mnie straszyli ze Kamil bedzie bardzo malutki a urodził sie 3005 🙂a teraz jak byłam w ciazy to wogóle wagi dziecka mi nie podawali i Adi miał 3335 😁


u mnie trafili w poniedzialek akuszerka macajac brzuch powiedziala ze nick ma 8 punktow (3500-4000 g) i powiedziala ze do weekendu powinnam urodzic i w niedziele tulilam moje 3820g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sweety napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
no dokładnie ja pamietam jak mnie straszyli ze Kamil bedzie bardzo malutki a urodził sie 3005 🙂a teraz jak byłam w ciazy to wogóle wagi dziecka mi nie podawali i Adi miał 3335 😁


u mnie trafili w poniedzialek akuszerka macajac brzuch powiedziala ze nick ma 8 punktow (3500-4000 g) i powiedziala ze do weekendu powinnam urodzic i w niedziele tulilam moje 3820g
jezu to genialne te akuszerki jak bez sprzetu potrafia tak dokładnie okreslic wage super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
sweety napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
no dokładnie ja pamietam jak mnie straszyli ze Kamil bedzie bardzo malutki a urodził sie 3005 🙂a teraz jak byłam w ciazy to wogóle wagi dziecka mi nie podawali i Adi miał 3335 😁


u mnie trafili w poniedzialek akuszerka macajac brzuch powiedziala ze nick ma 8 punktow (3500-4000 g) i powiedziala ze do weekendu powinnam urodzic i w niedziele tulilam moje 3820g
jezu to genialne te akuszerki jak bez sprzetu potrafia tak dokładnie okreslic wage super 🙂


hehehe poprostu trafila
tak ale sie pomylila jak maly sie odwrocil juz glowka a ona powiedziala ze to pupa my do niej ze mamy zdiecie z polski ze jest juz ulozony glowka to przyznala ze sie pomylila hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam doła laski 😞 😞 😞 kupiłam kieckę na jutrzejszą imprezę i w sklepie niby wszystko było ok, chyba tam mają wyszczuplające lustra a w domu wpadłam w kompleksy...bo to miniówa(mała czarna) a te moje grube nogi mnie dołamały....będę sie źle w niej czuła 😞 😞
a to wszystko wina mojego R bo to ona mi doradził, pokłóciłam się z nim że patrzy jak typowy samiec aby było kiecki jak najmniej...a ja dałam sie zwieść 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
mam doła laski 😞 😞 😞 kupiłam kieckę na jutrzejszą imprezę i w sklepie niby wszystko było ok, chyba tam mają wyszczuplające lustra a w domu wpadłam w kompleksy...bo to miniówa(mała czarna) a te moje grube nogi mnie dołamały....będę sie źle w niej czuła 😞 😞
a to wszystko wina mojego R bo to ona mi doradził, pokłóciłam się z nim że patrzy jak typowy samiec aby było kiecki jak najmniej...a ja dałam sie zwieść 🤨 🤔


wstaw swoje zdj w niej zaraz ocenimy 🙂
przegapiłam twojego posta ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Iwona a może twój dobrze ci doradził 😉 Na pewno chce sie pochwalić jaką ma seksowną żonę ,która urodziła dwójkę dzieci 😎

skąd wiesz że tak powiedział? hehe ,powiedziałmi jeszcze że ja chyba dawno na imprezie nie byłam i nie widziałam w jakich nawet starsze kobitki niż ja przychodzą ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...