Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gocha nie bój się! Ja tyle portkami trzęsłam a teraz bez prawka sobie życia nie wyobrażam! 🙂

Mati poszedł spać a my z "bardzo dużym, prawdziwym dinozaurem" odpoczywamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnej?
czy na mnie reagujecie milczeniem?? 🥴

Wkurwa mam.. nie wiem co się dzieje ale Kuba cały dzień mi w gacie sika 😠 😠 😠 w ogóle mu się wołać nie chce 😞 na pralce zbankrutuję.. bo przy okazji nawet ja nie pochodzę w tych samych ciuchach na drugi dzień bo zaraz mi się gdzieś na kolana albo ręce właduje i mi ubrania śmierdzą 😠 normalnie mnie trafi zaraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
ooooooo to nie ciekawie bez wody i pradu 😞pewnie idz sie kimnac moj spał jak jechalismy tramwajem wiec juz do wieczora nici ze spania niestety a tak bym sie kimnęła echhhhh 🤔


prad bedzie gaz odlacza wode na jakies trzy godziny ale gaz na okolo osiem mam nadzieje ze nie bedzie bardzo zimno w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sweety napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
ooooooo to nie ciekawie bez wody i pradu 😞pewnie idz sie kimnac moj spał jak jechalismy tramwajem wiec juz do wieczora nici ze spania niestety a tak bym sie kimnęła echhhhh 🤔


prad bedzie gaz odlacza wode na jakies trzy godziny ale gaz na okolo osiem mam nadzieje ze nie bedzie bardzo zimno w domu
masakra no ale jakos musicie sobie dac rade 🤨GOGR CHOLERO TERAZ TY POSZŁAS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mam go olać jak mnie np. głową w plecy uderzy?? to boli do cholery a on jakby nie rozumiał co się do niego mówi 😞
taki niegrzeczny ostatnio, że kurwica mnie bierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Ale jak mam go olać jak mnie np. głową w plecy uderzy?? to boli do cholery a on jakby nie rozumiał co się do niego mówi 😞
taki niegrzeczny ostatnio, że kurwica mnie bierze
mowie Ci olanie to najlepszy sposób chwile podokucza i mu sie znudzi jak nie bedzie zadnej reakcji z twojej strony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
nie ma żadnej?
czy na mnie reagujecie milczeniem?? 🥴

Wkurwa mam.. nie wiem co się dzieje ale Kuba cały dzień mi w gacie sika 😠 😠 😠 w ogóle mu się wołać nie chce 😞 na pralce zbankrutuję.. bo przy okazji nawet ja nie pochodzę w tych samych ciuchach na drugi dzień bo zaraz mi się gdzieś na kolana albo ręce właduje i mi ubrania śmierdzą 😠 normalnie mnie trafi zaraz...


Gocha a nie zaziębił sobie pęcherza ,że tak sika?? bo moja tak robiła jak się zaziębiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...