Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

e pasuje mi wstać od kompa i się zbierać 😠
a kurwa nie chce mi się jak nie wiem.. i jeszcze z pół litra wody musze wypić przed tym usg...
i mieć pełny pęcherz... a ja po pół kubka już do toalety musze tak mi się sikaĆ CHCE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Gocha co tak śpisz???? 🙃 ja od 5 na nogach:/

Iza ze mnie się śmieją, że tyle dźwigam, coś tam ćwiczę.. a ręce mam jakby leżały i nic nie robiły nigdy.. zero w nich życia:P


ja znowu odwrotnie wszedzie zyly mi powychodzily mam odciski ale zero sily bo ciagle bola jak tylko dzwigne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😞 ale ze mnie kiepska matka.... 😞 przez moją nieuwagę Majcia rozcięła dzisiaj szkłem paluszek.. 😞 zostawiłam na małym stoliku miseczkę, w której dawałam jej rosól a że ona nie usiedzi w miejscu to ją wzięła i gdzieś maszerowała... 🤨 gdy chciałam ją dogonić i odebrać poślizgnęła się na zabawce i wywaliła, tłukąc tę miskę... 😞 🤨 szczęście w nieszczęściu ,że tylko palca rozwaliła.... 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona każdemu mogło się to przytrafić ...więc nie obwiniaj się a następnym razem nie goń córki to nie bedzie uciekać już to przeszłam z moim jak chce mu coś zabrać to siadam i mu mówie ,żeby mi dał bo kiedyś też goniłam i wyrżnął głową o podłogę bo się poślizgnął na klocku..


Iza a czemu śmierdzi?>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Iwona każdemu mogło się to przytrafić ...więc nie obwiniaj się a następnym razem nie goń córki to nie bedzie uciekać już to przeszłam z moim jak chce mu coś zabrać to siadam i mu mówie ,żeby mi dał bo kiedyś też goniłam i wyrżnął głową o podłogę bo się poślizgnął na klocku..


Iza a czemu śmierdzi?>


nie wiem zmieniali junkers i smierdzialo na korytarzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wynik usg chyba w porządku. tylko jedno zdanie mnie martwi ale może to tylko stan zapalny " w obu nerkach zwraca uwagę hyperechogeniczne i poszerzone echo miąższu".. cała reszta narządów ok :P zobaczymy co będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wynik usg chyba w porządku. tylko jedno zdanie mnie martwi ale może to tylko stan zapalny " w obu nerkach zwraca uwagę hyperechogeniczne i poszerzone echo miąższu".. cała reszta narządów ok :P zobaczymy co będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha sama bym chciała wiedzieć co to takiego co napisałam:P

A dziecko ma tak, że im mniej śpi w dzień tym gorzej zasypia na noc:/ wiem bo z matikiem to przechodziłam jak nie chciał spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Gocha sama bym chciała wiedzieć co to takiego co napisałam:P

A dziecko ma tak, że im mniej śpi w dzień tym gorzej zasypia na noc:/ wiem bo z matikiem to przechodziłam jak nie chciał spać...
no włąsnie sie przekonałam musiałam Go na chama uspic bo sie wywracał 😞Gosiu widze ze czeka Cie chodzenie po lekarzach tak jak mnie cholera mysle ze to nic groznego ale jak nerki powiekszone to boli dlatego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale śmiać mi się chce bo poszłam bo mnie przy seksie bolało:P to gdzie ten mój tam dzióbał, że się do nerek dobił :P hehehe
będzie co ma być 🙂 grunt, że coś się zaczyna wyjaśniać i może w końcu przestanie boleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...