Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwonka laska jeszcze nie jestem 🙂 Nadal problem z boczkami... 😞 i ten brzuch..
no ale 🙂 jestem już po pierwszym zabiegu 😁 jutro 2 😁
A dostałam ich 13 więc jeszcze mam nadzieję na efekty 🙂 no i oczywiście nie przestałam ćwiczyć (miałam jakiś czas temu 2-tyg przerwę ale teraz konsekwentnie się męczę 🙂) Staram się niekorzystać z samochodu i popierniczać jak najwięcej na nóżkach 🙂

udało mi się dzisiaj kupić coś na obronę 🙂 nie o tym myślałam ale grunt, że mam się w co ubrać 🙂

Buziaki dla dzieciaczków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula napisał(a):
Mamy kupić Bebilon 1 HA

najlepsze mleko z bebilonów,...hihi..ale troszke kosztuje...a receptę na pepti bierz od razu na miesiąc...


dobrze byłoby gdyby chcieli wypisywać na miesiąc...u nas na początku tak było, niestety weszły przepisy (PODOBNO!),że tylko potwierdzenie skazy od alergologa na to pozwala, inaczej jednorazowo mogą wypisać tylko 2 puszki....;( i latam tak co tydzień po receptę...bez sensu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry mamusie:0
ja dziś cały dzień spędziłam u mamy 🙂
jeśli o mleko chodzi to mój lekarz powiedział że nie wypisują po tyle opakowań bo mają kontrolę z NFZ-tu ,bo przecież dokładają do tego mleka połowę i jeśli ktoś nie ma zalecenia od alergologa to nie mogą tak wypisywać...i gdzie sens? jeśli mleko zmienia zwykły pediatra a potem recept wypisywać nie może? na szczęście dzisiaj mi powiedział,żeby spróbować bebilonu HA i jeśżli nic nie będzie się działo to przejść na zwykłe....
Anitko a Wy już przeszliście na bebilon?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...