Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂
Madziu - czyli obrobiłaś pazurki sąsiadki i swoje pazurki 🙂 ja mam swoje bardzo długie i twarde paznokcie, więc wystarczy tylko zażelować, ale nie mam czasu 😞
Iwonko wczoraj podałam Nadii jedną porcję mleczka Bebilon (lekarka kazała zaczynać od 1 na dzień).....zjadła - ale jak odbiło się jej - to dużo się ulało (hmmm...ostatnio po Nutramigenie tak jej się nie zdarza)....zobaczymy dzisiaj 2 porcja i będziemy obserwować kupkę i skórę.....
Ale powiem Wam, że cena tego Bebilonu zszokowała mnie 😮 - tak w ogóle to po długich poszukiwaniach kupiliśmy 1 op. w aptece przy Kauflandzie - ZAPŁACILIŚMY- 40 zł:blink 😞PUSZKA 400g - a Nutamigen puszka 425g - 26 zł - na receptę 13 zł - ogromna różnica)
Buziaki 😘
Miłego Dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak Kasiu Bebilon 1 HA (bez recepty).....jak patrzyłam w naszej internetowej aptece (dbam o zdrowie - tam często zamawiam różne leki, witaminki, maści -mam też kartę dla Mamy i Maleństwa) - to kosztowało ok 33zł (bez recepty) - ale nie mogliśmy nigdzie dostać Bebilonu, więc jak już znaleźliśmy to cena nas BARDZO ZASKOCZYŁA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
teraz u nas cena Bebilonu HA to ok 33zł- ale tam gdzie jest w takiej cenie - to akurat teraz go nie ma na stanie apteki i nie wiadomo kiedy będzie......więc byliśmy zmuszeni kupić za 40 zł........ale i tak uważam, że nawet 28zł to też dużo.....przecież wiadomo, że dziecku trzeba dać jeść......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie dawałam....stałam w sklepie i kalkulowałam...kurcze ten bebilon HA kosztuje 31 zł 😮 taka sama puszka jak pepti, nawet mniej bo 400 g....na razie wykupiłam tą receptę co mi przepisał na pepti...po niedzieli dopiero będę próbować, a czy to mleko jest lepsze w smaku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonko tak jak już wcześniej pisałam - cena tego mleka jest wręcz zabójcza - u mnie tak to wygląda:
"Ale powiem Wam, że cena tego Bebilonu zszokowała mnie 😮 - tak w ogóle to po długich poszukiwaniach kupiliśmy 1 op. w aptece przy Kauflandzie - ZAPŁACILIŚMY- 40 zł:blink 😞PUSZKA 400g - a Nutamigen puszka 425g - 26 zł - na receptę 13 zł - ogromna różnica)
"
To i tak Ty znalazłaś taniej - bo za 31zł......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem czy jest lepsze (ja już przyzwyczaiłam się do Nutramigenu - już mi nie przeszkadza jego smak)....jakieś inne......Nadia wczoraj nie była nim jakoś specjalnie zachwycona - ale jadła na pół śpiąco.....a dzisiaj to nawet pluła - nie wiem czy to akurat taki zbieg okoliczności - bo ona dzisiaj jest wyjątkowo niegrzeczna czy jej naprawdę nie smakuje.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula napisał(a):
magda123 napisał(a):
Kasiula wreszcie widzę twoja twarz 😜 a siostra to chyba podrzucona była bo nie podobna 😉

a która to ja..a która siostra???
w sumie tez bym chciała cię zobaczyć...
was wszystkie..hihi..dawać fotki jakies 😉
A Gienek zapytał czy my bliźniaczki..hahha


to ja strzelam; ta Blondyna to Ty 🙂 a podobizna z siostrą rzeczywiście duuuuuuuuuuuża, np.uśmiechy takie same 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anita123 napisał(a):
Nie wiem czy jest lepsze (ja już przyzwyczaiłam się do Nutramigenu - już mi nie przeszkadza jego smak)....jakieś inne......Nadia wczoraj nie była nim jakoś specjalnie zachwycona - ale jadła na pół śpiąco.....a dzisiaj to nawet pluła - nie wiem czy to akurat taki zbieg okoliczności - bo ona dzisiaj jest wyjątkowo niegrzeczna czy jej naprawdę nie smakuje.....


Anitko może pluć, a to dlatego,że sprobowała czegoś nowego...ale z czasem się przyzwyczai, cierpliwości... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
Kasiula napisał(a):
magda123 napisał(a):
Kasiula wreszcie widzę twoja twarz 😜 a siostra to chyba podrzucona była bo nie podobna 😉

a która to ja..a która siostra???
w sumie tez bym chciała cię zobaczyć...
was wszystkie..hihi..dawać fotki jakies 😉
A Gienek zapytał czy my bliźniaczki..hahha


to ja strzelam; ta Blondyna to Ty 🙂 a podobizna z siostrą rzeczywiście duuuuuuuuuuuża, np.uśmiechy takie same 😉

ja też tak myślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
anita123 napisał(a):
Nie wiem czy jest lepsze (ja już przyzwyczaiłam się do Nutramigenu - już mi nie przeszkadza jego smak)....jakieś inne......Nadia wczoraj nie była nim jakoś specjalnie zachwycona - ale jadła na pół śpiąco.....a dzisiaj to nawet pluła - nie wiem czy to akurat taki zbieg okoliczności - bo ona dzisiaj jest wyjątkowo niegrzeczna czy jej naprawdę nie smakuje.....


Anitko może pluć, a to dlatego,że sprobowała czegoś nowego...ale z czasem się przyzwyczai, cierpliwości... 😉

...już dzisiaj to sobie tak pomyślałam, że może niepotrzebna ta zmiana mleka.....może niepotrzebnie sama kombinuję...... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak samo pomyślałam Anitka ,ale przecież bebilon HA to pełnowartościowe mleko nie mieszanka zastępcza,więc może będzie lepsze dla naszych maluchów...mi powiedział lekarz,że jak nic nie będzie się działo gdy spróbujemy tego mleka to potem spokojnie możemy przejść na zwykłe mleko... 😉 więc chyba warto spróbować, bo może wreszcie mogłabym rozszerzyć dietkę o nabiał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...