Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aisak_89 napisał(a):
hahahaha naszykuje z niego jedzenia i oddam potrzebującym 😁
Teraz w pl taka pora, że dzieciaki chorują .... także trzeba zapobiekac jak się da 😘 A te co już chore niech do zdrówka szybko wracają !! 😘

i będziesz ludzi truła 😲 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
hahahaha naszykuje z niego jedzenia i oddam potrzebującym 😁
Teraz w pl taka pora, że dzieciaki chorują .... także trzeba zapobiekac jak się da 😘 A te co już chore niech do zdrówka szybko wracają !! 😘

i będziesz ludzi truła 😲 😠 😠

hahahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Aga a co lekarz podejrzewa?

Nasza pediatra dała w skierownaiu podejrzenie alergi,atopowe zapalenie skóry....
ale Maja wiecie sami często miała kaszel czy katarek a gardło i wsio ok.....
🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczka Majci,jej odczyn alergiczny w dniu w którym jej wyszło,nie jadła nic nowego,nie dotykala chemi,chyba że oliwka dała jej dotknąc mydło...Majce pękają często opuszki od palców rączek i nóżek 😞
Poza tym zauważyłam suchą skóre na nóżkach poniżej kolan.... zobaczymy co alergolog powie ☺️ 😞

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/img1062rq.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1526/img1062rq.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadrobilam, ale troche tego bylo i nie pamietam wszystkiego, co chcialam napisac. ☺️
Gosia, fajnie, ze w koncu udalo ci sie tu zalogowac 🤪
Kasia, a ta impreza byla w pl?
Mini, Majeczki raczka faktycznie nie wyglada najlepiej 🥴 a atopowe zapalenie skory nie brzmi zbyt fajnie, nie czytalam o tym, ale slyszalam cos. z tego chyba da sie wyleczyc, prawda?
Mini, jak robisz te zabezpieczenia na zdjeciach? jakas instrukcja?

wczoraj z M rozmawialismy i doszlismy do wniosku, ze zaraz po slubie chcemy wyjechac na wycieczke, wiec musze posiedziec w necie i poszperac troche, macie jakies pomysly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
nadrobilam, ale troche tego bylo i nie pamietam wszystkiego, co chcialam napisac. ☺️
Gosia, fajnie, ze w koncu udalo ci sie tu zalogowac 🤪
Kasia, a ta impreza byla w pl?
Mini, Majeczki raczka faktycznie nie wyglada najlepiej 🥴 a atopowe zapalenie skory nie brzmi zbyt fajnie, nie czytalam o tym, ale slyszalam cos. z tego chyba da sie wyleczyc, prawda?
Mini, jak robisz te zabezpieczenia na zdjeciach? jakas instrukcja?

wczoraj z M rozmawialismy i doszlismy do wniosku, ze zaraz po slubie chcemy wyjechac na wycieczke, wiec musze posiedziec w necie i poszperac troche, macie jakies pomysly?

Kasia bierzecie ślub? 🙂
NO TO MOJE GRATULACJE 😘
zabezpieczenia hmmm mam program do zmniejszania zdjęć photoScape,tam jest opcja wstaw tekst 🙂
no więc wstawiam tekst automatycznie się zapisał więc tylko date zmieniam 😉
Myśle że dodanie daty na zdjęciu,to czyją jest własnością uchroni zdjęcia które są moje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
tak na górne drogi oddechowe

u nas kiedyś dawała lekarka p. na receptach to pulmicort za grosze kupywali ludzie a teraz już nie mogą ponoć tak robić chyba że stwierdzone że p. ma...
Czyli zastanawia mnie jeśli Maja będzie miała alergologa,to od alergi też niby częściej oskrzela itp w dupe dostają to czy wtedy będzie się yo liczyło do przewlekłych jeśli jest alergiczką czy nie 😮


🙂
Moj Mati jest alergikiem ( ma alergie na roztocza) pulmikort ma na P, ale wcześniej jak chorował na zapalenie krtani to dostawał normalnie na recepte od pediatry ale kosztowało to ok 22 zł a na P 10 zł.
Jak alergolog stwierdzi alergie to recepty są już na P bo alergia to choroba przewlekla (tak jest u Nas)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
nadrobilam, ale troche tego bylo i nie pamietam wszystkiego, co chcialam napisac. ☺️
Gosia, fajnie, ze w koncu udalo ci sie tu zalogowac 🤪
Kasia, a ta impreza byla w pl?
Mini, Majeczki raczka faktycznie nie wyglada najlepiej 🥴 a atopowe zapalenie skory nie brzmi zbyt fajnie, nie czytalam o tym, ale slyszalam cos. z tego chyba da sie wyleczyc, prawda?
Mini, jak robisz te zabezpieczenia na zdjeciach? jakas instrukcja?

wczoraj z M rozmawialismy i doszlismy do wniosku, ze zaraz po slubie chcemy wyjechac na wycieczke, wiec musze posiedziec w necie i poszperac troche, macie jakies pomysly?

Kasia bierzecie ślub? 🙂
NO TO MOJE GRATULACJE 😘
zabezpieczenia hmmm mam program do zmniejszania zdjęć photoScape,tam jest opcja wstaw tekst 🙂
no więc wstawiam tekst automatycznie się zapisał więc tylko date zmieniam 😉
Myśle że dodanie daty na zdjęciu,to czyją jest własnością uchroni zdjęcia które są moje 🙂


o slubie od poczatku wiedzielismy, ze wezmiemy 😉 chodzilo tylko o date - a to jest data naszego poznania sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
cholera jasna,wziełam Maje tuliłam a ona cała rozpalona!!
ma 38,2 temp. brak oznak zaziębienia czy coś...
dałam jej czopek oby to na zaąbki 😞


pewnie na zabki 🤔 dobrze, ze dzieci nie odczuwaja tak bardzo temperatury jak dorosli 🥴
Aga, masz jakies linka do pobrania tego programu? nie moge znalezc wlasciwego, ciagle jakies triale inne mi wlaza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DD 😉

Kasiak, gratuluję wybrania daty Ślubu ! 🙂 Koniecznie się pochwal 🙂 My też mieliśmy Ślub w dokładnie 3 lata od pierwszej randki czyli 8 listopada hehe 🙂
Mini, Majeczka z pewnością gorączkuje na ząbka skoro nie ma innych objawów 😉 A co do włosków to już nie mów, że łysolek z niej bo ma ładną czuprynkę, małą bo małą ale jest 🙂
Ruzia, malutka słodka!! Śliczne ma oczka i zakładeczki hihi 😉

Wiecie, z tymi alergiami to jest jakaś masakra, kiedyś tego nie było a teraz co się słyszy to dzieci mają to na to uczulenie, a to na tamto itd także masakra. Ja sama nie miałam nigdy uczulenia a parę lat temu dostałam na Nikiel zawarty w guzikach np od jeansów, na pasku zegarków, nie mogę nosić sztucznej biżuterii i ostatnio zauważyłam że nawet jak założyłam złote kolczyki to po paru minutach musiałam zdjąć... Poza tym mam pokrzywkę a ją trudno zdiagnozować po czym... 🤔 Szkoda gadać bo dorosły się męczy a co dopiero dziecko. Oby wszystkie dzieciaczki były zdrowe!!! Bo to najważniejsze!! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dobreprogramy.pl/Photoscape,Program,Windows,12505.html
Kasia ja z tąd pobieram 😉
Aga nie było nowej zabawki ale mydło kostkowe prawdopodobnie dotknęła wtedy 🤢
ide zmierzyć temp. Majka jest nie mrawa,worki pod oczami,marudna 😞 i gorąca 😞
temp.37,7 spadła....
marta nie wymiguj się tylko pochwal foto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus_D napisał(a):
Mni, czynsz mamy dosyć wysoki bo 700 zł ale mamy ogrzewanie miejskie 🙂 Fotki wstawię na pewno 😉 Dzisiaj jedziemy kupić oświetlenie bo na razie gołe żarówki na sufitach 😜

to jest wg mnie tani czynsz,ja płaciłam 750 zł na poprzednim mieszkaniu,woda na bojler byłą,łacznie płaciliśmy 1150 ok 🤢
zalezy od miesiąca 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aczkolwiek za listopad nie płaciliśmy mimo iż mieszkamy od 10- tego bo zgodnie z umową powinniśmy od 1- go a że to radca prawny ten właściciel to stwierdził, że nie dotrzymał warunków umowy i nam odpuścił 🙂 W Grudni się umówiliśmy na 500 zł bo roczek, Święta hehe 😉

Mini, i jak Majunia????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Martus_D napisał(a):
Mni, czynsz mamy dosyć wysoki bo 700 zł ale mamy ogrzewanie miejskie 🙂 Fotki wstawię na pewno 😉 Dzisiaj jedziemy kupić oświetlenie bo na razie gołe żarówki na sufitach 😜

to jest wg mnie tani czynsz,ja płaciłam 750 zł na poprzednim mieszkaniu,woda na bojler byłą,łacznie płaciliśmy 1150 ok 🤢
zalezy od miesiąca 🤢


No to my wodę mamy na liczniki osobno do czynszu tylko z sieci miejskiej to może i trochę taniej wychodzi niż na bojler no i do tego ogrzewanie z ciepłowni ale to są jakieś niewielkie koszta. W każdym razie też pewnie koło 1000 zł będziemy wychodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...