Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A więc szybko co u mnie.
Ola rośnie i rozrabia 😁 😁 😁 Uwielbia chodzić na dwór, ciężko ją utrzymać w domu 😮 Teraz nam się przestawiła i wstaje o 7 rano 😮 Ale to dobrze bo jak tak ciepło to raniutko koło 9 idziemy na plac zabaw i do jakiejś 11 jesteśmy , a potem w domu i pózniej znów na dwór 🙂
Super że tak ciepło się zrobiło 🤪 🤪 Nareszcie 😆
Moja Ola wcale nie chce nic mówić 🤢 tylko naśladuje odgłosy zwierząt. Najlepszy jest tygrys - łaaaaaa hahahahaha. Na rehabilitację wciąż jezdzimy , ale nie wiem czy to coś pomaga 😞. Nadal robi w pieluchy 😠 nie mowy aby usiadła na nocnik. Jak zdejmę jej pieluchę to zsika się na podłoge 🤢. Nie pozwala się czesać w kucyki i nie ma mowy o spinkach , wszystko zciąga 😁 😁 😁.
U Pauli po staremu 😆 Rośni mi panna 🤪 Jeszcze trochę a chłopcy zaczną przychodzić 😮 Oby jak najpózniej .
U mnie i Tarzana po staremu 😉 i co tu jeszcze mm nie wiem.
Widziałam foty Dominisia i Łukaszka - super chłopcy 🤪Rosną jak na drożdzach . Sylwia i Ty też pewnie rośniesz hahahaha.
Już niedługo wakacje 🤪 🤪 🤪 My jedziemy nad morze, do SERBINOWA LUB SARBINOWA . Już nie mogę się doczekać bo jestem zmęczona pracą i domem 😞
Teraz właśnie po pracy weszłam do mamy i zaraz jadę do domu i na plac zabaw z Ola bo nie podaruje.
A niestety nie mogę buż z Wami bo mój internet jest zjeb..y i nie mogę się dostać na forum 😠 😠 😠. Ale czasem piszę do Mućki i ona Wam może przekazać co u mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini tylko się melduje nie mam zbytnio czasu ☺️
dziś miałam sama wychodne miłe chwile 🙂 teraz 2 razy w miesiącu tak będe robiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane 🙂
Melduje się 🙂 ostatnio mam trochę mało czasu,albo inaczej mam go ale nie poświęcam go tyle na mamusie a na inne sprawy może kiedyś powiem co i jak ale póki co nie czas na to...

Mój dziadek dowiedział się w tym tyg że ma raka i przerzuty 😞 nie chce żyć... ukrywali raka od roku przed nim a w jednej chwili lekarka powiedziała "jak pan ma się dobrze czuć skoro ma pan raka i to na pewno już przerzuty" 😞 😞

ciesze się że czitosek się pojawił,no i że wszystko u nich ok i miłość z tarzanem nadal gorąca.... 🙂
czytałam resztę ale nie pamiętam musicie mi wybaczyć ☺️ ☺️

Kaśka dziś wraca do uk,więc pewnie zajrzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
TO JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA WRÓCIŁAM 😁 😁 😁 😁
Jesteśmy już w domku 🙂 Lot spoko- Alusia była grzeczna, ale cały samolot a raczej siedzenia w rzędzie przy przejściu wiedziałay jak Ala ma na imię bo zrobiłam więcej kursów z Nią niż stuardesa z wózkiem hahahaha 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
W domu bałagan i sajgon, ale dom ładny i jak tylko go urządzę na pewno dostaniecie fotki 🙂
Narazie buziam bo zaraz mam gości 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czita, Ola ma najwidoczniej ciekawsze rzeczy do roboty, niż mówienie 🙂 a pieluchami się nie przejmuj, 4 lat nie ma żeby się martwić, że nadal w pieluchy robi. Szkoda, że masz taki internet - zmień dostawcę i bądź z nami 😁 super, że jedziecie nad morze 😁 ahhh ja też się gdzieś wybiorę, tylko musi być upał.
Pigi, witaj z powrotem 😁 oporządzaj swój pałac i czekamy na zdjęcia. Niech Wam się tam wspaniale żyje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduję, że przeżyłam weekend majowy aczkolwiek było ciężko hehe 🤪 😁 😁 😁
Nadrobiłam ale nie mam siły pisać 🙃 Lecę spać więc dobrej nocy a napiszę więcej jutro 🙂
Witaj KASIA!!!!!!!!!! Jak miło że jesteś 🙂 A na zdjęcia będę czekać z niecierpliwością 🙂
Czitosik, weź coś zrób coś z tym swoim internetem byś mogła częściej zaglądać 🙂 Bo my jedyne kobiety pracujące to można byłoby ponarzekać haha 😁 Super, że u Was ok! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witas Kasiu, 😘
i witaj Czitosia, dobrze, ze choc na chwile zawitalas 😉
Marta, wypraszam sobie, ja tez jestem kobieta pracujaca /foch/ 😜
Kaya ma nadal ta wysypke, wiec jutro jak wroce z pracy o 9 rano to ja zarejestruje do lakarza, niech ja obejrza, tymczasem ide spac 😘 o 2 wstaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o jej Kasiu jato Cie podziwiam z takim trybem pracy 🤪 ale z drugiej strony fajnie bo później jesteś w domu i masz czas dla rodziny 🙂 ja się melduję i uciekam coś porobić hmmm tylko nie wiem co sobie wymyślę hehe 😉 musiałabym w małym pokoju (komputerowym) zrobić porządek i w szafach i tak ogólnie i okna do mycia znowu są ale to kiedy indziej bo narazie deszczowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ale jestem wkurw*** 😞 😠 😠 przychodzę do domu z zakupów,a pod klatką wózek mi się złamał 😠 😠 jakaś śruba pękła i raczej nie da się z tym nic zrobić. Awaryjnie mam wielki wózek, ale nei chcę go używać, bo jest cięzki jak nie wiem. Przypomniałam sobie, że jest parasolka po synie męża, która tam leżała 11 lat w piwnicy! Wzięłam ją, 0wyprałam materiał i zobaczymy... Ogólnei to szału nie ma, ale co można oczekiwać od wózka który ma tyle lat. Wygląda jak wózek dla lalki 😜 nawet nie wiem czy Łukasza dupa tam wejdzie hahah. Musze nowy wózek kupić, tylko na pity czekam 😠 😠 i muszę jakąś parasolkę, bo tak0ie0g0o spacerowego to sjuż się nie opłaca chyba.
Jak nie urok, to sraczka....
Na 15 mam wyrwanie zęba. Trzymajcie kciuki.
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już po. Jaki to jest nieprzyjemny zabieg brrr 😞 Musiał dołożyć znieczulenia, bo bolało i potem mówił, że jakaś kieszeń zapalna tam była i dlatego znieczulenie miało trudniejszy dostęp. Ciekawe czy zniosę tak samo dobrze jak tamtego zęba. Póki co to mam pół gęby bez czucia hahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...