Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czita masz coś do kotletów z Kury?? 😉 DOBRZE się zastanów!! 🙂
hahaha chociaż raczej bym wolała, byś nie zjadała członków mojej rodziny 🙂
Ja też jestem wybredna, zup nie lubię... ale dzisiaj mam rosół 🙃 🙃
Z mięsa to wybrzydzam ile się da... jak idę kupić szynkę, to rzadko coś wybiorę... Bardzo lubię kopytka, pyzy, pierogi... czyli mączne rzeczy.
Najlepiej spisz menu, co kto lubi i może wyjdą jakieś powiązania i coś mądrego wymyślisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂 byłam z Mają na pobraniu krwi nie płakała była bardzo dzielna, ale jak przyszłyśmy do domu to pokazuje mi rączkę i mówi, że ją boli ja patrzę, a on ma tam spore zadrapanie 😮 musiała ją zadrapać ta, co pobierała 😠 jak sprawdzała, którą ukuć to nic nie miała żadnego zadrapania. Na sentymenty wam się zebrało haha Sylwia ja myślę żeby zostawić MEBLE NA WYMIAR ……Paweł Cieczko bardzo proste i zrozumiałe no i popracowałabym nad ulepszeniem logo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninka masz rację poszukam takich kapsułek u mnie w sklepie w poniedziałek. Teraz Ją kąpie co drugi dzień bo mi Jej szkoda jak tak płacze. Nie wiem co się stało bo uwielbiała się kąpać i nawet nurkowała bo to lubiła 🤨 Jakby się przewróciła albo połknęła wodę to by płakała i wypluwała wodę a nic takiego nie miało miejsca 😮
Kafi ma rację a może zamiast kombinować z wyrazami zrobić prosty napis właśnie : meble pod wymiar albo meble dla wszystkich pokoleń czy coś takiego prosto, przejrzyście i na temat bez kombinowania. Ponieważ nie każdy klinek może zrozumieć przekaz wyrazu Domik czy Domino itp. Ja uważam, że im prościej i przejrzyście tym lepiej 🙂
A Ninka apropo zdjęć to ja wogóle nie widzę u Łukaszka nadwagi tylko, że jest dużym chłopcem ogólnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam z Olą u lekarza i złapała jakis wirus , dostała flawamed na kaszel , sambucol wzamcniający organizm i cebion. Osłuchała ja i nic 🙂. Na spacer kazała wychodzić.
Kaffi nie znoszę takich pielęgniarek 😠, do dziecko powinno sie podejśc z wyczuciem i delikatnie. Babsztyl!
Moja Ola uwielbia kapiele. Ale pamiętam Paulę jak bała się myć głowę 🤢 Była malutka wtedy , płakała jakby ją się ze skóry obierało 😮
Musisz przeczekać,napewno jej minie niechęć do kąpieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Ala głowy nigdy myć nie lubiła hihi muszę Jej kupić qw końcu ten kapelusz do mycia włosów co ma samą otoczkę ochroną na oczka.
Co do pielęgniarek to się nie wypowiadam bo mam złe wspomnienia z Polski jak z Alą wtedy byłam w szpitalu i na zabiegowym wbijały Ali werflon, który nawiasem mówiąc był nie potrzebny bo Ali nic nie było i jak prosiaka Ją trzymały jedna za ręce druga za nogi i moja Mama tam wpadła dostały taki opierd**** jeszcze były oburzone suki jedne ! 😠 Ehhh jak sobie to wspomnę to mnie krew zalewa ! A Ty Kafi powinnaś tam pojechać i je zjebać ! Bo ja rozumiem muszą bez uczuć podchodzić do pacjenta aby być optymalnie sprawiedliwym w wydaniu diagnozy itp. a nie oznacza aby człowieka jak zwierze traktować 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaa tyle sie napisalam i skasowało mi sie 😠 no to teraz w skrócie firma nazywa się DOMIK-MEBLE Paweł Cieczko nazwa się zmieniła bo tamta była zajęta w tej samej branży, a Paweł chciał żeby było coś z Dominikiem. Nad logo jeszcze pracuję i dziękuję za opinie 🙂
Gosiu to u Was tak jak i u nas podejście mają lekarze, dopóki nie ma gorączki to na dwór każą 🙂
Domi kąpiele uwielbia , za myciem głowy nie przepada ale dajemy radę 🙂
co do szpitali to też się nie wypowiadam, okropne są te baby.... biedna Maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdrówka dla Oli 😘z dnia na dzień będzie coraz lepiej 🙂 Jak zobaczyłam rączkę Mai to się wk… na maksa 😠 wyniki odbieram w poniedziałek jak na nią trafię z to na pewnością jej coś powiem. Byłam z Oliwierem dwa razy w szpitalu i za każdym razem pielęgniarki zachowywały się okropnie jakby pracowały tam za karę Kasia nas spotkało dokładnie to samo, co twoją Alę Oliwiera trzymały we trzy i na siłę zakładały werflon, bo on nie ma widocznych żył i bardzo ciężko jest się wkłuć robiły to w taki sposób, że ja stałam sparaliżowana nie mogłam słowa z siebie wydusić. Dzwoniłam z płaczem do mojego żeby przyjechał, bo Oli cały czas płacze, a ja jestem bardzo zdenerwowana. Poszedł do nich i im powiedział do słuchu to od razu milutkie się zrobiły. Tak było 6 lat temu teraz bym nie pozwoliła na to żeby Oli był kłuty tyle razy i to w taki sposób. Sylwia widzę, że Wy naprawdę na bogato ruszacie 🙂 trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A więc Sylwia dom pasuje na rysunku 🙂 Tylko wtedy samo słowo ,,meble,, nie określają waszej oferty bo balustrady czy ogrodzenia to nie meble. Wiadomo wypiszecie to w ofercie ale na pierwszy rzut oka tego nie będzie wiadomo.
Kafi ja wtedy też byłam sparaliżowana płakałam także nie mogłam nic powiedzieć, ale Mama im za to dała popalić a na koniec debilka doktorka stwierdziła, że jestem za mało dojrzała co dziecka bo sama nie wiem co chce 😮 Bo wypisałam Ją w końcu na własną rękę jak ta stara świnia powiedziała, że nie musi być hospitalizowana tylko nie wiem po co Ją kuli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Widocznie pielęgniarka podrapała Maję 😠 😠 niektóre kobiety w tym zawodzie na pewno nie są z powołania 😠 😠 Ja też nie zapomnę jak Łukasza mi ukłuli z 6 razy w szpitalu 😞 ale to dlatego, że mu nie leciała krew.
Pigi, może pamiętasz jak mojemu Łukaszowi się zrobił wstręt do kąpieli... może z rok temu, nie pamiętam kiedy to było. On tak płakał, że wymiotował aż i musiałam go dwa razy kąpać, a on ledwo przechodził jeden raz 😜 to była trauma, ale też nic wcześniej mu się nei stało. Tak z niczego dostał. Także mam nadzieję, że Ali też przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 no Kasiu napewno na wizytówce i ulotkach będzie wyszczególnione że balustrady i te inne rzeczzy to po prostu był stary model pracuje nad nowym tylko narazie mi się nie pali bo musimy najpierw jeszcze stronę internetową firmy stworzyć i nie wiem jak się za to zabrać 🤢
Nina ja pamiętam wstręt Łukasza do kapieli ... lece robić zrazy na jutro na obiad bo zaprosiliśmy moje siostry z chłopakami bo u nas w kościele jest jutro msza za dziadka od nas tzn trzech wnuczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, nie rób ochoty na zrazy 🙂 uwielbiam je! Ja niestety umiem tylko bitki 😉 pewnie bym zrobiła, no ale nie robiłam, więc nie umiem hahah.
Chyba Krowa ma problemy z netem... smsa do niej napiszę.
Pigi, mówisz że nie widzisz nadwagi, a co lepsze, to on ma wpisane otyłość, bo patrzyłam teraz dokładnie co w tym bilansie lekarz wypisał 😜
Od roku jest poza siatką centylową. A teraz to dopiero... jest poza tabelką hahaha! 🤪 Przy 25 miesiącu 97 centyl to 16 kg, czyli jak mi tłumaczył lekarz, to tak jakby Łukasz sobie zarzucił na plecy plecak a w nim 4 kg 🤢
Wzrost też ma poza siatką, ale nie aż tak jak wagę 🙃 🙃 we wtorek raczej jedziemy na badania na czczo... już widzę jak go trzymamy w 5 osób hahhaha. Boję się 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina, Lukaszek jest wielki 😮 , czyli to prawda, ze rok go ukrywalas 😜 bo on wyglada mniej wiecej jak Pauliny Niko 😁 dziwne, ze lakarze nie potrafia zrozumiec, ze skoro wzrostowo jest poza skala, to przeciez i waga tez musi byc ... 😲
a jakie sa twoje odczucia? wydaje ci sie, ze ma nadwage? 🥴
Gosia, to odpoczywaj 🙂
Kasia, przyjzalam sie tej frytkownicy o ktorej pisalas i.... napalilismy sie na nia z M 😁 teraz do konca stycznia mamy podatek do zaplacenia, ale w lutym...... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja Kasiu już choruje na nią od kilku miesięcy hihi ma ją moja chrzestna i na prawdę sobie ją chwali. Czytałam opinie to ludzie piszą, że pochowali garnki haha tyle rzeczy można w niej zrobić 🙂 Ja też mam nadzieje, że na koniec lutego już ją zamówię tym bardziej, że nie mam na razie w ogóle frytkownicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
jest kilka minusow podobno - glosna, dlugo sie przygotowuje frytki i smakuja troche inaczej

Tak plus na pojemność ludzie narzekają, ale chrzestna mówi, że co do frytek to nie robią się aż tak długo około 20 minut to tyle co tłuszcz w garnku się rozgrzewa a później frytki się smażą - oczywiście zależy jakie to frytki lubi te wychodzą średnio wypieczone 🙂 A głośna aż tak bardzo nie jest, słychać ją ale w ogóle ten dźwięk nie przeszkadza i nie razi 🙂 Zawsze poza tym są jakieś minusy i pewnie nam też coś w nich nie będzie pasować hihi ale plusy to przyćmią 😁
Dobranoc 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej. My już bajki oglądamy. Wczoraj z Pawłem podrinkowaliśmy sobie 🙃 ale w w nocy ciężko mi się do Adasia wstawało hehe
Nina Łukasz ma taką urodę i niech się nie czepiają, ale dla świętego spokoju badania trzeba zrobić
Nic zaraz lece rosołek robić na obiad 🙂 a zraziki wyszły pyszne Nina 🙂 i napewno byś umiała sama zrobić bo to nic trudnego hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
W BMI wychodzi nadwaga 😜 Wg mnie jest nabity, przecież widzę, że nie mam chudego dziecka 😜
Przypomniało mi się, ostatnio jak byliśmy w bawialni, to Łukasz bawił się oczywiście, ale też sprzątał 🤪 🤪 były kulki rozrzucone po całej bawialni, a moje dziecko pięknie je zanosiło, tam gdzie ich miejsce, czyli do zjeżdżalni z kulkami 🤪 A jego mina bezcenna, jakby foch, ze dzieci nabałaganiły, a on musi po nich sprzatać 😉 A potem zbierał rozrzucone sztućce, to zanosił do kuchenki 🤪 Oby to była jego zaleta, a nie obsesja hahaha 🙂
a po śniadaniu włożył nóż do zlewu i patrzę, bierze deskę, otwiera szafkę pod zlewem, gdzie jest kosz na śmieci i obija deskę z okruchów... jak już otrzepał, to włożył deskę do zlewu 🙂
Ja wczoraj też podrinkowałam... aż 2 drinki hahaha, a dziś mnei głowa boli. Mi alkohol nie służy nawet w małych ilościach 😜
Ciekawe czy wy sobie będziecie chwalić frytkownicę 🙂 ja frytki rzadko jem, chociaż lubię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
Zazdroszczę ze Lukaszek taki czyscioszek 🤪 Kaya kiedyś sprzatala, a teraz udaje ze nie słyszy , nawet w kuchni jej pomaganie polega tylko na stanie na krzeselku i patrzeniu czy mama dobrze robi 🤢 len!!!!
A widać teraz chłopcy pomagają bo i Lukaszek i Dominik pomagają 🤪
Ta frytkownica wbrew nazwie nie jest tylko do frytek ale można w niej przygotowywać całe obiady, piec mięso , rybę, warzywa plus taki ze prawie bez oleju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...