Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czesc 🙂 pisze pierwszy raz z komorki, bo router kupilismy wczoraj, zeby miec w laptopie i komputerze internet, wiec przy okazji mam w komorce 🙂 to Kaya jedna noga w przedszkolu 🙂 bedzie dobrze, przyzwyczai sie... Tylko kwestia czasu kiedy 😁 Krowa, ciezko cos Ci powiedziec, bo to trudna sytuacja dla wszystkich. Na razie o tym nie mysl,bo jeszcze nie wiadomo czy syn K moglby byc z Wami i moze niepotrzebnie juz tym sie martwisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Myslisz o sobie i o swoich corkach, to zrozumiale. Ty jestes po przejsciach, K takze. On Ciebie ''wzial'' z dziecmi, a Ty jego tak, jak syn jest z matka, a jak by z nim byl, to juz nie? ale jak mowie, to jest trudna sytuacja i tez Cie rozumiem, bo chcesz zaczac robic cos dla siebie, a nie zajmowac sie trzecim dzieckiem i do tego takim zagubionym 😞 widac, ze matka nie dba o jego rozwoj, ale jak sama ma zolte papiery, to co tu myslec. Ach to zycie ,jest zagmatwane. A co do spadku, to mysle, ze to kwestia indywualna, bo jak Pigi napisala, to niektore dzieci na to nie zasluguja. Ja mam wlosy blond-rude. Gesto mi pasemka zrobila i moge z tym chodzic, a moge ruda farbe polozyc. Na razie pochodze, choc nie lubie baleyage, z za miesiac rude 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 a więc tak sytuacje o których piszecie są trudne io trzeba indywidualnie do nich podchodzić i znać dokładnie całą sytuację więc ciężko się wypowiedzieć... ale trzymam kciuki Mini i myśle,że się dogadacie i się ułoży wszystko 😁 tak samo ze spadkami 😉 Nina ja mam wifi na komórce forum mogę podglądać ale nie mogę pisać nie wiem czemu 🤔 oooo Adaś się budzi. Wczoraj po szczepieniu marudził więc dałam mu na noc przeciwbolowy lek i było juz ok. Domi bilans ok, ma 90 cm i waży 13,2 kg 🙂 uciekam będę później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja właśnie nie mogę pisać z telefonu za słaby chyba mam 😞 no ale w czerwcu juz bede nowy brała 😁 oj Domi też ciągle woła że chce na kulki hehe wczoraj bylismy, ale na takich mniejszych no, ale zawsze chwile się wyszalał 🙂 a u nas dziś piękna pogoda wiosna normalnie!!!! tylko błoto straszne a na podwórku nie mamy kostki więc tragedia, ale byłam już trochę z maluchami dopóki lekki przymrozek trzymał bo chociaż wózek mogłam wyciągnąć. Ale słonko teraz świeci i jest ślicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 😁
Sylwia chodź do mnie ja mam w domu tyle telefonu, że na pewno coś będzie dla Ciebie hahahaha mój M ma na tym punkcie bzika 🙃
U mnie tez ładnie. Słonko świeci, ale widzę przez okno, że wieje - ostatnio tak cały czas wieje strasznie.
Ninka daj fotkę !
Ja lubię balejage na włosach ale teraz nic nie robię - mam swój naturalny i bardzo mi pasuje 🙂
Muszę iść po butelki dla Ali - pije z takich ze smoczkiem i ostatnio smoczek ugryzła a więc dostała niekapka z którego nie chce pić i od tak dzisiaj zrobiła taki bal murzyna w nocy, że M do pracy prawie zaspał 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
Kasia tu akurat się zgadzam że twój brat nie zasługuje juz na nic. Zmarnował szanse i w dodatku Ty jeszcze ponosisz tego konsekwencje.
Mini liczy sie także dobro Twoich dzieci, wiadomo że nie pozwolisz na to aby Twoje dziewczynki musiały ucierpieć. Miejmy nadzieję że wszystko ułoży sie dobrze , tak że każdy będzie szczęśliwy 🙂
No to Kayka powoli zostaje przedszkolakiem 🙂, oj początki są trudne.Pamiętam co było z Paulą, caaała zapłakana była przyklejona do szyby jak odchodziłam. Był płacz,rozpacz, była na mnie obrazona że ją zostawiałam ,ale na szczęście się zaklimatyzowała dość szybko i polubiła przedszkole. Trzymam za Was kciuki 😉
Kasia moja Ola też często pije z butelki ze smokiem jeszcze 🤢, biegnie do kuchni i pokazuje ze chce ta butelkę a szklankę odstawia.
Nina wstaw nam foto nowe TY. 😉 Jak ja marzę o zmianie u siebie , ale jakoś nie mam czasu i chyba odwagi , a zresztą mam nadal problem z wypadaniem włosów 😞 - więc się trochę boję.
Sylwia zapraszam do mnie na spacer, u mnie kostki brukowej jest mnóstwo i wszędze jest.
A u mnie jest ponuro i pada wodnisty śnieg.
Marta dawno sie nie pokazała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie było słonko .... już nikło i nie wiem teraz czy wyjść bo tak jakby zbiera się na deszcz 🤨

U mojej Ali to jest tragedia z tą butlą ponieważ Ona umie pić z innych ale akceptuje tylko tą a niestety przy okazji obgryza smoczki i ciągle trzeba kupować nowe butelki 🤔

Gosia Ty masz ładny, ciemny kolor włosów poza tym podatne włosy i u Ciebie nie warto nic robić bo i tak są śliczne tak jak teraz a tym bardziej jeśli piszesz, że są delikatne bo wychodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ale bym chciala cos zmienic bo caly czas tak samo wygladam i znuzil mi sie juz ten ciemny braz. Ja bym chciala kolor mleczna czekolada i mysle o obcieciu znow grzywki. Ale ja jezdze do pracy rowerem jak jest cieplo i po jezdzie na rowerze gfzywa stoi mi deba lub dzieli sie na pol hahahahaha wygladam wtedy jak idiotka hahahaha
alez mi sie spac chce .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina gdyby K wychowywał go samotnie to pewnie że bym się z nim związała bo mały od niego czerpał by wzorce i z nim miałby silniejszą więź a tak to jednak matka ma większy wpływ. Ale dobrze ucinam temat 🙂

O komórkach? Ja w sumie tylko z komórki pisze do was 🙂
Wczoraj K uczył mnie jeździć całkiem dobrze mi poszło a uwierzycie że na krótkim odcinku 7 prostytutek!
i dupy gołe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Nina gdyby K wychowywał go samotnie to pewnie że bym się z nim związała bo mały od niego czerpał by wzorce i z nim miałby silniejszą więź a tak to jednak matka ma większy wpływ. Ale dobrze ucinam temat 🙂

O komórkach? Ja w sumie tylko z komórki pisze do was 🙂
Wczoraj K uczył mnie jeździć całkiem dobrze mi poszło a uwierzycie że na krótkim odcinku 7 prostytutek!
i dupy gołe...


Krowa za kierownicą i od razu wszystkie jej koleżanki z pracy wyszły zobaczyć jakjeździ hahahhahahahahahah 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To Krowa rób prawko 🙂
Fotka kiepskiej jakości, ale proszę.
Czita, nie bój się ryzykować 🙂 Ja z kolorami się nie boję, boję się jedynie cięcia 😉
Tobie i tak we wszystkim będzie ladnie 🙂


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/24mc2789.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2990/24mc2789.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 😁
Nina ma rację a Krzychu Krowy to cwaniak On Jej nie chciał nauczyć jeździć tylko w delikatny sposób zasugerował powrót do zawodu !!!! 🤪 🤪 😮 😲 🙃 😎 😜 😁 😁 Czasy ciężkie każdy grosz się przyda hahahaha 😁

Ninka bardzo ładnie Ci w tych włosach lepiej niż w ciemnych bo jesteś promienniejsza na buzi 😉
Dobrze, że Mirek już ma prace i, że nie musicie się o nic martwić 🙂

My dzisiaj z Alą robimy sobie babski dzień i przychodzą znajome z dzieciaczkami na pączki 🙂 Właśnie czekam na dostawę pączków mniam 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Dobry 😁
Nina ma rację a Krzychu Krowy to cwaniak On Jej nie chciał nauczyć jeździć tylko w delikatny sposób zasugerował powrót do zawodu !!!! 🤪 🤪 😮 😲 🙃 😎 😜 😁 😁 Czasy ciężkie każdy grosz się przyda hahahaha 😁

Ninka bardzo ładnie Ci w tych włosach lepiej niż w ciemnych bo jesteś promienniejsza na buzi 😉
Dobrze, że Mirek już ma prace i, że nie musicie się o nic martwić 🙂

My dzisiaj z Alą robimy sobie babski dzień i przychodzą znajome z dzieciaczkami na pączki 🙂 Właśnie czekam na dostawę pączków mniam 😁 😜

Pigi, co dwie głowy, to nie jedna! 🙂 Dobrze, że pomyślałaś jaki K pomysłowy! On peweni chce ją tam wepchnąć na cały etat, a on będzie wtedy dom prowadził! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Dobry 😁
Nina ma rację a Krzychu Krowy to cwaniak On Jej nie chciał nauczyć jeździć tylko w delikatny sposób zasugerował powrót do zawodu !!!! 🤪 🤪 😮 😲 🙃 😎 😜 😁 😁 Czasy ciężkie każdy grosz się przyda hahahaha 😁

Ninka bardzo ładnie Ci w tych włosach lepiej niż w ciemnych bo jesteś promienniejsza na buzi 😉
Dobrze, że Mirek już ma prace i, że nie musicie się o nic martwić 🙂

My dzisiaj z Alą robimy sobie babski dzień i przychodzą znajome z dzieciaczkami na pączki 🙂 Właśnie czekam na dostawę pączków mniam 😁 😜

Pigi, co dwie głowy, to nie jedna! 🙂 Dobrze, że pomyślałaś jaki K pomysłowy! On peweni chce ją tam wepchnąć na cały etat, a on będzie wtedy dom prowadził! 😉


Hahaha Krowa woskuj łaty bo na rowie trzeba się porządnie świecić co by Cie jakiś samochód nie rozjechał jak będzie kopyta wystawiać na kuszenie kierowców 😁 😁
Ale Ty masz z góry przewagę chociażby ze względu na ilość cycek ! 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe ale tu wesolo 🙂 ja obiad robie wlasnie i tak szybko wpadłam 😁 bo pozniej moze wieczorem zajrze a może nie 😉 po obiedzie w miasto ruszamy z Pawłem pozałatwiać pare spraw, a potem na dole tesciowa na paczki zaprosiła 😁 wiec pewnie i jakis drink będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Filmik obejrze na kompie, bo na razie pisze z komorki. Jak cos mi sie zawiesi, to potem juz mi nie mozd wi fi znalezc i musze routera resetowac 😞 nie wiem czemu tak, bo sie nie znam 😞 Pigi, tekst roku haha 🙂 jak sie zleca stali klienci, to Krowa nie wyrobi 😉 nadgodziny bedzie walic. Czita- wszystkiego naj dla coreczki 15-letniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy głupie ja teren sprawdzam by później wiedzieć gdzie was szukać 😁 ha ha

Nina kolor dodał ci lat, a Łukaszek na bank chwilowo boi się wysokości bo dopiero nie dawno biegać zaczął 🙂

Kasia jak przyzwyczajanie małej do przedszkola?
Maja ostatnio cyrki robi i wszędzie za mną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Ala to też straszna przylepa - tylko Mamusia teraz się dla Niej liczy 🙃
U mnie były znajome było tak miło , że dzień zleciał moment i wrócił M z pracy 🙂
Pączki przywieźli mega pyszne ! Zjadła 3 i 2 faworki które znajoma przyniosła 😁
Kaya widzę, że daje rade na kulkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alusia z 2. lutego robione zdjęcie:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/sam1355uu.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9157/sam1355uu.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tu moje mordki uśmiechnięte od ucha do ucha 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/sam1359a.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/4700/sam1359a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Nina kolor mi się bardzo podoba -zapomniałam wczoraj napisac ☺️ Ala jak zwykle mała modnisia 😁 urocza jest 😁 a Kasiu filmik jak Kaya zjezdza bardzo się Dominikowi spodobał u nas jest też tak wysoko zjeżdżalnia ale jest prosta. a wiecie co Dominik po angielsku do 10 liczy 🤪 po polsku raz mu sie udało jak się przed kuzynem chciał popisać hehe ale się śmialiśmy z niego bo widać było jak myśli co jest po czym hehe. My w niedziele na basen jedziemy, Adaś zostanie w domu z teściową już widzę jaką frajdę będzie miał Domi 😁 tylko muszę jechać i kupić sobie strój nowy jednoczęściowy bo innego już nie założę 😞 wogóle chcę tak dla siebie poćwiczyć trochę jak się zacznie cieplej robić trochę na rower trochę pobiegać bo normalnie zastygnięta jestem jak stara baba hehe a może przy okazji i brzuszek troszkę zgubię 😉 dietami nie mam zamiaru się katować, ale poruszać się napewno nie zaszkodzi 😁 zajrzę pewnie wieczorem bo po obiedzie jadę do miasta a później z maluchami do moich rodziców bo Pawła długo dziś nie będzie raczej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...