Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

SYLWIA nie martw się brzuszkiem póki co nie dawno urodziłaś drugie dziecko i to w krótkim odstępie od pierwszego dziecka więc twój organizm jeszcze ma czas by się ogarnąć 🙂

Ala śliczna jest i ma świetne kitki moja ma za mało włosów na takie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Brawo dla Dominika 🙂 a Adasia nie chcesz na basen wziąć?
Ala ma suuuper kitki 🤪 Kiedy Kaya takie będzie miała?
Wczoraj w przedszkolu było. .....20 min płaczu na 1godzinny pobyt. Teraz idzie w poniedziałek na 1.5 godziny, mam nadzieję że będzie lepiej. Wiem, że w końcu się przyzwyczai ale wolałabym żeby to szybciej nastąpiło. Jak ją odbieralam to była cała czerwona od płaczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 😉
Ninka kolor ok, ale ja chyba wolę Cię w ciemnych wlosach 😘 I jakież Ty masz PONĘTNE USTA 🤪 Takie pełne 😉 Śliczne 🙂
Mini powiedz gdzie K Cie wystawi to Tomaszowi zabronię tam jezdzić hahahahhahaaa
Sylwia nic nie mów o brzuchu, ja nie mam tali ☺️ ☺️ i ogólnie to przytyłam ☺️ ☺️ 😠, ale jakoś nie mogę wytrwać w diecie i w ćwiczeniach 😞 A kondycja ??? masakra , ale jak tylko sie ociepli to na rower wsiadam i pedałuję hahaha. Muszę kupić fotelik dla Oli na rower i z nia będę jezdziła 🙂
Kasiu ależ Kayka odważna , myślę że Ola by na nic w świecie nie weszła na taka zjeżdzalnię sama. Przyzwyczai sie do przedszkola, tylko trzeba czasu .
A Alusia jest taka słodka jak pączek 🤪 Kitki ma zarąbiste 😁, moja Ola ściąga gumki z włosów 🤢 Kasia uważam że Tobie w jasnych włosach jest ładnie i nie musisz się zmieniać.
Lecę wysączyć drinka 🤪 i poprzytulać się do Tarzana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tyle napisalyscie, ze nie ogarniam 🙂 Domi bedzie plywakiem, szok. Mi sie wydaje, ze jestescie dobrze zorganizowani i kreatywni- dobrzy z was rodzice. A Ty nigdy nie narzekasz, szok. Czita, Tarzan i tak trafi do Krowy po...smrodzie jej plackow i skwasnialego mleka w cyckach 🙂 Kaya jaka odwazna! Moj by zjecha5 z malej i prostej zjezdzalni tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dominik jaki zdolny, po angielsku juz umie liczyc, a czasem stary nie umie haha 🙂 Czita na pewö tylko Tobie sie wydaje, ze przytylas, a przeciez masz swietna figurke i jestes boginia na tym forum 😁 haha ja mam usta od aparatu takie 😉 choc zawsze dolna warge mialam pelna. U Mirka w pracy dupa. Tzn.pracuje, ale gadal z chlopakami i mowia, ze z nadgodzinami to 3tys nie zarobia, a my liczylismy na 4 tys! A robo a straszna. Myslimy o Norwegii lub Finlandii, bo tam wyjazdy sa na zasadzie 4tyg tam i 2 tyg w domu, a to nam by pasowalo, tak mozna zyc. Ile paczkow zjadlyscie? 😉 ja chyba 6 wczoraj i 2 dzis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninka nie wiem jakie szkolenia itp. przeszedł mąż, ale mam znajomego w norwegi pracuje właśnie system 4 na 2 tyg. zarabia taką kasę, że w 2 lata uzbierał na mieszkanie przy utrzymywaniu rodziny w Polsce dodatkowo ( żona z córeczką ). Zrobił kurs na zbrojenie rusztowań na wysokościach i chyba na spawacza robi przy budowie rafinerii.
Gosia Ty masz figurę jak szprotka ahahaha gdzie Ty chcesz się odchudzać ? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
M wczoraj zrobił niespodziankę Alicji i kupił Jej tableta 🙂 A raczej już wczoraj przyszedł. Na wolnym wgra Jej gry itp. i damy Jej w prezencie 🙂 Na pewno będzie w siódmym niebie hihi

Kasiu dobrze masz z tym malowaniem - ja lubię coś zmieniać w domu a więc nawet malowanie lubię haha
M wczoraj mnie wkurzył bo stwierdził, że nie wiadomo czy do końca roku coś zrobimy w domu 😠 Jak pójdę do pracy to będę go mieć w du*** i za swoją wypłatę zrobię remont - wtedy nie będzie miał nic do gadania 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 rano nie mogłam wejść na mamuśki.
Zapomniałam napisać, jaka Ala jest słodka i jakie ma długie włosy 🙂
Kasiu, na jaki kolor malujecie?
Ala na pewno się ucieszy 🙂 jaki prezent dla dwulatki hahah 🤪 🤪 za naszych czasów to były tylko Commodore 64 i Amiga, a i tak nie każdy to miał 😉
Mój ma ten swój dziecięcy tablet, to zna wszystkie zwierzątka i przedmioty i kolor żółty, a resztę nie wiem czy zna, bo się wygłupia czasem i włącza byle co.
Z każdym dniem mnie zadziwia i coraz więcej mówi, ale tak to już jest przy rozwoju dziecka 🙃 🙃 Wczoraj ładnie powiedział zdanie: Tu jest ziaba (żaba). Jaka byłam z niego dumna 🙂
Mirek ma różne międzynarodowe papiery spawalnicze, ale zbrojeń nie kojarzę. Do tego ma wiele papierów stoczniowych na różne kursy.
Tyle lat pracuje i do Norwegii nigdy nie mógł się dostać, nigdy nawet okazji nie było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To prawda, nasze dzieci teraz idą jak burza z rozwojem 🤪 my tez sie cieszymy z każdej nowinki, jaka usłyszymy u Kayi 😁 czasem aż w gardle ściska z wrażenia i emocji 🙂
Kasiu, a jaki tablet Alusi kupiliscie?
Łazienkę teraz mieliśmy w moskim kolorze a zmieniamy na taki lekko stalowy. Staraliśmy sie tak dopasować tym razem kolor żeby pasował do szafek, blatu, itp. Ten morski był do niczego i poza tym farba strasznie odlazila bo M pomalowal poprzednio zwykła a nie do łazienki . Długo zbieralismy sie do tego remontu, bo chcieliśmy zrywać kafle znad wanny i położyć inne, lub myśleliśmy nad panelami pcv ale w końcu to nie nasz dom i nie ma sensu wciąż w niego wkładać pieniądze . M jeszcze ciagle męczy sie żeby cała farbe zeskrobac, chyba dziś łazienka nie będzie gotowa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Taki kupił:
http://pl.asus.com/Tablet/Nexus/Nexus_7/ 🙂
To prawda ja mogłam pomarzyć o drogich zabawkach. Na pierwszą komórkę zarobiłam sobie sama jeżdżąc na zbieranie wiśni. Nie chce aby moja Ala miała takie wspomnienia dlatego robimy wszystko aby była szczęśliwa.
Kasiu masz rację serce nie raz się ściska jak dziecko zrobi coś nowego a człowiek nawet nie wiedział, że może to umieć 🙂
Ninka rzeczywiście do Norwegi jest ciężko się dostać. Znajomy pojechał tam z firmą chyba czy coś takiego czy przez jakąś firmę został wysłany. Trzeba dobrze kombinować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
Super tablecik, Ala na pewno będzie się cieszyć 🙂
Kasia tam sie nic nie wgrywa , musisz tylko ściągnąć te app które chcesz żeby mała miała i tyle 😉


Dzięki Kasiula, że mi napisałaś zaraz powiem M 🙂 Pewnie On o tym wie ale ja to ciemna w te sprawy haha 😁 Musimy zamówić ochraniacz jeszcze dopiero Ala go dostanie do reki haha bo tak kto wie co się z nim stanie haha w sensie, że zaraz będzie brudny i poklejony haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😁 ja nie miałam czasu wczoraj. Dziś też ciągkle cos. Tak w skrócie Adasia zostawiamy jutro z moją siostrą bo za mały jeszcze na basen jest 😉 Ali tablecik napewno przypadnie do gustu 😁 Nina dzieci nas naprawdę zaskakują 😁 Domi zna kolory i nazywa je, muszę Wam nagrać jak on śmiesznie liczy hehe Czita Ty i dieta??? Nina dobrze mói jesteś boginią tego forum 🙃 uciekam bo jutro rano jedziemy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Leżę jeszcze z kaya w łóżku. Obie siedzimy w internecie 😁
Sylwia, Adaś wcale nie jest za mały na basen 😉
Dominik to suuuper mądry chłopczyk 🤪
Kasia, a wracając do tego tablecika - on działa dokładnie na takiej samej zasadzie jak smartphone, tylko nie można dzwonić. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

ja też leże jeszcze w łóżku dostałam śniadanie do łóżka i nawet nie chce mi się wstać 🙂
ostatnio czuje kompletny brak czasu jak nie jestem w trasie to ciągle coś mam do zrobienia i ani chwili wytchnienia 🙂

KASIA napewno Ali się spodoba prezent 🙂 ha ha szybko teraz maluchy w technice rządzą 🙂

NINA czyli znów by was czekały rozstania? Nie stety faktycznie polskie pieniądze są śmiechu warte. Wszystko gdzieś Idzie tylko wypłaty stoją w miejscu.

SYLWIA udanej zabawy na basenie 🙂 a ty GOSIA pukni się! Ty masz taką urodę że można tylko podziwiać i zazdrościć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Dzięki Kasiula 🙂 Jeszcze leży nadal zapakowany - dzisiaj M ma wolne to go uruchomi 🙂
Chyba jutro idziemy kupić kuchnie w końcu bo mnie ta stara wywłoka do szału doprowadza ! 🙃 Ale ma brat zajrzeć i znając życie przeciągnie się to do wtorku chyba, że M poleci sam zamówić bo już wie jaką chce 🙂
Sylwia ja tez uważam, że powinnaś Adasia zabierać już na basem 🙂 Im wcześniej zacznie tym lepiej będzie czuł się w wodzie 🙂
Ja wczoraj zaczęłam w końcu ćwiczenia. Dzisiaj mam zakwasy do kosmosu haha ale nie odpuszczę dla siebie to zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Jak tam Domi po basenie? 🙂 Pigi, a masz linka jaką kuchnię chcesz? Ja zawsze lubiłam drewno i nie podobają mi się ultranowoczesne meble i styl (taki surowy i nieprzytulny), a kuchnie w takim stylu są zazwyczaj plastikowe 😉
nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. Oooo na przykład takie zielone coś.
http://www.dom.pl/urzadzanie-kuchni-kuchnie-nowoczesne.html

Wczoraj jaki mnie zaszczyt kopnął 😜 Byłam ze szwagierką w sklepie (bez Łukaszka) i pani nie chciała mi sprzedać whisky 😜 😉 🤪 patrzy na mnie podejrzliwie i czy jestem pełnoletnia, ja pytam się czy żartuje... spojrzała na obrączkę i mówi: o, jak ma pani obrączkę, to znaczy że pełnoletnia. Spytałam jej się ile by na serio mi lat dała, a ona że 17 🤪 🤪 🙃 🙃 ale się uśmiałam, ale potem jaka dumna szłam 😉
czapka chyba mnie odmłodziła 😁 chociaż teraz 17stki wyglądają na 30, także już czasem ciężko powiedzieć kto ile ma lat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Ja tez uwielbiam zmiany w domu 🤪 nawet samo malowanie pokoju sprawia mi ogromną przyjemność 🤪 😆
Nina kuchnia mi sie podoba , ale nie taki kolor ja wolę odcienie beżu , brązy, wanilia.
Maże że kiedyś urządzę sobie kuchnie po mojemu hahahahahaa.
Sylwia ja też uważam że Adaś nie jest za mały na basen, a jak Domi po pływalni??? Zadowolony pewnie.
Kasiu tablet stanie sie przyjacielem Ali 😁, moja Ola kocha swego tableta hahaha
Mini ja nie pamiętam kiedy dostałam sniadanie do łóżka 😞jak Olę nosiłam to Tarzan skakał koło mnie hahahahahaa.
Ja jestem trzeci dzien na diecie dukana!!!!!!!!!! Dziewczyny ja na prawdę przytyłam , ciasno mi w spodniach 😞, muszę troszkę zrzucić . Dukan nie jest taki zły, co dzień jem jajka 🤪 Kuro zacznę gdakać jak Ty hahahaha. Kasia jestem z Toba w trakcie ćwiczeń , mi sie nie chce 😞
Mini spoko ja też nie mam na nic czasu 😞, wiecznie mi go brakuje, ten dzień powinien być dłuższy dla mnie co najmniej o 3 godz. hahahaha
A dziś mam wolne i właśnie się wymalowałam i wyprostowałam włos i ruszam z Ola w miasto 😉
Paaaa 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...