Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

aga_ta napisał(a):
http://demotywatory.pl/3464402/Cukier-wanilinowy fuj patrzcie
PSI TO WY NIE WIECIE NA CO MOJE BEBE IDZIE 🤪 🙃 🙃
AGATA JAK ZACYTOWAŁAŚ DWIE NARAZ?? 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

naylaaa napisał(a):
Myślałam, że Łaciata wpadnie tak jak wczoraj, ale ona mnie olała 😞 pewnie z jej moczu też coś się robi 🤨 🤨
Idę leżeć...dobranoc mamuśki 😁
Nina kochanie jestem 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Krowa jest wszędzie 🤪 🤪 Mleko, mięso, skóra, nawet kupa się przydaje na coś 😜
Gabi pokazywała świnkę, teraz dam filmik z moim, o tak sobie 😉 specjalnie dla Was haha.

http://www.youtube.com/watch?v=VaJjFESLEkE&feature=youtu.be

NINA TO REAKCJA MAJKI NA OGLĄDANIE ŁUKASZKA (NAWET CIE SŁYCHAĆ W TLE) 🤪

http://www.youtube.com/watch?v=K8w29P1rGvw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldun 😁 😁 😁

Nina mnie ostrzegła żebym nie wchodziła na mamuśki bo dużo napisałyście więc nastawiłam się psychicznie ale nie wytrzymałam 🤪 😁 Jesteście postrzelone hahahah 😜 Nic nie pamiętam z tego co pisałyście małpiszony 😜 😜 Miło jednak było poczytać 🙂

Jutro w końcu piątek więc gitara hehe. Mi telefon wpadł do wody i wyświetla mi się biały ekran, zajebiście i chuj 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Ja dzisiaj wkurzona na maksa, miałam dzisiaj jechać do rodziców złożyć zapa aktualizacyjnego w us i z Zosia na droge krzyżową, ale oczywiście nie bo towar przyjedzie na wieś i mm bedzie musiał o 12 wrócić, a żeby ciekawiej było stąd tez nie pójde bo przecież błoto takie że auto sie topi, ale jak prosze kupmy garaż blaszaka i postawmy przy drodze to wielki problem, normalnie mnie nosi, a jakbym do lekarza musiała to jakbym sie dostała? bezsens...ale zrobie tak jak teraz, za zwrot podatku biore zmywarke, już zarezerwowana i jak sie małe urodzi kupie ten durny garaż bo widze że w tym domu odkładanie wszystkiego na później i udawanie że problemu nie ma jest na porządku dziennym :/
brr a jeszcze wieczorem uparł się żeby małą położyć spać w samych bodziakach bo ciepło, no i ja zasnełam razem z małą, a on ją w nocy przenosił do łózeczka i zamiast włożyć pod kołdre to ją położył na kołdrę i przykrył małym kocykiem, mała się rozkopała i nie musze mówić jak spała, katar na maksa 😠
brr
Kafi moje kolezanki miały, dostawały leki żeby się to unormowało a potem zamrażały i są zadowolone, lekarz Ci nie mówił jakie masz możliwości manewru?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! Ale filmiki fajne!!! To i ja dzis mojego luja postaram sie nagrac hehe a Kasiu u Ciebie tak ślicznie!!!! No i widac, ze Kaya taka szczesliwa z pogody 🙂 moj brudasek ostatnio zaliczył wywrotkę na błocie hehe szkoda,że nie miaąłm aparatu żeby mu fotke pstrynkąć 😉 ja gazetki przeglądam z marketów i na zakupy pojade tylko małego jeszcze położe spać i jak wstanie to ruszamy (znowu wstał przed 6:angry 🙂 Kafinka moja szwagireka miałą nadżerkę, ale nie krawawiącą wiem, że miała zamrażaną 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Hej 🙂byłam dziś u ginekologa i mam krwawiącą nadżerkę miała któraś albo ma, bo zaczynam panikować to, co jest w Internecie to mnie przeraziło 😞
Aga ja mam nadżerekę,pojawiła się w ciąży z Oliwką,lekarz myślał że się zaleczy bo niby ciąża też może wyleczyć nadżerkę ale po Majce okazała się jeszcze większa,i bardziej jak to mówi "brzydka"....
mówią na nia krwawiąca jak np.po badaniu masz plamienie,albo po łubu dubu.... ☺️
Mój lekarz kazał mi się zgłosić po zakończeniu karmienia piersią na cytologie,i później na wypalankę....
No i póki co nie martw się bo jeśli nie masz wysokiego ryzyka raka czy coś to nie jest źle 🙂 zrobią wypalankę albo zamrożą i będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wyszorowałam sypialnie, wiec mi troche nerwy minęły 🙂
yy Sylwia dobrze że mi przypomniałaś, ja 23 urodziny teścia i musze sie pospieszyć bo prezent przez neta zamawiam :P http://allegro.pl/karafka-grawerowana-na-prezent-podziekowania-i2170231599.html chcemy mu karafke kupić bo on teraz ciągle swoje naleweczki robi i sie ekscytuje i chcemy mu szurnąć "żurawinówka" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej 🙂byłam dziś u ginekologa i mam krwawiącą nadżerkę miała któraś albo ma, bo zaczynam panikować to, co jest w Internecie to mnie przeraziło 😞
Aga ja mam nadżerekę,pojawiła się w ciąży z Oliwką,lekarz myślał że się zaleczy bo niby ciąża też może wyleczyć nadżerkę ale po Majce okazała się jeszcze większa,i bardziej jak to mówi "brzydka"....
mówią na nia krwawiąca jak np.po badaniu masz plamienie,albo po łubu dubu.... ☺️
Mój lekarz kazał mi się zgłosić po zakończeniu karmienia piersią na cytologie,i później na wypalankę....
No i póki co nie martw się bo jeśli nie masz wysokiego ryzyka raka czy coś to nie jest źle 🙂 zrobią wypalankę albo zamrożą i będzie ok 🙂

Aga wynik cytologii będę miała za tydzień gin wspominał coś o wirusie hpv 😞 i to mnie przeraziło wspominał też o usunięciu jakąś metodą, ale byłam tak wystraszona, że niezrozumiałam. Pierwszy raz mi się zdarzyło żebym krwawiła po pobraniu cytologii 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej 🙂byłam dziś u ginekologa i mam krwawiącą nadżerkę miała któraś albo ma, bo zaczynam panikować to, co jest w Internecie to mnie przeraziło 😞
Aga ja mam nadżerekę,pojawiła się w ciąży z Oliwką,lekarz myślał że się zaleczy bo niby ciąża też może wyleczyć nadżerkę ale po Majce okazała się jeszcze większa,i bardziej jak to mówi "brzydka"....
mówią na nia krwawiąca jak np.po badaniu masz plamienie,albo po łubu dubu.... ☺️
Mój lekarz kazał mi się zgłosić po zakończeniu karmienia piersią na cytologie,i później na wypalankę....
No i póki co nie martw się bo jeśli nie masz wysokiego ryzyka raka czy coś to nie jest źle 🙂 zrobią wypalankę albo zamrożą i będzie ok 🙂

Aga wynik cytologii będę miała za tydzień gin wspominał coś o wirusie hpv 😞 i to mnie przeraziło wspominał też o usunięciu jakąś metodą, ale byłam tak wystraszona, że niezrozumiałam. Pierwszy raz mi się zdarzyło żebym krwawiła po pobraniu cytologii 😮

JA WŁAŚNIE PO KAŻDYM BADANIU KRWAWIĘ 😞 cytologie miałam w listopadzie 2009 i miałam 2 poziom, a później zaszłam w ciąże nadżerka się powiększyła i tyle 🤨
teraz mam stale bóle brzucha i krwawienia między miesiączkowe 😞
ok ostatniego dostaje krwawień jak pod koniec miesiączki a ok 10 dostaje zalania na 5 dni 😞
czyli pół miesiąca z mokrą dupą za przeproszeniem ☺️ ☺️
Oby Aguś wyniki były w miare dobre i skończyło się na wypalance 🙂 słyszałam że po niej tego samego dnia wychodzi się do domu,i jedynie trzeba przez kilka miesięcy się nie przeciążać i nie współżyć.....
a tak w ogóle nasza Gosia nie miała czasem wypalanki??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
a u nas dzis znowu pieknie i slonecznie 🙂
bedziemy pewnie spacerowac po parku i na placu zabaw sie pobawimy 🙂

zazdroszcze pogody 🙂
my jutro jedziemy do mojej babci i dziadka (a dziewczynek pra 🙂 ) do Pawła dziadka,i przemyślimy czy wjedziemy do teściów bo ona Majki jakoś nie trawi 😠 pierwszy raz zobaczyła ją z daleka rzuciła okiem powiedziała że ma czarne włosy i poszła,drugi raz weszła podeszła do łóżeczka powiedziała "ona nie jest podobna do Pawła" i wyszła bo ona tylko na chwile 😠
a za 3 razem widzieliśmy ją jak Maja miała 6 miesięcy na ulicy,to przywitała się z Oliwią a do wózka nawet nie spojrzała 😠 😠
no i do mojej mamusi też wjedziemy 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Kasiu wy macie prawdziwa wiosne u nas wlasnie wyszlo sloneczko i jest dosyc przyjemnie chociaz wiatr jest dosyć silny niestety to trochę zmniejsza temperature odczuwalną. KAfinka trzymam kciuki musi być dobrze!!! A moja szwagierka po zamrażaniu też od razu byłą w domu tylko przez pare tygodniu nie miała się kochać 😉 Agata Ty będziesz lżejsza a ja cięższa!!! Boziu nie wiem co to będzie ale już mi brzuszek widac!!!! NA wadze nie rusza się nic ale brzuszek jest już widoczny i nie mogę go wciągnąć 😮 🤪 latem będę wyglądała jak potwór pewnie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...