Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej! KAsiu Ala naprawdę ślicznie wygląda!!! Co do krostek Domi też nic nie ma, za to mam z Adasiem problem najpierw myślałam,że to potówki bo od tygodnia ma krostki ale czasem mu ich prawie nie widać było a dziś jade z nim do lekarza bo zaczęłam szukać i czytać i boję się,że skaza białkowa ;/ z Dominikiem nie miałam żadnych takich problemów wiec jestem zielona 🤢 wogóle nie wiem czy mowiłam Wam jaki Adas jest silny! Przekręcanie z brzuszka na plecy już ma do perfekcji opanowane i to na obie strony hehe głowe trzyma wysoko i nie chwieje mu się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sylwia pamiętam że i Dominik silny był i jest 🙂 ja dziś wyjątkowo wcześnie Wstałam ha ha ale to przez to że moja córka uważa że młodsza siostra służy do popychania i krzyczenia na nią! Oliwia próbuje dyrygować Maja na swoje kopyto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
Sylwia Adaś to czysty Dominik z tą siłą ! 😉 Obydwóch chłopców masz udanych 🙂 Dominik przecież jako pierwszy zasuwał na nóżkach a nasze dzieciaki były daleko w tyle a więc pewnie Adaś będzie taki sam i bardzo dobrze tylko się cieszyć 😁
Co do krostek to Ala miała wczoraj jedną czerwoną pod okiem a dzisiaj już ma czystą buzię i nie wiem od czego jej wychodzą te krostki, że ma jeden dzień albo dwa i znikają przez noc chociaż dzień wcześniej były czerwone 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu a może t potówki ? Ja się nie znam bo Domi nie miał potówek a dziś mi lekakra powiedziała,że Adasia krostki to potówki 😮 tyle,że ja go nie przegrzewam dlatego tego nie podejrzewałam widać ma wrażliwą skórę i podczas karmienia się poci i mu wychodzą 🤢 No chłopcy obaj silni mi sie udali hehe ale w sumie dla Adasia to dobrze hehe bo będzie musiał sobie radzić ze starszym bratem 😉 Nina miałam Cie pytać jak ten tablet czy też smartfon dla Lukasza? Boja też myślę nad czymś takiem jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Ja Was podczytuję, ale Łukasz męczy ucho od rana, marudny był cały dzień i nie miałam kiedy napisać.
Alusia wygląda ślicznie i bardzo ładnie ją obcięłaś 😁 ciekawe kiedy i czy jej włosy ściemnieją 🙂 bo wy tacy blond nie jesteście hihihi.
Co do krostek, to Łukasz nie ma jak na razie takich przypadłości. Nic mu nie wyskakuje. Ja też jako nastolatka miałam problemy z trądzikiem i to było coś strasznego 🤢 🤢 pomógł mi dopiero Davercin, ale używałam go kilka lat.
Sylwia, Adaś to drugi siłacz 🙂 Ty nigdy nie wyolbrzymiasz co Twoje dzieci potrafią i zawsze mówisz tak jak jest. A obaj są silni od urodzenia 🙂 być może ma wrażliwą skórę, skoro to potówki.
Pigi, ja bym u Ciebie zamarzła hahah 😁 ja mam teraz 24 stopnie.
Krowa, w skrzynce nie widać zaproszenia na synowej B'Day 😉 czyżbyś zapomniała? 😲 😲 😠 😠
Mężowi przesyłałam filmik, to i Wam dam linka, co mi szkodzi 😉 Łukasz w czapce w kwiatki, którą nos ostatnio po domu, tańczy z kuzynką 😁
http://www.youtube.com/watch?v=JSUqAsgheIk&list=LLzCV2yaf6XxoWEiKnI_oBwA&feature=mh_lolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już się przyzwyczailiśmy bo kiedyś w domu też miałam po 26 stopni teraz lepiej się czujemy kiedy jest mniej 🙂
Ala i tak ma teraz ciemniejsze niż miała tylko na zdjęciach wychodzą jaśniejsze. M jest szatynem ja mam ciemny blond a więc pewnie Ala z czasem też będzie mieć jeszcze ciemniejsze 🙂
Filmik fajny 🙂 Łukaszek jest tak duży, że jego zachowanie małego chłopca aż nie pasuje do wzrostu albo odwrotnie hihihi ale niedługo się pewnie wszystko wyrówna 😁
Ninka masz rację Sylwia nigdy nie wyolbrzymiała tylko pisała co się dzieje a więc podziwiam chłopców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Nina ale się od rana uśmiałam Łukasz jest boski!!! No nie wyolbrzymiam bo po co hehe chłopcy częściej są silniejsi niż dziewczynki 😉 A wogóle wiecie co Dominik jak wracałam ze szpitala mówił hehe pytam go czy tata pił z wujkiem piwko jak mnie nie było a on mi na to nie i myśli a za chwile dziadziom drrrinka hehe to jego rrr wymawia dalej ta wyraźnie w kilku słowach np. rak, rura, ryba, drink . A wogóle się tak rozgadał,że już wszystko powtarza najlepsze pytam jak się nazywa a on Domi a pytam nazwisko a on nie Cieczko tylko Ciekun hehe a na pytanie gdzie mieszkasz odpowiada w domu bo mieszkamy w Grzybnie i nazwa jest zatrudna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dziś na bioderka z Adasiem mam na 12.10 wogóle a w czwartek ja ide na kontrole do lekarza i po tabletki bo narazie nam starczy dzieci hehe uciekam bo Adas się budzi a Domi je płatki na śniadanie w dużym pokoju więc muszę go przypilnować i zrobić listę zakupów żebym znowu czegoś nie zapomniała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super, że z bioderkami dobrze 🙂 Silny, zdrowy chłopiec 😁 ciekawe czy przebije brata w osiągnięciach 😉 teraz ciekawie jest porównywać dzieci, w jakim tempie się rozwijają.
Łukasz powtarza po kuzynce, po mnie rzadko 😉 ale trzeba uważać co się przy nim mówi.
Gdzie Kaffi, Marta i Kasia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 jestem jestem 🙃 właśnie wróciłam z zumby. Cudnie Alusia wygląda w tych włoskach 🙂 ja z moimi wybieram się do fryzjera niestety nie mam takiego talentu fryzjerskiego żeby sama ich obciąć!! Nina pokazałam Mai filmik z Łukaszkiem i chyba była zachwycona powiedziała ooooooo mmmmm haha śmiesznie to brzmiało. Sylwia ty to masz naprawdę silnych i szybko rozwijających się chłopców ciekawe, jaka będzie córunia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O jaaaa Kafi rozpadasz się hahahaha 🙃 🤪
A teraz tak na poważnie. Aga jeśli zeszły tylko dwa to na pewno nie wina lakieru. Bo nim miałam pomalowane wszystkie a więc od lakieru zeszłyby wszystkie. Musiałaś je przytłuc czymś i zeszły pod czas pocierania. Musiało Cie strasznie boleć. Jakbyś pojechała z tym do szpitala przyjęli by Cie na wyczyszczenie palców i danie zastrzyku przeciw tężczcowi czy jak to się tam odmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Kafinka nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego 😮 kurcze ciekawe jeśli faktycznie gdzieś uderzyłaś to ok normalne ale jeśli same zeszły to pojęcia nie mam ale normalne to raczej nie jest. Ja teraz robie niektóre zdjęcia Adasiowi tak jak Dominikowi do porównywania podobieństwa hehe ale i przy okazji fajna pamiątka dla nich będzie 😜 Domi wczoraj wybrał sobie prezent na Swięta na allegro hehe http://allegro.pl/smoby-traktor-na-pedaly-przyczepa-koparka-lyzka-i2813730400.html on ma bzika na punkcie traktorów wogóle no i chyba jednak mu taki kupimy chociaż drogi jest no, ale już widze jego radość 🙂 LEce mu śniadanie przygotować 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mądre i te głupie też 😁

ja od wczoraj jestem u mamy bo mój romeo robi nadgodziny więc wykorzystałam okazję by u mamy spędzić jedną noc ale nie mogłam spać i on podobno też 🙂
Moja Majka też coraz więcej mówi i powtarza nawet to czego nie ma poza tym często o K mówi tata lub "mój iś"

W sobotę wyprawiam Mai urodzinki. 🙂

ja też lubię w Sylwii to że nie opowiada bajek tylko jak coś mówi to nawet da filmik by potwierdzić swoje słowa, bo nie stety nie który za bardzo próbują przed innymi pokazać coś czego nie ma a później wykręcają się gdy mają dać jakiś film czy coś.

ja dziś dam wam zdjęcia 🙂 chyba 🙂
Aga nigdy nie słyszałam o czymś taki co ci się stało ale warto iść do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Mnie nie było, bo trochę spraw było do pozalatwiania , poza tym Paulina wczoraj się przeprowadzała , był u nas Niko od rana do wieczora , a Kaya jest tak niegrzeczna ze aż wczoraj się o to z M poklocilismy i wczoraj spał na sofie w livingu i dziś rano tez się nie odzywalismy 😠
A co do wyolbrzymiania nt dzieci to juz w sumie tych osób nie na forum 🥴 chyba ze pijecie do mnie bo ja czasem dużo pisze co Kaya potrafi 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ale ty nie wyolbrzymiasz Kaya jest bardzo mądra i często dajesz nawet filmy 🙂

u mnie znowu problemy są z Oliwia bo jest pyskata i dyryguje innymi ma okropny charakter aż chwilami mam ochotę przetrzepać jej 4 litery...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
Sylwia ten traktor super !! Sama bym wsadziła w niego tyłek jakby wszedł i pojeździła 😁 😁
Krowa hahaha ja chyba wiem o kogo chodzi głupia Wariatko 😁
Kasiu nawet nie o Ciebie 😘 Twoja Kaja jest mądrą i nie raz to udowodniłaś 😉
Ja o swojej Ali nie pisze nic co robi bo wydaje mi się, że rozwija się prawidłowo i może nie jest fenomenem ale na pewno też jest mądrą Dziewczynką czego nie zaprzeczę o innych Dzieciaczkach 🙂
Ja czekam na epikę mają dokończyć salon zobaczymy czy się w ogóle pojawią 🤨
A teraz czas na kawę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrze, ze to zostało wyjaśnione, bo ja strasznie nie lubię jakichkolwiek niedomówień 😠 i takie pisanie nie wiadomo o kim tez mnie wkurza, wychodzę z założenia, ze albo pisać czy mówić konkretnie albo milczeć i nic nie insynuowac 🤨
Miałam nagrać jak Kaya zna kilka kolorów ale mam tel zapchany i nie mogę nic juz nagrać , jak będę miała czas to porzucam na you tube co się da i wtedy wykasuje z tel, boje się na kompa bo nadaje się do czyszczenia a zupełnie nie wiem jak do tego się zabrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...