Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej.
Mini, to rzeczywiście masz z tymi dziećmi 😞 porozmawiaj z tym ojcem na spokojnie, albo z matką. Przecież nie będziesz się użerać z gówniarzami 😉
Kasiu, Ty chyba masz ten sam problem co ja 😁 na początku było super - nie sikał w nocy, a ostatnio przez sen mi się zalewa i nawet mu to nie przeszkadza i też się zastanawiam, czy pieluch nie kupić 🤪 🤢
Także nie jesteś sama z takim problemem 😁
Pigi, jak przeczytałam co wy zamierzacie zrobić, to szok 😁 to już poważny remont.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina, czyli już wiadomo, ze wyjezdzacie ?
Znalezliscie mieszkanie czy dom? Poszukajcie sobie domku, taki 2 bedroom z ogródkiem byłby jak dla Was, bo z mieszkaniami to różnie : tu mieszkanie w bloku do wynajęcia to przeważnie w bloku z counsilu, a tam możesz trafić na rożnych sąsiadów !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P chce rozwodu z mojej winy 😞 nie obchodzi go że to może dłużej trwać ,powiedział że na pismo jakie dostał z sądu odpisze że się nie zgadza na moje warunki 😞 mówię mu po co to przedłużać a on że miałam cały rok na to a ja że 600zł to wtedy to były pieniądze potrzebne na dzieci i że on też jest w związku a on że jaką mam pewność że związek przetrwa jego i wogóle jak gadalam że pRzecież oboje chcemy ułożyć sobie życie to tak gadał jakby chciał mojego powrotu mam dość moją psychika jest wykończona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ninka Kasia ma rację. U mnie w mieście mieszkania są do wynajęcia nie w dzielnicach council-owski ale i tak można trafić na ,,fajnych,, sąsiadów. W domku też jest to ryzyko ale nie musisz klatki albo podwórka za domem dzielić z ,,miłym,, sąsiadem 😉 A ceny teraz są już porównywalny jak się dobrze poszuka 🙂

Ja dzisiaj poszperałam i znalazłam testy na prawko - książkę i płytę jeszcze jedną pomocniczą i okazało się, że są aktualne a ja guła chciałam kupować nowe haha



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.fifelettingservice.co.uk/let_in_Dunfermline_742.php

Takie mieszkanie. Ogólnie to ciężko było nam cokolwiek znaleźć, bo to nie jest duże miasto, a Mirek i tak musi dojeżdżać do mniejszej miejscowości, także musieliśmy brać dużo rzeczy pod uwagę i zakres poszukiwań był wąski 😉
Mini, a jemu co odbiło? 🤢 🤢 wyobrażam sobie, co przezywasz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina, prawie 395 mil ode mnie 🙃 raczej na kawę nie wpadne 😁
Mini, cóż ci powiedzieć ....cieżko będzie 😘
Zapomnialam napisać , ze ostatnio w przedszkolu pani wzięła Kaye na zajęcia do tzw pre school, gdzie Kaya tam sie łapie od stycznia i co sie okazało ? Będzie juz od września na stałe w pre school, pani powiedziała , ze swietnie tam sobie daje radę wiec szkoda czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina bardzo się cieszę że będziecie wkońcu razem 🙂

Kasiu gratki dla córki 🙂

a co odbiło p... no cóż otrzymał pozew i pewnie nie spodobało mu się to co napisałam ,zwłaszcza pewnie o tym że byl miły gdy chciał... a już po umiał znów mnie obrażać 😞
poza tym robi to na złość bo wie że chce ułożyć sobie życie z k... i cała rodzina go bardzo lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Aaaaa bo widzisz Aga, nikt ci nie powiedział ze w pozwie nie używa sie mocnych argumentów ? W pozwie powinno być wszystko ogólnie,a dopiero na sprawie wytaczasz taka armate i liczy sie na zaskoczenie

dam radę 🙂 może moje plany się przesuną w czasie ale z nich nie zrezygnujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ninka mieszkanie fajne ale i daleko nawet ode mnie 😞
Dobrze, że robię prawko to może zajrzę jak zaprosisz 😁 Oby Wam wszystko poszło po Waszej myśli i żebyście już nie musieli być osobno 😘 😘

Kasiula Kaya to mądra Dziewczyna - to wiadomo nie od dziś a więc na pewno da sobie radę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Mini, to rozjuszyłaś go takimi tekstami 😜 niestety myśli tylko o sobie, a nie o dzieciach. Zresztą pewnie chce mieć satysfakcję, ze się zemścił 🤢
Niestety daleko od Was, ale zapraszam obie Kasie 😁 Chociaż jeszcze nei wiadomo, czy wypali 🙃 🙃 póki co zapłaciliśmy Let alliance 60 funtów i cisza... czekamy. To jest tak, że za każde złożenie aplikacji i płaci się 60 funtów czy to jednorazowe? I jaka mamy pewność, że dostaniemy to mieszkanie? wiecie może jak to jest?
Pigi, ciekawe jak wsiądziesz już do auta 😁 na pewno będziesz podekscytowana.
Kasiu, gratulacje dla Kai 🙂 zdolna dziewczynka, może iść dalej i będzie dwujęzyczna 😁
U nas lepiej, nie ma mokrych nocy, bo ok. 1 go wysadzam, choć bardzo płacze wyrwany ze snu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina miałam podać opis jak małżeństwo się rozpadło to podałam ha ha
bo to też nie jest tak że romans i odeszlam bo k po prostu dał mi odwagę by zaryzykować i odejść...
bo wcześniej słyszałam że niby gdzieś bym odeszła...
To kiedy masz planowany wyjazd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratuluję Alusi 🙂
Nina, jeśli chodzi o te opłaty to różne agencje mają różnie. W niektórych musisz zapłacić za każde obejrzane mieszkanie. Dziwne że jest cisza, bo jeśli mąż obejrzał mieszkanie to powinni podać kwotę zadatku i zrobić ew credit check. Takie sprawy tu załatwia się szybko bo nikt nie chce sobie pozwolić żeby mieszkanie długo stało puste. Chyba ze jeszcze nie jest dostępne. Ale generalnie to wy powinniście zadzwonić i się dowiedzieć co dalej.
Poza tym zapraszam na wątek " mamusie w uk" i tam możesz dowiedzieć się więcej o interesujących cię sprawach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej nadrobilam was!!! Nina swietnie ze chcecie razem i trzymam kciuki,Mini jak nerki? Kasiu gratulacje dla Kayi oraz druga Kasiu dla Ali 🙂 U mnie mało czasu dużo na głowie ech az się czasem gadać nie chce już... Ale Domi od poniedziałku idzie do przedszkola bo się dostał 🙂 A Adaś zaczął chodzić sam jutro go nagram.Całuję Was i myślę,że jutro znajdę chwilę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, to wysyłamy obie naszych chłopców w poniedziałek 🙂
ciekawe jak im tam będzie.
Jestem szczęśliwa, bo udał nam się załatwić tamto mieszkanko 😁
Lokatorzy wyprowadzają się 11 wrześnie, więc może 15 uda nam się wprowadzić.
Tzn. Mirkowi, bo my wylatujemy 28 września, lub 1 października. Już Mirek ma przykazane, by kupić dużo domestosu hahahah 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ninka bardzo się cieszę, że Wasze plany idą w dobry kierunku i się realizują 😘 😘

Mój M stwierdził wczoraj, że w kuchni sam może zrobić wiele rzeczy a więc niech robi zaoszczędzimy sporo kasy. Ludzie od remontów zrobią tylko gładzie na ściany, sufit i przejście zrobią bo chcemy łuk ale robotnicy to dopiero za miesiąc 🙂 Dzisiaj M zamówił okapnik taki jaki chciałam i materiały do remontu a na kolejny wolnym zaczyna działać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...