Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

aga_ta napisał(a):
Mini ale jak rozumiem woda jest ciepła a nie gorąca?? bo u nas dużo osób robi na gorącej i niestety traci 90% swoich właściwości
kafinka napisał(a):
Gosia nasze są z jednego dnia Ola wygląda tak na 1, 5 roczku, a moja na 8mc 😞

ja miałam na początku z Zosią taki problem, wszystkie dzieciątka przybierały i rosły a Zosia nie, poniekąd była to wina cycka a potem mm, jak zmieniliśmy na inne to zaczeła rosnąc i tyć i teraz eh waga jej niestety rośnie, ale do rzeczy, wiesz dzieci się rozwijają w róznym tempie, ja np jak byłam mała to byłam sporo wyższa niż na swój wiek (przypłaciłam taki szybki wzrost zapaleniem stawów- problemy mam do tej pory a to co czułam jak nagle nie mogłam chodzić pamiętam do dziś) i tak było aż do konca podstawówki, a potem nagle wszyscy mnie przeskoczyli, ja zostałam mając 158 a dziewczyny dużo niższe ode mnie są wyższe o 2 głowy, po prostu one zaczęły ten intensywny przyrost później a ja wyjątkowo wczesnie, a z kolei mój wujek był kurduplem do ślubu a po ślubie nikt go nie poznał tak zaczął rosnać 🙂
co zaś do anemi to zapytaj lekarza czy możesz dziecku dawać pokrzywe do picia (możesz wymieszać z herbatką), pokrzywa bardzo podnosi hemoglobine, no a poza tym buraczki 🙂 moja mała np uwilbia do obiadku buraczki albo barszczyk do picia
a wogóle szok mała chyba skazy nie ma, Paweł jej wczoraj dał sernika a tu ani jednej krostki, dzisiaj zupa ze śmietaną i dalej jest ok 🙂

podejrzewam że lekarz pewnie zapisze Majusi ferrum lek 🙂
tak woda ciepła bo odrazu pije 😉
a teraz lece się poprzytulać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
czy wasze maluchy tez wchodzą wam do szuflad od łóżeczka a jak robicie łóżka to do skrzyni od niego?? 😁
albo do puf?? 🙃

hehe nie ma możliwości, łożeczko dosunięte do naszego łózka, a z drugiej strony kaloryfer, a nasze łożko nigdy nie ma chowanej poscieli ani nic bo stoi w sypialnia, ale moja mała dzisiaj sama siebie przeszła, mamy taką pufe do siadania piłke (wypełnioną kulkami steropianowanymi albo czymś takim), stoi wsunięta w kąt żeby małej chodzić nie przeszkadzało, ja leże a mała coś cicho ja patrze a ona wspina sie po tej pufie i próbuje cukierka z choinki zdjąć
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/dscn2860v.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1306/dscn2860v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/576/dscn2841n.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/5829/dscn2841n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kafii nie martw sie o Maję , bo ona jest mała ale zdrowiutka 😆 Wygląda na to że ona jest i będzie taka drobna. Skoro pediatra mówi że jest ok. to na pewno jest ok. Kaffi i nie porównuj małej z innymi dziećmi. Maja na zdjęciach nie wygląda na taka malutką. I zaczęła chodzić w "terminie" 😆 Maja jest ok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A pisałyście o ubieraniu maluchów, moja Ola w domu biega w bluzeczce albo bodziaku i rajstopkach. Sukienek w domu jej nie zakładam bo uważam że w rajstopkach jej wygodniej. Sukienkę lub spudniczke zakładam jak idziemy w gości 🙂. A tak w ogóle to Ola wyrosła mi ze wszystkich sukienek 🤢. Muszę kupić jej jakies suknie 😁 😁 😁
Lecę do małej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahahahah Agata Zosia miała chęć na słodkości 😁 😁 😁 Zosia jest uroczą dziewczynką 🙂
Moja Ola na razie nie wchodzi mi w szuflady ,ani pufę , ufffff na szczęście i mam nadzieję że nie zacznie 😁 😁 😁 😁, ale za to wlezie w każdą dziurę 😮, i wyciągnie wszystko co choć troszkę wystaje 🤢. W kuchni gary , talerze i do śmieci zagląda. Wyciąga psa jedzenie z miski. Zdażyło sie kilka razy gdy zjadła jakiegoś kurczaka z psiej miski i suchego też juz próbowała. A jak zobaczy kostkę Giny to biegiem leci po nią i do buzi. Więc moje dziecko żywi sie(gdy nikt nie widzi) także pokarmem psa.
no to pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
Dziewczyny zdjęcia SUPER, dziewczynki urocze a Łukaszek i Dominiś przystojniacy 🙂
Spóźnione życzenia urodzinowe dla Dominika,Alicji i Klary 🙂:*

Ja dziś jestem padnięta. Moja Ewcia też wybrała różaniec 🙂 Imprezka udana tylko nie było parę osób bo im dzieciaki sie pochorowały 😞 Później zajrze bo ide sie kąpać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie sie dowiedziałam ze moja znajoma nie żyje zostawiła 2 dzieci jedno w wieku mojej Ali drungie 3 mioesieczne... mąż pobił ja ona uciekła z dziecmi do mamy tam umarła jej na rekach... najprawdopodobnej zmarła na zawał bo miała wade serca.... a ten facet uciekł... policja go nie zdazyła złapac.. podobno ja bił i gwałcił... od dawna 😞 rodziła ze mna... widziałam ich dzien przed wigilia a stało sie to 25 grudnia.... jestem w szoku takin że niewiem co mam robic ze soba 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola88 napisał(a):
Własnie sie dowiedziałam ze moja znajoma nie żyje zostawiła 2 dzieci jedno w wieku mojej Ali drungie 3 mioesieczne... mąż pobił ja ona uciekła z dziecmi do mamy tam umarła jej na rekach... najprawdopodobnej zmarła na zawał bo miała wade serca.... a ten facet uciekł... policja go nie zdazyła złapac.. podobno ja bił i gwałcił... od dawna 😞 rodziła ze mna... widziałam ich dzien przed wigilia a stało sie to 25 grudnia.... jestem w szoku takin że niewiem co mam robic ze soba 🤢 😮

O mój boże 😲 powinna być kara śmierci za coś tak okrutnego 😠 😠 😠 Żal mi tych dzieci są takie malutkie i były świadkami tak strasznych rzeczy 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 😉
O matko Ola to co napisałąś to straszne 😮 Interwencje powinny być w takich przypadkach, albo ona powinna zgłaszać znęcanie , albo sąsiedzi - bo napewno słychać było jak ten drań ją tłukł 😞 No a jej rodzice nie wniedzieli co on jej robi ???? Bo jeśli tak to i oni powinni reagować. A teraz dziewczyna zostawiła takie maluszki 😞. Aż serce ściska 😞 😞 😞
Ja pranie włączyłam i posprzątałam , tylko pokój mi został bo Ola śpi i nie chcę jej budzić.
Idę zaraz siebię ogarnąć bo na zakupy muszę iść jak Ola wstanie .
Moze zajrzę dzziś jeszcze do Was a jak nie to udanego dnia życzę 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje że nadal się lenie 😁
dziś miałam noc przespaną bo jak Maja się budziła to ją brałam do łóżka NIE DAWAŁAM PIERSI TYLKO PRZYTULAŁAM i jak zasnęła to do łóżeczka i podziałało 😉
Gosia u mnie to samo prawie co u ciebie,lubi Maja śmietnik i nawet każdą n9itke wystającą zobaczy 😁
Ola straszne i biedne dzieci 😞 nie stety wsród ludzi panuje znieczulica i olewają życie innych 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
Niewiem dziewczyny jak o am bylo bo ja myslalamm ze to zgodne malżenstwo... jak ona rodzila to ja siedzialam z bólami na korytarzu zz Nim gadalam... teraz jak bym go spotkala to niewiem jak miala bym sie zachowac...;/ dzieci trafily do ogotowia rodzinnego... moja mama pracuje w centrum pomocy rodzinie i stamtad sie dowiedzialam a dzien przed wigilia z nimi gadalam w sklepie 😮 szok normalnie szok... teraz ludzie gadaja o nim różne rzeczy na mieście ale wiecie teraz to już plotki idą... wiec niewiadomo co prawda co plotką...;/ jestem w szoku poprostu że takie rzeczy na świecie się dzieje...;/ poprosztu nie wyobrażam sobie siedziec z facetem który bije oniża gwałci... to po raz po drugie nie wiem jak można kogos pobić po trzecie nie wiem jak można robić umyślnie krzywde wiedzac że ta osoba jest chora na serce... poprostu jestem w szoku i niewiem jak takie rzeczy sie mogą dziac;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola nie wyobrażamy sobie czegoś takiego bo nie jesteśmy w takiej sytuacji ale nie wiadomo co czuła ta kobieta,może tak bardzo go kochała,albo po prostu się bała odejść,albo nie wiedziała co robić.... 🤨
pozory przed obcymi nie trudno jest stworzyć,przez tyle lat nikt nie widzi nic złego w moim ojcu...a nie wiedzą jaki jest w domu.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Gosiu, jak to ?? Myślałam, że masz się dobrze...
http://film.onet.pl/wiadomosci/filmowa-cheetah-z-opowiesci-o-tarzanie-nie-zyje,1,4983797,wiadomosc.html

Gosia 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Gosiu, jak to ?? Myślałam, że masz się dobrze...
http://film.onet.pl/wiadomosci/filmowa-cheetah-z-opowiesci-o-tarzanie-nie-zyje,1,4983797,wiadomosc.html

Gosia 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...