Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasiula napisał(a):
nie ma któraś z was na sprzedaz lodówki małej uzywanej???poszukuję i nigdzie nie ma....

ja mam dwumetrową 😜 jeszcze raty spłacam a okazało się że to mieszkanie jest w pełni wyposażone i ona nie ma co zrobić z tą lodówką i ja ze swoją też... 😠 i nie wiem co mam zrobić bo przecież jakbym miała ją sprzedać to bym nie wzięła za nią więcej niż1000zł a ona ma jeszcze ponad 4 lata gwarancji bo przedłużaliśmy na 5 lat a kosztowała ponad 2000 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
donia napisał(a):
hej
no wlasnie Blue gdzie jestes, zawsze bylas pierwsza z rana 😉

dziewczyny wiem ze byl juz temat kleikow ale mam do was pytanie:
dzis mam zamiar dac go malej ale nie wiem w jakiej ilosci jak na pierwszy raz......wy dawalyscie do mleka czy normalnie do miseczki i lyżeczką? kupilam kukurydziany
ja daje ryżowy i tak na 120 ml modyf sypie tak na oko około 2 płaskie małe łyżeczki i jst taki do wypicia ale po chwili jeszcze gęstnieje to wole mniej nasypać żeby nie było za gęste 🙂a jak na pierwszy raz to tak łyżeczke na początek bym dała 🙂zobaczysz jak będzie kupka i w ogóle 🙂



dzieki , dalam jej plaską lyzeczke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam jej 180ml ale trochę wypluła pół mleka i pół kaszki i jeszcze deserka jej ulubionego dałam kilka łyżeczek 🙂 no to jak tyle zjadła to kolejne jedzenie o 18 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka wam 🙂)
A ja mam chwile dla siebie, dziecko u teściowej mąż z samoichodem pojechal a ja siedze w domku tzn na słoneczku normalnie az miło tak cieplutko i tak grzeje...
Tylko, że... musiałam sie pierwsze podenerwowac... Dałam dziecko do teściowej w samych bodach bo tak goraco a ona ze jak ja dziecko ubrałam na gołe nóżki bez koszulki i spodenek, dałam jej tez obiadek i podwieczorekdla małej a ona ze woli mleko dac tylko:/
Kiedys juz gadalismy o tych wtracaniach sie ale ehh nie mam juz słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A ja już w końcu nie wiem co z tym mieszkaniem bo się ostatnio tak kłóce z Adamem że dzisiaj Mu powiedziałam że się wyprowadzam i zadzwonie do tej babki że rezygnujemy... skoro ona nas w konia zrobiła to my ją też możemy 😜


A czemu się kłócisz? ja się kłócę, bo nie ma seksu haha 😉 jak dostanie to od razu jakiś inny jest, a tak to chodzi nabuzowany buahaha!

my się ostatnio cały czas kłócimy...
wiesz Adam pracuje po 13h dziennie i jak przychodzi to praktycznie nie mamy dla siebie czasu... i później wychodzą z tego jakieś spięcia... że mi nie pomaga bo też chciałby odpocząć ale ja też mam chyba prawo do odpoczynku... ;/


Ja też się o to kłócę, że mi nie pomaga 🙂 dzisiaj obiad robi. Wczoraj wrócił o 19 a wyszedł po 4. I też się złościłam, że nic przy niej nie robi tylko idzie spać 🙃

a mnie wkurza to że jak Mała się ładnie sama bawi to On do Niej podchodzi, chwile do Niej pogada a później idzie i Ona zaczyna płakać bo jak się Nią ktoś zainteresuje to już nie może sobie pójść tylko trzeba przy Niej siedzieć... więc zamiast zostawić Ją póki się sama sobą zajmuje to nie bo po co... Jak Ona się cieszy to On jest zadowolony i się z Nią bawi ale jak płacze całymi dniami to ja muszę Ją bawić...


No u nas tak samo.. kłutnia czasem o byle co.. Mąz pracuje na nockach od 20-4 i wstaje gdzies po 14 czasem jest to denerwujace vbo na weekend jak jestesmy razem to tez bym chwilke pospała a on ciagle spi z niego taki spioch jak cholera nawet placz malej go nie obudzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Ja się ostatni raz seksiłam z miesiąc temu albo dłużej 🙃 😁


a ja wczoraj 😜 tak mi sie nie chcialo zaczynac, ale po chwili juz mi sie bardzo chcialo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
a ja już nie pamiętam kiedy ostatnio 😞


To widzę, że mamy coś wspólnego.. 😉

Dziewczyny ja już mam doła 😞 zjadła o 11 - 180ml i teraz na siłę wmusiłam w nią 60ml kaszki, bo samego mleka to już w ogóle nie chciała pić i musiałam ją z łyżeczki karmić, zupkę jej zrobiłam potem to zjadła nawet ładnie 😞 😞 😞 do teraz ma zjedzone 240ml to jest koszmar jakiś.. pić herbaty czy wody też nie chce 😞 normalnie się zachowuje, jest żywa - śmieje się itd. jeny to nie może być jej koniec z mlekiem.. myślicie, że jej odbija na ten skok? nie wiem co robić, kupić inny smak kaszki?? tylko czy to coś da?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam, że niektóre dzieci tak się właśnie zachowują jak mają rozszerzoną dietę, że mleko dla nich wtedy jest mdłe i nijakie, a nowe pokarmy są smaczne.. i większość radzi karmić mlekiem z kaszką tylko jakie polecacie butelki z jakim smoczkiem, żebym mogła normalnie dawać? bo ona nie lubi pić z małej dziurki, a znowu ta od kaszki jest za duża i bym ciągle musiała robić gęstą. Chodzi mi o taką butelkę, która ma dziurkę trochę większą i mleko z kaszką płynie normalnie? Weźcie poratujcie mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Czytałam, że niektóre dzieci tak się właśnie zachowują jak mają rozszerzoną dietę, że mleko dla nich wtedy jest mdłe i nijakie, a nowe pokarmy są smaczne.. i większość radzi karmić mlekiem z kaszką tylko jakie polecacie butelki z jakim smoczkiem, żebym mogła normalnie dawać? bo ona nie lubi pić z małej dziurki, a znowu ta od kaszki jest za duża i bym ciągle musiała robić gęstą. Chodzi mi o taką butelkę, która ma dziurkę trochę większą i mleko z kaszką płynie normalnie? Weźcie poratujcie mnie 😞
Ja mam cyrk z mlekiem od wczoraj nie ruszy i koniec 😞tylko zupke jarzynową je banana i marcheke!!!!mam w lodówce 4 otwarte słoiczki w których jest jabłko i za chiny ludowe nie ruszy!!nawet jabłoko z owocami leśnymi ani jabłko z winogronem no nic nie zje a jak dam jej mleko ta wrzask!!!!!!!a ajk dosypie kaszki np.jabłkowej to zje i bądż tu mądry 🤨 😠Blue ja daje kaszke przez ten trójprzeplywowy albo z kleikiem czasamijak damesa zechce zjeść 😠a na mleko wziełam sie na sposób i kupiłam smoczek 4 z aventa to jest od 6-tego m-ca 🤪daje jej mleko i szybko leci i zanim zdąży sie zorientować to troche zje bo jak dawałam 2 to minuta zjedzone 10 albo 20 ml 🤪i po wszystkim 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Laseczki 🙂
Mój syn zrobił dziś kupę, a wczoraj dwie 🙂 jestem w szoku 🤪
ale od wczoraj daję mu herbatki w dzień i już regularnie je deserki - jabłko z marchewką, jabłko z bananem lub samo jabłko 🙂w następnym tyg. dam gruszkę i coś z brzoskwinią no i zaczynamy w środę zupki 🙂
A dzisiaj ściągnęłam mu ze spodni kleszcza 😞 chyba zacznę go pryskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...