Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Blue napisał(a):
Widzę, że nie tylko u Asi kupomania weszła w ruch, już mam 3 pieluchę do wymiany, bo robi na raty luźno. Do wieczora to pewnie zaliczy jeszcze 2 😆

Tośka wczoraj do południa zrobiła trzy, ale to były takie bobki jakby królik jej podrzucił 🤪 Za to po południu się babeczka rozluźniła i zrobiła cztery takie, że pampersa nie starczało 🤪

hahaha to ładnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
miała któraś z Was kiedyś coś takiego? planuję kupić bo nie jest drogie tylko czy skuteczne? http://allegro.pl/twister-steper-obrotowy-z-lcd-masazer-trimmer-i1872257846.html

Ja nie miałam, ale nie wiem czy opłaca sie wydawać na to kasę... Lepiej sobie wynaleźć jakieś ćwiczenia i zwyczajnie regularnie ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć 😎
Zawsze jak sie za siebie biorę to ćwiczę 'calanetics'. Kiedyś (kupe lat temu) kupiłam mamie taśmę(jeszcze były VHS) z tymi ćwiczeniami. Rewelacyjnie kształtują sylwetkę. Kiedyś schudłam 12 kg w miesiąc, oczywiście stosowałam do tego dietkę 😉

a właśnie u mnie ciężko z samozaparciem 😜 hahaha no i z dietą... 😜 chciałam sobie tę kapuścianą zrobić ale jak karmie to przecież nie będę jadła cały czas zupy z kapusty hahaha


Pyszna kapusta od wczoraj rzygam na nią 🤢 fuj, teraz zapycham się wodą mineralną, podziwiam Kasię, że mogła to jeść tyle dni, ja nie daję rady. To już lepsza woda 🙂

no ja bym chciałą spróować jednak... a tu lipa 😞
już nie wiem co mam robić...przez całą 3 klasę liceum ćwiczyłam aerobik 3 razy w tyg po 4 minut i nic nie dało... żadnych efektów 😠 i pod koniec 3 klasy zaszłam w ciążę hahaha 😜 taki efekt końcowy że strasznie przytyłam hahaha

Ja się teraz bardzo roztyłam 😞 Po Karolu też tak miałam... Dopiero jak mały miał dwa lata to wróciłam do dobrej formy. Miałam nadzieje, ze teraz będzie troszkę szybciej... No, ale jak sie wpiernicza za dwudziestu i do tego tonami słodycze to się ma 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
miała któraś z Was kiedyś coś takiego? planuję kupić bo nie jest drogie tylko czy skuteczne? http://allegro.pl/twister-steper-obrotowy-z-lcd-masazer-trimmer-i1872257846.html

Ja nie miałam, ale nie wiem czy opłaca sie wydawać na to kasę... Lepiej sobie wynaleźć jakieś ćwiczenia i zwyczajnie regularnie ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć 😎
Zawsze jak sie za siebie biorę to ćwiczę 'calanetics'. Kiedyś (kupe lat temu) kupiłam mamie taśmę(jeszcze były VHS) z tymi ćwiczeniami. Rewelacyjnie kształtują sylwetkę. Kiedyś schudłam 12 kg w miesiąc, oczywiście stosowałam do tego dietkę 😉

a właśnie u mnie ciężko z samozaparciem 😜 hahaha no i z dietą... 😜 chciałam sobie tę kapuścianą zrobić ale jak karmie to przecież nie będę jadła cały czas zupy z kapusty hahaha


Pyszna kapusta od wczoraj rzygam na nią 🤢 fuj, teraz zapycham się wodą mineralną, podziwiam Kasię, że mogła to jeść tyle dni, ja nie daję rady. To już lepsza woda 🙂

no ja bym chciałą spróować jednak... a tu lipa 😞
już nie wiem co mam robić...przez całą 3 klasę liceum ćwiczyłam aerobik 3 razy w tyg po 4 minut i nic nie dało... żadnych efektów 😠 i pod koniec 3 klasy zaszłam w ciążę hahaha 😜 taki efekt końcowy że strasznie przytyłam hahaha

Ja się teraz bardzo roztyłam 😞 Po Karolu też tak miałam... Dopiero jak mały miał dwa lata to wróciłam do dobrej formy. Miałam nadzieje, ze teraz będzie troszkę szybciej... No, ale jak sie wpiernicza za dwudziestu i do tego tonami słodycze to się ma 😠

a ja mam taki problem że prawie nic nie jem a cały czas tyje.. po ciąży przytyłam więcej niż przez całą ciążę... nie wiem dlaczego... już nawet myślałam że mam chorą tarczycę bo moja babcia ma niedoczynność a przy tym się tyje bez powodu... ale jakoś nie mam kiedy do lekarza pójść 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Widzę, że nie tylko u Asi kupomania weszła w ruch, już mam 3 pieluchę do wymiany, bo robi na raty luźno. Do wieczora to pewnie zaliczy jeszcze 2 😆

Judyta ma dwie kupy za sobą 😜


Kurcze one znowu ze sobą rywalizują 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Widzę, że nie tylko u Asi kupomania weszła w ruch, już mam 3 pieluchę do wymiany, bo robi na raty luźno. Do wieczora to pewnie zaliczy jeszcze 2 😆

Judyta ma dwie kupy za sobą 😜


Kurcze one znowu ze sobą rywalizują 🤪

no chyba hehe 🤪
właśnie się obudziła moja Pipka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś próbuję ze sobą zrobić, bo wstyd mi cokolwiek obcisłego założyć, nago to ja nie wiem kiedy się mojemu pokazałam przy zapalonym świetle hmm w ciąży 😆 bo po ciąży to nie potrafię 🤨 najwięcej mi poszło w uda i biodra, ale odkąd miej jem to powiedzmy, że troszkę wody ze mnie uszło, ale to ciągle mało. Teraz głód zaczęłam zapychać wodą i jakoś daję radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanko, co ile godzin karmiłyście na początku wasze maluchy piersią? powiedzmy do pierwszych 2-3mieś. pamiętacie może? czy wiszenie na cycu jest normalne, że dziecko mając miesiąc je co pół godz. albo godz. na okrągło 24/24 ? czy to może objaw, że jest mało mleka?

Ja z tego co pamiętam jak karmiłam i odciągałam mleko żeby zobaczyć ile go jest to nie było czegoś takiego, że po 100-150ml Laura się obudziła co pół godz czy godz. może to oznacza, że jest za mało mleka? czy takie głodne jest dziecko?

Czekam na odpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Dziewczyny mam pytanko, co ile godzin karmiłyście na początku wasze maluchy piersią? powiedzmy do pierwszych 2-3mieś. pamiętacie może? czy wiszenie na cycu jest normalne, że dziecko mając miesiąc je co pół godz. albo godz. na okrągło 24/24 ? czy to może objaw, że jest mało mleka?

Ja z tego co pamiętam jak karmiłam i odciągałam mleko żeby zobaczyć ile go jest to nie było czegoś takiego, że po 100-150ml Laura się obudziła co pół godz czy godz. może to oznacza, że jest za mało mleka? czy takie głodne jest dziecko?

Czekam na odpowiedzi 🙂

ja nie pamiętam... karmiłam jak Dyśka płakała hahaha 😜 ale nie mialam czegoś takiego że cały czas jadła... raczej się najadała na dosyć długo ale na ile to nie pamiętam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Dziewczyny mam pytanko, co ile godzin karmiłyście na początku wasze maluchy piersią? powiedzmy do pierwszych 2-3mieś. pamiętacie może? czy wiszenie na cycu jest normalne, że dziecko mając miesiąc je co pół godz. albo godz. na okrągło 24/24 ? czy to może objaw, że jest mało mleka?

Ja z tego co pamiętam jak karmiłam i odciągałam mleko żeby zobaczyć ile go jest to nie było czegoś takiego, że po 100-150ml Laura się obudziła co pół godz czy godz. może to oznacza, że jest za mało mleka? czy takie głodne jest dziecko?

Czekam na odpowiedzi 🙂

ja nie pamiętam... karmiłam jak Dyśka płakała hahaha 😜 ale nie mialam czegoś takiego że cały czas jadła... raczej się najadała na dosyć długo ale na ile to nie pamiętam 😜


Chyba żarło co pół godz. albo godz by Ci utkwiło mocno w pamięci 😁 bo ja pamiętam do dzisiaj jak w szpitalu z głodu darła się i budziła co godz. szczególnie noc była cudowna zero snu ciągłe picie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilam ze kolo wroci i bedzie wiecej do czytania 😜

laski jesien to kiepska pora na ochudzanie. mniej sie ruszamy, wiecej jemy no i slodyczy tez sie chce, bo na zime trzeba sadelko zapuszczac 🙂 ja sie za siebie wezme na wiosne 🙂 chyba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Wesa
Twój Bartuś mial ostatnio biegunke..?i to bylo przez ząbki...?jak mu przeszło?co dawałaś?u nas już trzeci dzien lużnych kupek i nie wiem od czego 🥴 😞
Tak miał długo, i to własnie przez zęby, Głównie dawałam smekte. przeszła chyba po ponad dwóch tygodniach. teraz zapowiada sie ząb i znów widze lużniejsze kupki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
hej babeczki 🙂 dzisiaj więcej do nadrabiania bo jest kolo 🙂
muszę wam coś powiedzieć-Patryk pogardził cyckiem i od dwóch dni nie chce mi jeść więc PAPA CYCUSIU


Wydoroślał? 😮 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Asia napisał(a):
Wesa
Twój Bartuś mial ostatnio biegunke..?i to bylo przez ząbki...?jak mu przeszło?co dawałaś?u nas już trzeci dzien lużnych kupek i nie wiem od czego 🥴 😞
Tak miał długo, i to własnie przez zęby, Głównie dawałam smekte. przeszła chyba po ponad dwóch tygodniach. teraz zapowiada sie ząb i znów widze lużniejsze kupki.
dzięki 🙂a byłaś z tym u lekarza? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
hej babeczki 🙂 dzisiaj więcej do nadrabiania bo jest kolo 🙂
muszę wam coś powiedzieć-Patryk pogardził cyckiem i od dwóch dni nie chce mi jeść więc PAPA CYCUSIU


Wydoroślał? 😮 🤪 😎
hihi i tak miesiąc dłużej go karmiłam od Marcela
oklask dla ciebie Kasiu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
hej babeczki 🙂 dzisiaj więcej do nadrabiania bo jest kolo 🙂
muszę wam coś powiedzieć-Patryk pogardził cyckiem i od dwóch dni nie chce mi jeść więc PAPA CYCUSIU


Wydoroślał? 😮 🤪 😎
hihi i tak miesiąc dłużej go karmiłam od Marcela
oklask dla ciebie Kasiu 😘
i wzajemnie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...