Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moja długo szantażowała nas wózkiem, aż w końcu się jej postawiłam 🙂 teraz wózek jest używany sporadycznie, a ona o dziwo w nim spać już nie lubi 😜 teraz to tylko jej łóżko albo bujanie na rękach - opcja 2 jest wtedy kiedy bardzo, ale to bardzo marudzi. Przeważnie jest opcja nr 1. Z nami nigdy nie zasnęła odkąd przestałam karmić piersią i spać nie chce. Taki charakter paskudny 😁 może to i lepiej 🙂 u mnie też była jak jadła normalnie kąpiel, mleko i lulu. A za dnia też ją kładę do łóżka jak widzę, że jest zmęczona i ona często wtedy odpływa sama bez miśków itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
wesa napisał(a):
A co do seksu to tez mam brak ochoty i mąż troszkę narzeka .

mój już nawet przestał narzekać
a ja po prostu:
1. jestem przemęczona
2. czuje się nieatrakcyjna
3. czuje dyskomfort z powodu małej w pokoju
itd
normalnie jak mnie mąż nie dopadnie to sama z siebie mogłabym w ogóle nic nie robić


Opisałaś mój problem w 100% 😞 mnie mój ostatni raz nago widział przy lampce lub za dnia w ciąży.

U mnie tak samo, i nie lubie być nago....Jak już sie kochamy to sie nie rozbieream całkiem a on sie wścieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
wesa napisał(a):
A co do seksu to tez mam brak ochoty i mąż troszkę narzeka .

mój już nawet przestał narzekać
a ja po prostu:
1. jestem przemęczona
2. czuje się nieatrakcyjna
3. czuje dyskomfort z powodu małej w pokoju
itd
normalnie jak mnie mąż nie dopadnie to sama z siebie mogłabym w ogóle nic nie robić


Opisałaś mój problem w 100% 😞 mnie mój ostatni raz nago widział przy lampce lub za dnia w ciąży.

U mnie tak samo, i nie lubie być nago....Jak już sie kochamy to sie nie rozbieream całkiem a on sie wścieka


Ja tak samo 🙂 zawsze coś ubrane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Judyta nie chciała zasnąć wieczorem i tak się darła że już nie wiedziałam co mam robić 😠
i obudziła się po 3 i do po 4 się darła bo chyba Ją brzuszek bolał ale nic nie pomagało 😞 padam na pysk 😞 nie mam siły...
oklask dla ciebie 🙂

dziękuję i wzajem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
moja od tygodnia też zasypia na rękach lulana 🙃 albo w łóżeczku głaskana po główce
chyba że jest zmęczona to zasypia na cycu i ją odkładam...
co do sekszenia to mam to samo hehe, chyba więc nic w tym dziwnego skoro prawie wszystkie tak mamy 😎

kurcze a ja miałam taką ochotę zawsze... nawet po porodzie... tylko teraz tak jakoś mam dziwnie... i nawet kąpiemy się razem w wannie i nic... ja nie wiem czemu tak jest... 😞 chciałabym ale jakoś nie mogę się przemóc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Dziewczyny mierzycie już maluchy na stojąco czy nadal na leżąco? bo przyznam, że mi wychodzi zupełnie inny wynik jak mierzę na 2 sposoby.

jak mierzę na stojąco to ma jakieś 64cm 😜 a na leżąco to różnie bo zawsze jest powyginana 😜


No właśnie, bo mi wychodzi na stojąco z 70cm. A jak leży 74/75cm to kuźwa ile ma? 😁 i żeby nie było przytykam jej głowę do czegoś i girę prostuję i mierzę do stopy. To może te dzieci takie malutkie są 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
moja od tygodnia też zasypia na rękach lulana 🙃 albo w łóżeczku głaskana po główce
chyba że jest zmęczona to zasypia na cycu i ją odkładam...
co do sekszenia to mam to samo hehe, chyba więc nic w tym dziwnego skoro prawie wszystkie tak mamy 😎

kurcze a ja miałam taką ochotę zawsze... nawet po porodzie... tylko teraz tak jakoś mam dziwnie... i nawet kąpiemy się razem w wannie i nic... ja nie wiem czemu tak jest... 😞 chciałabym ale jakoś nie mogę się przemóc 😞


Ja się kąpię w wannie, ale jak wchodzę (nie śmiejcie się!) to mu mówię, że ma odwrócić głowę albo zamknąć oczy, a i dla pewności wchodzę do wanny z ręcznikiem 😁 😁 😁 a on potem marudzi, że jestem dziwna.. a co mam mu pokazać te grube uda i biodra? 😮 🤢 albo obwisłe piersi? sorry..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że faceci tak się nie zmieniają to by wiedzieli co my czujemy.. brzuchy by im urosły skóra sflaczała itd. ciekawe czy by potem im taka chęć na seks za dnia wróciła 😉

Wesa przez 2 dni jadłam tą zupę kapuścianą, ale wymiękłam 🙃 teraz staram się mniej jeść i dużo pić, a głód zapycham płynami np., wodą lub kawą. No i czytałam, że jak chce się pozbyć wody z organizmu to trzeba nie jeść soli, ale to akurat uwielbiam. Zważę się niedługo i zobaczę jakie efekty będą 🙂 oby chociaż 1kg poszedł w dół 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kolo no 64 to ona na pewno nie ma, bo w przychodni przecież ją mierzyli i miała dużo więcej 😜

ale w przychodni mierzą jak Ją na rękach trzymam i po krzywiznach


Dlatego jestem ciekawa kiedy się mierzy dziecko na stojąco ? Ciekawe jak u reszty dziewczyn z wynikami na stojąco 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
teraz mi wyszło 69cm 😉
to coś mi się musiało pokićkać 😜


To na pewno wystarczy, że głowę obniży albo nogi ugnie, bo mi też wychodziły różne, ale wystarczy złapać ten moment kiedy stoi prosto i masz prawdziwy wynik co nie zmienia faktu, że są "malutkie" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
teraz mi wyszło 69cm 😉
to coś mi się musiało pokićkać 😜


To na pewno wystarczy, że głowę obniży albo nogi ugnie, bo mi też wychodziły różne, ale wystarczy złapać ten moment kiedy stoi prosto i masz prawdziwy wynik co nie zmienia faktu, że są "malutkie" 😁

ale i tak większe niż jak się urodziły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...