Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
jak tak piszecie o słodyczach....to ja mam tak samo 😉 nic nie przetrwa długo 😜
kiedyś mój tata dał też Mai posmakować budyniu (zwykłego na mleku) i bardzo jej smakował...pewnie cały by wrąbała 😉czasem też daję jej chlebek z masełkiem i powidłami robionymi przez babcię...nie wiem jaką szynkę mogę kupić...
Kurcze Promyczek moja zjada tyle co Twoja i nic nie przybiera hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
poczytałam Was moje drogie i powiem wam że Sonia już potroiła swoją wage urodzeniową 🤪ur.sie 3100 a teraz waży 9200 🤪no to prawie potroiła 🤪a co do jedzenia,diet i figury to ja sie wzięłam ostro za siebie i teraz waże 54kg 🙂ale bardzo malo jem 🥴
dzisiaj Cyprian ma urodziny 😘 😘 😘 i pomimo że jeszcze ma dwa zastrzyki to pojechaliśmy po prezent 🙂i przy okazji pokupiłam sobie kurtke,legginsy szalik i takie tam 😉 i wiecie co ja to jestem szczęśliwa jak ubieram rozmiar 36 🙂i naprawde najlepszą dietą jest mniej żreć 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najlepszego Cyprianowi:*

Asiu nic mi nie mów bo mi do 38 mojego wymarzonego rozmiaru wrócić będzie bardzo ciężko. A;e też postanowiłam dużo mniej jeść i ćwiczyć ostro bo chcę wkońcu mężowi pokazać się znowu całkowicie nago 😉

Barti szalał przed kąpielą z Tatusiem i zaliczył kant od łóżka teraz biedaczek ma śliwę na łuku brwiowym i śpi delikatnym snem. A ja znowu sama na noc bo Adam nockę wziął i lipa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się coś ruszyło z wagą odkąd mniej jem, bo rano mierzyłam się po wypiciu kawy na staniku, majtkach, bluzce i skarpetkach wyszło 65,6 gdzie jeszcze z jakiś czas temu ważyłam zawsze blisko 67 lub lekko ponad 🙂 czyli ok. 1kg poszło w dół 🤪 😆 bez drakońskiej diety. Do iluś kg i tak schodzi najpierw woda, ale to nic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
to fakt, chyba wlasnie jest ten czas, kiedy sie wraca do "swoich" rozmiarow. od ok, tygodnia wchodze we wszystkie swoje jeansy sprzed ciazy 🤪 a pamietam, jak pierwszy raz probowalam sie wcisnac, to do ud zaledwie 😲


Tyle, że miednica też musi dojść do swoich rozmiarów, czytałam, że do roku wraca. Pod koniec ciąży miałam w biodrach ponad 100cm 😁 a kiedyś tam się mierzyłam i było już 94 a zawsze miałam 90 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blue oby tak dalej waga spadała.

Miałam dzisiaj noc cudownie spokojną i nawet się wyspałam 🙂
Barti na śniadanie jadł kaszę manną razem z wszystkimi 😉 byłam w szoku bo tylko dziubek mu się ciągle otwierał.

Dziewczyny w jakiej postaci podajecie jajko dzieciom??


Hmm ja daję normalnie ugotowane jajko znaczy żółtko, bo od 11 mieś. można podawać już całe jajko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam Laurze ostatniego małego Bebilona i Bebiko 2 🙂 będę jej mieszać porcje do wyczerpania Bebilona i przejdę spokojnie na Bebiko. Jeden raz dałam samo Bebiko i wypiła wszystko. Może smak jest inny i bardZiej jej do gustu przypadnie. Od rana wypiła 2 mleka po 150ml. Aha i do wypróbowania kupiliśmy chusteczki Huggisa (no i opinie o nich są różne) Pampersy mają fajne rysunki. Zobaczę jak się przyjmą, bo z pampersów active baby nie jestem zadowolona rżną jej skórę i potrafi mieć strupy, a już próbowałam zakładać na wiele sposobów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Co do jedzenia to Laura jeszcze nie dostała parówki posmakować nawet, ale jak skończy roczek to od czasu do czasu dostanie 🙂 no chyba, że są parówki dla niemowląt to bym kupiła 🤪
ja się sztywno trzymam poradnika jeśli chodzi o jedzenie, chciałabym żeby ciągle jadła więcej mleka/kaszek/ jogurtów niż mięsnych dań. No, ale ona ewidentnie ma bunt. Jak widzi szynkę to jest szalona, a znowu można ją podawać tylko 3 razy w tyg. 🤢

gerber ma w słoiczku po roczku paróweczki w zalewie hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kupiłam Laurze ostatniego małego Bebilona i Bebiko 2 🙂 będę jej mieszać porcje do wyczerpania Bebilona i przejdę spokojnie na Bebiko. Jeden raz dałam samo Bebiko i wypiła wszystko. Może smak jest inny i bardZiej jej do gustu przypadnie. Od rana wypiła 2 mleka po 150ml. Aha i do wypróbowania kupiliśmy chusteczki Huggisa (no i opinie o nich są różne) Pampersy mają fajne rysunki. Zobaczę jak się przyjmą, bo z pampersów active baby nie jestem zadowolona rżną jej skórę i potrafi mieć strupy, a już próbowałam zakładać na wiele sposobów.

chusteczki z Huggisa dla mnie do bani... kupiłam w biedronce w promocji 3pak za 9,99zł i jestem mega niezadowolona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kasiak napisał(a):
to fakt, chyba wlasnie jest ten czas, kiedy sie wraca do "swoich" rozmiarow. od ok, tygodnia wchodze we wszystkie swoje jeansy sprzed ciazy 🤪 a pamietam, jak pierwszy raz probowalam sie wcisnac, to do ud zaledwie 😲


Tyle, że miednica też musi dojść do swoich rozmiarów, czytałam, że do roku wraca. Pod koniec ciąży miałam w biodrach ponad 100cm 😁 a kiedyś tam się mierzyłam i było już 94 a zawsze miałam 90 🙂

ta, ja zaraz po porodzie zmieściłam się w swoje spodnie sprzed ciąży 😜 a teraz nie mieszczę się nawet w ciążowe hahaha a sprzed ciąży to do ud dociągam 😜...ale to wina najbardziej ud bo mi strasznie przytyły 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i właśnie, myślałam, że Judycie zabierając mój telefon do zabawy zależy na tym że się świeci, a paręnaście minut temu dałam jej mój stary telefon, zepsuty i się nim bawi cały czas hahaha 😜 Głupol Mały 😜 no ale w sumie dzieci lubią piloty a one się nie świecą... więc może mój stary telefon będzie od dzisiaj nową zabawką Szoguna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jak tak patrze na niego jak zasuwa po pokoju z autkiem w rączce, jeździ tak sobie. Albo jak wie, że czerwonym guziczkiem na pilocie włączy telewizor i w ogóle wie już tak dużo, to nie mogę w to uwierzyć... Bo ja bym sobie go tak jeszcze ponosiła, tuliła ..a tu taka wielka wydra 😉strasznie mi czas ucieka, teraz 2xszybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Dziewczyny jak tak patrze na niego jak zasuwa po pokoju z autkiem w rączce, jeździ tak sobie. Albo jak wie, że czerwonym guziczkiem na pilocie włączy telewizor i w ogóle wie już tak dużo, to nie mogę w to uwierzyć... Bo ja bym sobie go tak jeszcze ponosiła, tuliła ..a tu taka wielka wydra 😉strasznie mi czas ucieka, teraz 2xszybciej

mam tak samo... Judytka z dnia na dzień jest większa i mądrzejsza a mi czas przez palce ucieka... masakra jak to szybko leci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...