Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

hej mamuski 🙂
fajowa ta tabelka, w zasadzie to wszystko moga juz jesc. tez juz dawalam malej ogorasa kiszonego, ale raczej do lizania. mezus przygotowal aparat w nadzieji na skrzwiona mine a mala nic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dalam malej cukierki do zabawy i wyszlam na chwile z pokoju. wrocilam i chcialam jej pozbierac cukierki zeby mogla je znowu wysypac. patrze a tam pusty papierek. pytam sie gdzie cukierek a mloda sie usmiecha, slina czekoladowa jej cieknie z buzi i wysuwa calego cukierka juz nigdy jej nie dam do zabawy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
znów tyle do czytania 😉
wczoraj moja miała dzień wariata, najpierw walnęła głową o kant stolika i ma lekką śliwkę a potem goniłam ją na czworaka, nie wyrobiła i uderzyła buzią o podłogę...krew jej trochę leciała, już myślałam że zęba sobie wybiła, a pewnie przygryzła sobie wargę...buuu zawału można dostać, a tylko chcesz się pobawić 🤢
ja póki co staram się gotować co 2 dzień i jakoś nie odczuwam na tym tle problemu, że dostaje czegoś za mało (cielęcinę, kurczaka, indyka, wieprzowinę daję na zmianę), jedynie rybę kupuję ze słoika bo boję się ości. A jedzenie jak stoi 24h w lodówce to nic mu nie będzie w końcu na słoikach też jest tak napisane.


Ja już gotuję sama codziennie, tyle, że właśnie rybę kupuję w słoiku. Ja się wczoraj goniłam z Laurą po podłodzę zasuwała, że hoho, normalnie nie mam z nią szans, ja się zmęczyłam a ta dalej biegała. A tak się cieszyła, że szok 🙂 my na szczęście mamy duże pokoje, więc ma dużo do latania. Odkryłam ten fakt jak zobaczyłam, że Laury pokój jest większy niż salon w moim bloku gdzie kiedyś mieszkałam 😁

noo, źle to ujęłam...sama gotuję, tyle że na 2 dni, nie codziennie 😉 a raz daję rybę..
to pewnie Wasz salon jak moje całe mieszkanie 🤪 ale nie zazdroszczę sprzątania 😉
kiedyś marzy mi się jakieś fajne 90m mieszkanie hihi, byłabym całkiem zadowolona z takiego metrażu 😉


No to jest akurat najbardziej denerwujące. Ja gotuję różnie raz na 2 dni raz na 1. Zależy od nastroju. Ogólnie to sama nie lubię podgrzewanych potraw i to się niestety czuje, że to nie jest takie świeże jak na 2 dzień, ale mniej roboty wtedy jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
dalam malej cukierki do zabawy i wyszlam na chwile z pokoju. wrocilam i chcialam jej pozbierac cukierki zeby mogla je znowu wysypac. patrze a tam pusty papierek. pytam sie gdzie cukierek a mloda sie usmiecha, slina czekoladowa jej cieknie z buzi i wysuwa calego cukierka juz nigdy jej nie dam do zabawy 😜


Masz szczęście, że się nie zadławiła 🤔 moja też wszystko bierze do buzi, kiedyś obcinałam jej paznokcie i zapomniałam o obcinaczu, patrzę a ona ma kawałek w buzi 🙃 normalnie to jest straszne, że one wszystko zbierają co jest malutkie i można łatwo zjeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grobowa cisza nie mogę 😁 😎 kupiłam taką kurtkę sobie mam nadzieję, że nie pożałuję : http://moda.allegro.pl/just-play-kurtka-zimowa-plaszcz-l-40-kolory-i1913841468.html

Aha i Laura już "ozdrowiała" po wyjściu tego ząbka 🙂 dzisiaj zrobiła ciastolinową kupę tylko 2 razy 🙂 jak się cieszę!! 🤪

I zacznijcie się odzywać laski, bo tak jakoś dziwnie jest 😁 no, ale rozumiem weekend. Lecę oglądać tv. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂Ale cichutko 😞
Blue super ta kurteczka 🙂może też sie na taką skusze??? 😉a jaki kolor i rozmiar wzięłaś?
Kasia oklask na dzien dobry 🙂jaka pogoda u Ciebie?u mnie znowu 17st ma być 🤪
Byliśmy wczoraj na zakupach i skusilismy sie na Krzesełko Uczydełko z Fisher Price 🙂fajna zabawka i nawet Sonia na nim siedzi 🙂Milej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
hej 🙂Ale cichutko 😞
Blue super ta kurteczka 🙂może też sie na taką skusze??? 😉a jaki kolor i rozmiar wzięłaś?
Kasia oklask na dzien dobry 🙂jaka pogoda u Ciebie?u mnie znowu 17st ma być 🤪
Byliśmy wczoraj na zakupach i skusilismy sie na Krzesełko Uczydełko z Fisher Price 🙂fajna zabawka i nawet Sonia na nim siedzi 🙂Milej niedzieli 😘
i ode mnie poleciał do was 🙂 u mnie połowę mniej stopni 🙂 chyba przyjadę do ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Asia napisał(a):
hej 🙂Ale cichutko 😞
Blue super ta kurteczka 🙂może też sie na taką skusze??? 😉a jaki kolor i rozmiar wzięłaś?
Kasia oklask na dzien dobry 🙂jaka pogoda u Ciebie?u mnie znowu 17st ma być 🤪
Byliśmy wczoraj na zakupach i skusilismy sie na Krzesełko Uczydełko z Fisher Price 🙂fajna zabawka i nawet Sonia na nim siedzi 🙂Milej niedzieli 😘
i ode mnie poleciał do was 🙂 u mnie połowę mniej stopni 🙂 chyba przyjadę do ciebie 🙂
zapraszam 😘zdjęcie wieczorkiem wstawie bo mi Sonia kuchnie roznosi 🤪wszystki gary Jej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
hej 🙂Ale cichutko 😞
Blue super ta kurteczka 🙂może też sie na taką skusze??? 😉a jaki kolor i rozmiar wzięłaś?
Kasia oklask na dzien dobry 🙂jaka pogoda u Ciebie?u mnie znowu 17st ma być 🤪
Byliśmy wczoraj na zakupach i skusilismy sie na Krzesełko Uczydełko z Fisher Price 🙂fajna zabawka i nawet Sonia na nim siedzi 🙂Milej niedzieli 😘


Podaj linka do tego uczydełka to może u siebie w sklepie też to kupię, ile kosztowało ? z 200zł?
M mi pasuje, ale wybrałam L , bo sprzedawca pow. że to nie jest mocno rozciągliwy materiał to wolę mieć zapas luzu, wiadomo swetry itd. no i pow. że w razie czego mogę zawsze wymienić lub prosić o zwrot gotówki,. więc nie jest źle. A kolor wybrałam czarny, chociaż zakochana jestem w białym 🤪 ale to niestety niepraktyczny kolor, kiedyś miałam taką kurtkę to wiecznie musiałam prać i ciągle byłam brudna, bo wystarczyło, że się o coś otarłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
czy wasze dzieciaki wstają przy wszystkim czego się złapią? 😠bo mnie już cholera bierze gdzie sie nie odwróce tam Sonia stoi 🤪teraz przy krześle w kuchni 🤪


U mnie to samo 🙂 przy stole, krześle, ścianie, łóżku itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
czy wasze dzieciaki wstają przy wszystkim czego się złapią? 😠bo mnie już cholera bierze gdzie sie nie odwróce tam Sonia stoi 🤪teraz przy krześle w kuchni 🤪


U mnie to samo 🙂 przy stole, krześle, ścianie, łóżku itd.
dokladnie tak samo jak u mnie 🤪zawału można dostać 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
http://allegro.pl/krzeselko-uczydelko-fisher-price-pol-ang-nowosc-i1893101148.html dla Blue 😉


Tak serio warte zakupu? Sonia interesuje się tym? bo coś na pewno Laurze kupię, bo nic ciekawego nie ma.

Macie butelki Aventu z smoczkiem trójprzepływowym? jak wychodzi z tego kaszka? bo chcę kupić tą butelkę i dawać rzadką kaszkę da radę? bo Laura ma wstręt do kaszek z łyżeczki tylko samo mleko pije, to może wcisnę jej trochę przez butelkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
http://allegro.pl/krzeselko-uczydelko-fisher-price-pol-ang-nowosc-i1893101148.html dla Blue 😉


Tak serio warte zakupu? Sonia interesuje się tym? bo coś na pewno Laurze kupię, bo nic ciekawego nie ma.

Macie butelki Aventu z smoczkiem trójprzepływowym? jak wychodzi z tego kaszka? bo chcę kupić tą butelkę i dawać rzadką kaszkę da radę? bo Laura ma wstręt do kaszek z łyżeczki tylko samo mleko pije, to może wcisnę jej trochę przez butelkę?
krzesełko warte 🙂a butelke i smoczek trójprzepł mam i nie umiem z niego jej dawać bo sie krztusi 🥴i nie wiem o co chodzi??? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
blue coś dla ciebie i miłośnicze ślicznego kotka
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/butyxo.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2055/butyxo.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Hahaha ja nie umiem nosić szpilek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
http://allegro.pl/krzeselko-uczydelko-fisher-price-pol-ang-nowosc-i1893101148.html dla Blue 😉


Tak serio warte zakupu? Sonia interesuje się tym? bo coś na pewno Laurze kupię, bo nic ciekawego nie ma.

Macie butelki Aventu z smoczkiem trójprzepływowym? jak wychodzi z tego kaszka? bo chcę kupić tą butelkę i dawać rzadką kaszkę da radę? bo Laura ma wstręt do kaszek z łyżeczki tylko samo mleko pije, to może wcisnę jej trochę przez butelkę?
krzesełko warte 🙂a butelke i smoczek trójprzepł mam i nie umiem z niego jej dawać bo sie krztusi 🥴i nie wiem o co chodzi??? 🥴


Za szybko leci czy co? to z czego dawałaś kaszkę czy kleik jak była malutka? ratujcie mnie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...