Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Asia napisał(a):
dziewczyny macie może sprawdzonego sprzedawce na allegro który ma pajace(dobre gatunkowo)takie do spania 🙂

Asiu ja na allegro nie kupowałam, ale mam pajace z nexta i h&m i są dobre 🙂mogę polecić 🙂


Asiu też je polecam teraz w H&M jest promocja 2-pak za 40 lub 60 zł ale są rewelacyjne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Mamuśki 😘 dłuuugo mnie nie było ale to dlatego, że miałam problemy z internetem, a poza tym wczoraj Robert pojechał do Niemiec i zobaczymy się dopiero na święta Bożego Narodzenia więc chcieliśmy spędzić jeszcze trochę czasu razem i nie chciało mi się przez to w ogóle siedzieć przy komputerze. Teraz idę nadrobić wszystko bo trochę mam do przeczytania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja walczę z rozpalaniem kominka 🤢

Laura się coraz bardziej dziwna robi ostatni posiłek wczoraj zjadła o 13-obiad, o 18 zrobiłam jej kaszę z mlekiem na bardzo rzadko to za cholery nie chciała wypić, myślę zrobię mleko to wypije 🙂 nic z tego mleka też nie ruszyła i cały czas płakała i marudziła. W końcu dałam jej ostatnią szansę i zrobiłam mleko z biszkoptami. Zjadła wszystko. Potem o 2 w nocy się obudziła - zasikała się, mój się obudził i poszedł zrobić jej mleko a wiecie co ona na to? odpychała rękami, buzię wykrzywiała żeby tylko nie dostać.. już mnie w środku nerwica brała, odłożyłam mleko, zgasiłam światło i poszłam spać.. a ona leży.. stęka, przewraca się, marudzi co jakiś czas, po 10min. poszłam znowu dać mleko i od razu zaczęła pić! Dlaczego ona musi być taka uparta? 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale tu cisza 🙂
u mnie za to słonecznie, no ale fakt juz zimno...ale nie szkodzi, byle tak dalej 🙂
mojej też czasem trzeba kilka razy butlę podawać zanim wypije wszystko, w ogóle wieczorem ma lepszy apetyt niż z rana 😉
Kasia a jak tam Twoje remonty? kiedy planujecie tam zamieszkać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam Laurze po raz 1 jajecznicę z masełkiem na parze 🙂 i do tego chleb z masłem zobaczymy czy zje czy pogardzi, aha i dodałam trochę szczypiorku.. tak ogólnie to nie wiem od kiedy można podawać jajecznicę chyba po 11mieś.? 😮 ale ona nic nie chce jeść to niech chociaż tym się naje. No i twaróg już na nią czeka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue a jak robisz jej mleko z biszkoptami?a twrożek czyli sam biały ser czy z chlebem?pytałam wcześniej o pajace dzięki za odp Justa i Hania 😘Blue ty allegrowiczka jesteś 😜może masz fajne pajace upatrzone ? 😉


Wiesz co ja pajaców jej nie ubieram wcale, bo to jest dzikus i wszystko się jej zawija jak jest na styk to ma stopy skręcone 😞 a jak jest za duże to jeszcze gorzej.
Normalnie robię, biszkopty wkładam do miseczki rozdrobnione w kawałki i zalewam mlekiem, one nasiąkają nim i daję z łyżeczki 🙂 twaróg półtłusty mam i z chlebem będę dawać dodatek owoce 🙂 żeby lepiej smakowało i jeszcze trochę mleka modyf., dodam do rozrzedzenia go.

Zjadła całą jajecznicę i chleb 🤪 chleb pozwoliłam jej sama brać z talerza i wkładać do buzi to za każdym razem (po moim pierwszym pochwaleniu) jak włożyła malutki kawałeczek do ust to sobie klaskała 😁 jeny jak ona szybko rośnie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Darek poszedł sobie spać i chwila ciszy jest. Tylko, że bidulek sie przeziębił i katar leci i kaszelek męczy go od wczoraj na szczęście gorączki nie ma.

Dziewczyny trzymajcie kciuki bo jak wszystko pójdzie po naszej myśli to zaraz po maturze mam nadzieje, że jakoś w czerwcu zbiorę manatki i wyjeżdżam do Niemiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka111 napisał(a):
Darek poszedł sobie spać i chwila ciszy jest. Tylko, że bidulek sie przeziębił i katar leci i kaszelek męczy go od wczoraj na szczęście gorączki nie ma.

Dziewczyny trzymajcie kciuki bo jak wszystko pójdzie po naszej myśli to zaraz po maturze mam nadzieje, że jakoś w czerwcu zbiorę manatki i wyjeżdżam do Niemiec.


Zazdroszczę 😉 a ja bym chciała w 2012 sprzedać już dom 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Blue a jak robisz jej mleko z biszkoptami?a twrożek czyli sam biały ser czy z chlebem?pytałam wcześniej o pajace dzięki za odp Justa i Hania 😘Blue ty allegrowiczka jesteś 😜może masz fajne pajace upatrzone ? 😉


Wiesz co ja pajaców jej nie ubieram wcale, bo to jest dzikus i wszystko się jej zawija jak jest na styk to ma stopy skręcone 😞 a jak jest za duże to jeszcze gorzej.
Normalnie robię, biszkopty wkładam do miseczki rozdrobnione w kawałki i zalewam mlekiem, one nasiąkają nim i daję z łyżeczki 🙂 twaróg półtłusty mam i z chlebem będę dawać dodatek owoce 🙂 żeby lepiej smakowało i jeszcze trochę mleka modyf., dodam do rozrzedzenia go.

Zjadła całą jajecznicę i chleb 🤪 chleb pozwoliłam jej sama brać z talerza i wkładać do buzi to za każdym razem (po moim pierwszym pochwaleniu) jak włożyła malutki kawałeczek do ust to sobie klaskała 😁 jeny jak ona szybko rośnie!!


Darek też uwielbia jajecznicę na parze razem z chlebkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
Darek poszedł sobie spać i chwila ciszy jest. Tylko, że bidulek sie przeziębił i katar leci i kaszelek męczy go od wczoraj na szczęście gorączki nie ma.

Dziewczyny trzymajcie kciuki bo jak wszystko pójdzie po naszej myśli to zaraz po maturze mam nadzieje, że jakoś w czerwcu zbiorę manatki i wyjeżdżam do Niemiec.


Zazdroszczę 😉 a ja bym chciała w 2012 sprzedać już dom 😁

ja się cieszę z tego względu, że w końcu pojawiła się jakaś możliwość wyrwania z tego zadupia gdzie prawie wszyscy siedzą po knajpach i piją i w sumie im szybciej bym wyjechała tym lepiej dla Darka 🙂 no i wtedy będziemy wszyscy razem, a nie, że Robert tam a ja tu ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka111 napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Blue a jak robisz jej mleko z biszkoptami?a twrożek czyli sam biały ser czy z chlebem?pytałam wcześniej o pajace dzięki za odp Justa i Hania 😘Blue ty allegrowiczka jesteś 😜może masz fajne pajace upatrzone ? 😉


Wiesz co ja pajaców jej nie ubieram wcale, bo to jest dzikus i wszystko się jej zawija jak jest na styk to ma stopy skręcone 😞 a jak jest za duże to jeszcze gorzej.
Normalnie robię, biszkopty wkładam do miseczki rozdrobnione w kawałki i zalewam mlekiem, one nasiąkają nim i daję z łyżeczki 🙂 twaróg półtłusty mam i z chlebem będę dawać dodatek owoce 🙂 żeby lepiej smakowało i jeszcze trochę mleka modyf., dodam do rozrzedzenia go.

Zjadła całą jajecznicę i chleb 🤪 chleb pozwoliłam jej sama brać z talerza i wkładać do buzi to za każdym razem (po moim pierwszym pochwaleniu) jak włożyła malutki kawałeczek do ust to sobie klaskała 😁 jeny jak ona szybko rośnie!!


Darek też uwielbia jajecznicę na parze razem z chlebkiem 🙂


No ja będę robić teraz częściej, tylko zobaczę jaka będzie reakcja organizmu 🙂 oby było ok. bo mam już dosyć biegunek 😉 odkąd dałam jej ten probiotyk i ten ząb się wyrżnął to kupę robi 1-2razy dziennie.

Ktoś się orientuje ile razy mogę podawać ten probiotyk? raz na kilka dni na wzmocnienia bym mogła podawać? bo teraz się szykuje sezon chorobowy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tutaj linka na temat słoikowego jedzenia - kiedy powinno się go zaniechać
http://przepisy-dla-dzieci.pl/Cooking/Article/979d307b-aef0-4ba6-ad90-3ffbe52e0a66

moja szwagierka jechała na słoikach do 2lat 😮 bo nie chciało się jej gotować, chociaż kto wie czy nadal mu nie podaje, bo się nie pytałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Blue a jak robisz jej mleko z biszkoptami?a twrożek czyli sam biały ser czy z chlebem?pytałam wcześniej o pajace dzięki za odp Justa i Hania 😘Blue ty allegrowiczka jesteś 😜może masz fajne pajace upatrzone ? 😉


Wiesz co ja pajaców jej nie ubieram wcale, bo to jest dzikus i wszystko się jej zawija jak jest na styk to ma stopy skręcone 😞 a jak jest za duże to jeszcze gorzej.
Normalnie robię, biszkopty wkładam do miseczki rozdrobnione w kawałki i zalewam mlekiem, one nasiąkają nim i daję z łyżeczki 🙂 twaróg półtłusty mam i z chlebem będę dawać dodatek owoce 🙂 żeby lepiej smakowało i jeszcze trochę mleka modyf., dodam do rozrzedzenia go.

Zjadła całą jajecznicę i chleb 🤪 chleb pozwoliłam jej sama brać z talerza i wkładać do buzi to za każdym razem (po moim pierwszym pochwaleniu) jak włożyła malutki kawałeczek do ust to sobie klaskała 😁 jeny jak ona szybko rośnie!!


Darek też uwielbia jajecznicę na parze razem z chlebkiem 🙂


No ja będę robić teraz częściej, tylko zobaczę jaka będzie reakcja organizmu 🙂 oby było ok. bo mam już dosyć biegunek 😉 odkąd dałam jej ten probiotyk i ten ząb się wyrżnął to kupę robi 1-2razy dziennie.

Ktoś się orientuje ile razy mogę podawać ten probiotyk? raz na kilka dni na wzmocnienia bym mogła podawać? bo teraz się szykuje sezon chorobowy 🙃


Blue my mamy probiotyk co drugi dzień podawać w razie biegunki tak jak teraz mały ma 2x dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Aniu wróciłaś 😘 a już się martwiłam że coś z Tobą się stało.
Zdrówka dla Dareczka 😘
I mocno trzymam kciuki żeby się udało

Miło, że się martwiłaś ale tak jak pisałam problemy z netem i ten wyjazd wolałam siedzieć z Robertem bo długo się nie będziemy widzieć 😞
Daruś dziękuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Hania napisał(a):
Aniu wróciłaś 😘 a już się martwiłam że coś z Tobą się stało.
Zdrówka dla Dareczka 😘
I mocno trzymam kciuki żeby się udało

Miło, że się martwiłaś ale tak jak pisałam problemy z netem i ten wyjazd wolałam siedzieć z Robertem bo długo się nie będziemy widzieć 😞
Daruś dziękuje 😘


Rozumiem rozumiem.
Długo nie było Cię tu i na spocie wiec myślałam że coś nie tak, Ale dobrze że już jesteś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...