Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Patryczek już coraz lepiej chodzi już potrafi przejść sam z 30 kroków 🙂a jak się przy tym cieszy 🙂
oklask dla Patrysia 😘
Sonia dzisiaj też nas zaskoczyła chodziła z tym wozeczkiem fisher price po całym domu sama:woohooo fakt wjeżdżala w ściany ale jej prostowałam i dalej szla 🤪
normalnie w szoku jesteśmy 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu gratulacje dla Patryczka 😘 widzisz rehabilitacje się przydały!! 🙂 no i to, że wrzucacie dzieci do chodzików dużo daje, bo ja też byłam ciągle w chodziku to stałam sama jak nie miałam skończone 6mieś. a chodziłam mając 8, Laura nie używa chodzika to mnie dużo później dogoni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Judyta tylko potrafi się okręcać w okół własnej osi jak sama stoi podnosząc delikatnie jedną stópkę i przestawiając obok...
dzisiaj sobota i znowu pierwsza bo Adam w pracy 😠
ale po 9 albo po 10 ma przyjśc 😉


?Haha a ja wczoraj zrobiłam mojemu kłótnie 100lecia 😁 jesteś na gg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Matki Polki 🙂

kolo nie martw sie, moj od 2 tyg. wychodzi z samego rana i wraca o 21-22godz. ...tyle go widze, co wroci, zje i na kanapie na siedzaco usnie jak mowie do niego,,,,, na szczescie jutro niedziela i robi sobie wolne

a moja Klarcia co do chodzenia tez za bardzo bojazliwa,,,idzie ladnie trzymana za jedna raczke,,,i dotego pewnie i prosto,,,,potrafi puscic sie i stac w miejscu 15-20 secund,zdaje sie, ze nawet pewnie nie wie, ze stoi sama bez podparcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
OOOO!!!; Kaya w wigilie urodzona! 😆
Kasiak, nie bede nasze corcie w przedszkolu i w szkole obchodzic urodzin 🥴


ale za to beda mialy podwojne prezenty i obchodzone w baaardzo uroczystym nastroju 😜
Kaya juz jedna wigilie zaliczyla, bo my zalapalysmy sie jeszcze na stol wigilijny w domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
Izabela napisał(a):
OOOO!!!; Kaya w wigilie urodzona! 😆
Kasiak, nie bede nasze corcie w przedszkolu i w szkole obchodzic urodzin 🥴


ale za to beda mialy podwojne prezenty i obchodzone w baaardzo uroczystym nastroju 😜
Kaya juz jedna wigilie zaliczyla, bo my zalapalysmy sie jeszcze na stol wigilijny w domu 😜

jakoś mam wrażenie że będą pokrzywdzone
raczej te podwójne prezenty to tak jakoś lipnie bo tylko raz w roku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Izabela napisał(a):
OOOO!!!; Kaya w wigilie urodzona! 😆
Kasiak, nie bede nasze corcie w przedszkolu i w szkole obchodzic urodzin 🥴


ale za to beda mialy podwojne prezenty i obchodzone w baaardzo uroczystym nastroju 😜
Kaya juz jedna wigilie zaliczyla, bo my zalapalysmy sie jeszcze na stol wigilijny w domu 😜

jakoś mam wrażenie że będą pokrzywdzone
raczej te podwójne prezenty to tak jakoś lipnie bo tylko raz w roku 😜


pewnie cos w tym jest 😉 ale postaramy sie zrekompensowac wiekszym prezentem, poza tym Kaya 2 razy bedzie obchodzic mikolajki - 6 grudnia i 17 grudnia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
moja misia jeszcze nie chodzi,przy lozku stoi, ale pójść nie pójdzie, niedawno nauczyla sie raczkowac
potrafi tez juz od dluzszego czasu robic papa, koci-koci, boda boda ( baranki w czółko 🙂 )
jak pytam czy bylo dobre jedzonko to tak fajnie robi języczkiem, ostatnio tez robi nu nu paluszkiem i mowi nie
troche juz potrafi ale czekamy na wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja miałam czasami urodziny w święta wielkanocne 😁

np w ostatnie 😜
a ja w lany poniedziałek ostatnio 😜


Tak mysiu 😘

Robię Laurze gulasz wołowy ciekawe jak wyjdzie 🙂 ale pachnie cudnie.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja miałam czasami urodziny w święta wielkanocne 😁

np w ostatnie 😜
a ja w lany poniedziałek ostatnio 😜


Tak mysiu 😘

Robię Laurze gulasz wołowy ciekawe jak wyjdzie 🙂 ale pachnie cudnie.,

a jak robisz ten gulasz? jeju ja ostatnio robiłam dla nas gulasz jak impreze robiliśmy to to mięso wołowe się ponad 3 godziny robiło i dalej było twardawe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
moja Krorewna juz od dawna nie spi w wozku , za bardzo ja wszystko interesuje ,,,skonczyly sie dobre czasy 🙂

a ja specjalnie wychodzę na spacer jak jest mocno śpiąca hahaha bo inaczej nasze spacery kończą się tak że idę z Nią na rękach a wózek pcham brzuchem hahaha bo się drze niesamowicie 😜 albo po prostu biegnę do domu... Dba dziewczyna o mamy kondycję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhaa...bo jej pokazalas , ze mamusia wezmie na raczki wiec sie teraz nie dziw 😁 😁 😁

a propo's gulaszu ...mieso sie kroi-wtedy sie ugotuje ,a nie cala krowe do gara upycha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...