Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justyna jaki on jest śliczny 🙂 🙂 🙂 🙂 mogłabym jego zdjęcia oglądać non stop!

dziekować 🙂 🙂Taki bidul na tych zdjęciach z zapchanym nochalem cieknącym 🙂
P.s Laura jest śliczniutka, taka buzia laleczki


Nie widać po nim tego 🙂 hmm no szkoda, że nie mieszkasz bliżej ładna para by z nich była 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justyna jaki on jest śliczny 🙂 🙂 🙂 🙂 mogłabym jego zdjęcia oglądać non stop!

dziekować 🙂 🙂Taki bidul na tych zdjęciach z zapchanym nochalem cieknącym 🙂
P.s Laura jest śliczniutka, taka buzia laleczki


Nie widać po nim tego 🙂 hmm no szkoda, że nie mieszkasz bliżej ładna para by z nich była 😜

hihi 😜
szkoda że wszystkie tak porozrzucane jesteśmy a tak by się dzieciaki tez poznały "styczniowe" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justyna jaki on jest śliczny 🙂 🙂 🙂 🙂 mogłabym jego zdjęcia oglądać non stop!

dziekować 🙂 🙂Taki bidul na tych zdjęciach z zapchanym nochalem cieknącym 🙂
P.s Laura jest śliczniutka, taka buzia laleczki


Nie widać po nim tego 🙂 hmm no szkoda, że nie mieszkasz bliżej ładna para by z nich była 😜

hihi 😜
szkoda że wszystkie tak porozrzucane jesteśmy a tak by się dzieciaki tez poznały "styczniowe" 🙂

no szkoda szkoda fajną bandę by stworzyli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Tosiak dziękuje 😉 😘 😘
Masakra co te zęby robią z naszymi bąkami 😮 Jak nie kupki to katar SZOK!! Nie pamiętam żebym miała takie akcje z Karolem 🤔
Duuuuuży 😘 dla Miłoszka za Jego pierwszy krok 🙂


A pamiętasz jak się podniecałyśmy, że nasze dzieci nie mają objawów ząbkowania? 😁 i zobacz.. chociaż jedno trzeba przyznać, jej w ogóle dziąsła nie puchną, nawet przed wyjściem zęba były twarde, gorączki brak tylko ta biegunka była. Jedyne co wiem, że ząb wychodzi to widzę białe delikatne prześwity. Teraz namiętnie szukam takich plamek na górnych dziąsłach, ale nic nie ma 😜

Pamiętam!! 🤪 Już nigdy Jej nie pochwalę hehehe
Justa Miłoszek c-u-d-o-w-n-y !!! Aż by się Go chciało wybuziać w ten słodki pysiunio 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrzucę Wam jeszcze tylko moją praczkę
https://picasaweb.google.com/lh/photo/FTIr8V_hKK0RDk6OI4wg_4vWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink
Olbrzymią część dnia spędza na robieniu wyimaginowanego prania 🤪 Ewentualnie liczy dziurki w bębnie siedząc w nim do połowy 🤪 😁 😁 😁 Mój kochany krejzolek 😜
Śpijcie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Wrzucę Wam jeszcze tylko moją praczkę
https://picasaweb.google.com/lh/photo/FTIr8V_hKK0RDk6OI4wg_4vWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink
Olbrzymią część dnia spędza na robieniu wyimaginowanego prania 🤪 Ewentualnie liczy dziurki w bębnie siedząc w nim do połowy 🤪 😁 😁 😁 Mój kochany krejzolek 😜
Śpijcie dobrze 😘
hihi w Tosi będziesz miała prawdziwą pomoc 🙂 oklaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
Blue piszesz ze twoja mala was bije i gryzie, ni epozwalaj jej na to bo bedzie tak robila innym dzieciom 🙂 mnie maryla kiedys gryzla, ale kilka razy powiedzialam stanowczo nie albo nie wolno i sie oduczyla 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
hejka 🙂
Blue piszesz ze twoja mala was bije i gryzie, ni epozwalaj jej na to bo bedzie tak robila innym dzieciom 🙂 mnie maryla kiedys gryzla, ale kilka razy powiedzialam stanowczo nie albo nie wolno i sie oduczyla 😜


Tylko, że ona nie reaguje na słowo "nie" możesz mówić i robić co chcesz a ją to jeszcze bardziej kręci. Może na razie nie rozumie nie wiem, ale jak odsuwam jej rękę i mówię nie to ona się śmieje aż piszczy, bo myśli, że to zabawa. Póki co jest jeszcze czas na rozumienie rzeczy. Myślisz, że jak coś zrzuca itd. albo robi nielegalnego to zwraca uwagę na mój głos nawet jak jest podniesiony? heh odwróci się spojrzy uśmiechnie i dalej robi swoje. Kable i kontakty kocha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...