Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
Kasia napisał(a):
a dla Patryka idą dwa na raz na dole
ale już sie przebiły?Kasia ile wzrostu ma Patrysio? 🙂
kwestia kilku dni bo są już widoczne ale jeszcze nie przebiły się
ostatnio jak mierzyła go moja rodzinna to 68,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dziś przywracam mojego potwora do porządku 😜 😉
Walczę z karmieniem butelką. 2 razy już wygrałam. Rano sniadanie poszło o 8:00 czyli 210 ml z kaszą i po 5 godzinach kolejna flacha 210 ml mleka z kaszą 🙂 Czyli 2:0 dla mnie!!!!!!!!!!!!!! Łyżką pieknie zjada ale bardziej gęstą czyli połowę mniej i dobowo wychodzi mi za mało mleka zdecydowanie.
No i spanie bez noszenia na rękach czyli 1:0 dla mnie 🙂
Kolejna rzecz to smok. Tylko do zaśnięcia i wyjmuję bo mam już koszmar kiedy w nocy muszę wstawać by jej go do gęby wsadzić. Od dziś oduczam i kropka!

Ach ciekawe ile z tych postanowień wyjdzie na moje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
A ja dziś przywracam mojego potwora do porządku 😜 😉 Walczę z karmieniem butelką. 2 razy już wygrałam. Rano sniadanie poszło o 8:00 201 ml z kaszą i po 5 godzinach kolejna flacha 210 ml mleka z kaszą 🙂 Czyli 2:0 dla mnie!!!!!!!!!!!!!! No i spanie bez noszenia na rękach czyli 1:0 dla mnie 🙂 Kolejna rzecz to smok. Tylko do zaśnięcia i wyjmuję bo mam już koszmar kiedy w nocy muszę wstawać by jej go do gęby wsadzić. Od dziś oduczam i kropka!

Ach ciekawe ile z tych postanowień wyjdzie na moje?
mój Pysio tylko z nim zaśnie i już mu zabieram i nie mam z tym problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
A ja dziś przywracam mojego potwora do porządku 😜 😉 Walczę z karmieniem butelką. 2 razy już wygrałam. Rano sniadanie poszło o 8:00 201 ml z kaszą i po 5 godzinach kolejna flacha 210 ml mleka z kaszą 🙂 Czyli 2:0 dla mnie!!!!!!!!!!!!!! No i spanie bez noszenia na rękach czyli 1:0 dla mnie 🙂 Kolejna rzecz to smok. Tylko do zaśnięcia i wyjmuję bo mam już koszmar kiedy w nocy muszę wstawać by jej go do gęby wsadzić. Od dziś oduczam i kropka!

Ach ciekawe ile z tych postanowień wyjdzie na moje?


No to super 🙂) Oklasik dla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojemu tez staram sie wyjmowac ale po tym zapaleniu ucha sam nie chce spac ze smoczkiem bo mial katar i nauczyl sie zasypiac bez smoczka i nie wiem czy juz go nie odluczyc od smoczka bo iwdze ze to dobry moment jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
mojemu tez staram sie wyjmowac ale po tym zapaleniu ucha sam nie chce spac ze smoczkiem bo mial katar i nauczyl sie zasypiac bez smoczka i nie wiem czy juz go nie odluczyc od smoczka bo iwdze ze to dobry moment jest
katar top NAJLEPSZY (!!!) moment. Ja tak odzwyczaiłam Natalę jak miała 3 mies. Wypluwała bo miała zatkany nosek i po 2 nocach smok już nie istniał. Wykorzystaj ten moment Asieńko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
mojemu tez staram sie wyjmowac ale po tym zapaleniu ucha sam nie chce spac ze smoczkiem bo mial katar i nauczyl sie zasypiac bez smoczka i nie wiem czy juz go nie odluczyc od smoczka bo iwdze ze to dobry moment jest


Moja zaśnie ze smoczkiem ale sama go wypluwa.. teraz ze smoczka zrobiła sobie gryzaka zamiast w buzi to ona go gryzie dookoła heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
mojemu tez staram sie wyjmowac ale po tym zapaleniu ucha sam nie chce spac ze smoczkiem bo mial katar i nauczyl sie zasypiac bez smoczka i nie wiem czy juz go nie odluczyc od smoczka bo iwdze ze to dobry moment jest
pewnie że tak 🙂 ja jak nie muszę to nie daję. Marcel oduczył się smoka jak miał 8 miesięcy jak po operacji zgubił się smoczek, kupiłam drugi on nie chciał i już potem nie dopominał się i pożegnaliśmy smoczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
u nas pogoda taka sobie chmury od rana ale jeszcze nie padało i udało się nam zaliczyć 3 godzinny spacer
był u mnie mój brat - chrzestny Anastazji dorzucił połowę kaski na tą zabawkę co rano oglądałam i już zamówiłam 🙂
no to super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...