Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Cisza, bo mam egzaminy na głowie i nie mam czasu tu pisać 😁 a jutro chcemy iść do Auchan 🙂 bo dzisiaj to już nie da rady raczej., jak ja bym chciała mieć to wszystko za sobą :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej blue skad ja to znam.powiedzialam ze jak skoncze licencjata to wiecej nigdzie nie ide do zadnej szkoly a tu masz ide od pazdziernika na magistra i znow bede sie modlic kiedy to sie skonczy.Pora wziasc sie za sprzatanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Justa napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
Ja już od rana się wkurzyłam, teściowa całą kuchnię zawaliła, nawet małemu nie mogłam nic do jedzenia zrobić,a Darek se na kompie siedział...ja tu oszaleje 😞
oklask dla ciebie 🙂

dzięki 😘i dla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
ja też od rana chodzę poirytowana, a jeszcze pogoda taka że psa by nie wypuścił...14 st. i szaruga 🤢 już mi tylko odkurzanie zostało i jakąś sałatkę zrobić 😉
mojej to chyba kły zaczną wychodzić bo tak się slini jak nigdy, jak dorwie jakąś zabawkę to gryzie i zaraz się na nią wkurza. Dałam jej ten gryzak co do lodówki się wkłada to ssała go namiętnie...już w pogotowiu czeka Dentinox czy jak to tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
hej blue skad ja to znam.powiedzialam ze jak skoncze licencjata to wiecej nigdzie nie ide do zadnej szkoly a tu masz ide od pazdziernika na magistra i znow bede sie modlic kiedy to sie skonczy.Pora wziasc sie za sprzatanie

ja też wracam do szkoły
ale raczej z radością
uwielbiam się uczyć i bardzo lubię swój kierunek już nie mogę się doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna2236 napisał(a):
hej blue skad ja to znam.powiedzialam ze jak skoncze licencjata to wiecej nigdzie nie ide do zadnej szkoly a tu masz ide od pazdziernika na magistra i znow bede sie modlic kiedy to sie skonczy.Pora wziasc sie za sprzatanie


Ja znowu pójdę jak ochłonę emocjonalnie za kilka lat, bo na razie to klnę na to wszystko ile się da!! 😞 rzygam dosłownie tym wszystkim..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
hej blue skad ja to znam.powiedzialam ze jak skoncze licencjata to wiecej nigdzie nie ide do zadnej szkoly a tu masz ide od pazdziernika na magistra i znow bede sie modlic kiedy to sie skonczy.Pora wziasc sie za sprzatanie

ja też wracam do szkoły
ale raczej z radością
uwielbiam się uczyć i bardzo lubię swój kierunek już nie mogę się doczekać 🙂


Ja nienawidzę się uczyć 🙂 ale jak mus to mus.. i naprawdę nigdy więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku jestem z małą ciągle sama muszę się uczyć wtedy kiedy ona śpi albo wcale.. 😞 2 egz się za mną ciągną dosłownie, bo kiedy mam się uczyć ehh.. teraz też nie śpi, a chcę to zaliczyć w końcu bo od tyg. ciągle tylko jeżdżę się umawiam, załatwiam sprawy itd. nie mam na nic czasu.. jak się uczyć przy płaczącym i marudnym dziecku jaaaaaaaaaaaaaaaa! Mam nadzieję, że się babka zlituje nade mną 🙂 bo jest dość sympatyczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj mezus z tesciowa szykuja jadlo na chrzest a mi przyapdla opieka nad dzeciem moim ktore teraz spi wiec mam chwilke dla siebie 🙃 powiedzcie mi co wyscie zrobily z ta pogoda 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
moj mezus z tesciowa szykuja jadlo na chrzest a mi przyapdla opieka nad dzeciem moim ktore teraz spi wiec mam chwilke dla siebie 🙃 powiedzcie mi co wyscie zrobily z ta pogoda 🤪

Nusia wierz mi to nie specjalnie 😉 moje ostatnie dwa tygodnie a pogoda do dupy.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...