Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

blue ja sobie popijam piwko ale juz mi sie nie chce kebaba bo zeżarlam paczke chipsów ale uwielbiam kebaby 😁
fajnie z wami pisac uzależnilam sie od was 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Asia zawsze szło od Ciebie do mnie to dziś poszło na odwrót 😉

Ja się najadłam Majkowych chrupków kukurydzianych 😜 Raczej nie przepadam ale jak siadłam i lezały obok to pojadłam trochę. A teraz biorę się za sprzątanie a potem ogarnianie dziewczyn. Adam ma wolny weekend więc pewnie gdzieś skoczymy więc nie będę miała sposobności ale zajrzeć się postaram

miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uff ale sie namęczyłam z Sonią no co z amaruda jedna tylko n a dworze jest w miare 🙂a jak wchodze do domu to wrzeszczy 😠no i zakładam spacerówe i latam dookoła osiedla są dzieci i Sonka jest happy 🙂 już jej nie kumam 🤨a co dopiero nad morzem będzie 🤨juto wielkie pakowanie 😎ależ będe za wami tęsknić 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
uff ale sie namęczyłam z Sonią no co z amaruda jedna tylko n a dworze jest w miare 🙂a jak wchodze do domu to wrzeszczy 😠no i zakładam spacerówe i latam dookoła osiedla są dzieci i Sonka jest happy 🙂 już jej nie kumam 🤨a co dopiero nad morzem będzie 🤨juto wielkie pakowanie 😎ależ będe za wami tęsknić 😘

aaa bo wy jutro Asiu jedziecie do Międzywodzia
życzę wam bardzo słonecznej pogody i ciepłej wody 🙂
moje dziecko jeszcze nie śpi 😮
cieszy się jak głupi do sera gdy patrzy na akwarium
wiec tatuś usiadł z nią na krześle na wprost zbiornika i oglądają rybki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
uff ale sie namęczyłam z Sonią no co z amaruda jedna tylko n a dworze jest w miare 🙂a jak wchodze do domu to wrzeszczy 😠no i zakładam spacerówe i latam dookoła osiedla są dzieci i Sonka jest happy 🙂 już jej nie kumam 🤨a co dopiero nad morzem będzie 🤨juto wielkie pakowanie 😎ależ będe za wami tęsknić 😘

Asiu no to super 🙂sobie odpoczniecie 🙂ja też będę tęskniła 😘 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Blue napisał(a):
Jak ja bym miała dawać wszystko z łyżeczki to już by kaszki wcale nie zjadła ani mleka 🙂
a kaszke dajesz do butli? 🙂ja tylko łyżeczką jako jeden posiłek 🙂


Daje do butelki, bo szybko wypije i to nie zawsze wszystko, a jak daję z łyżeczki to po kilku łyżeczkach ma odruch wymiotny, gdzie przy żadnym jedzeniu tego nie robi, bo po prostu nie lubi kaszek ani mleka, za to obiadki, zupki, deserki mleczne i te słoiczki z owocami to pożera wzrokiem dosłownie i dziób otwarty nic nie wypluwa, a jak je kaszkę to pierdzi, pluje albo zamyka usta, że nie mogę nic wsadzić. Gorsza wersja jest taka, że zaczyna machać rękami i mi strąca łyżeczkę 😁
u mnie tak pyrga łapami by mi butelkę wytrącić 😠


One chyba są siostrami jakimiś haha! Moja identycznie leje tą butelkę odpycha przekręca się na boki nagle chce na brzuch jak ma smoczek w buzi z mlekiem, zaczyna ściemniać jednym słowem. I jej ulubiona pozycja jak pije to leży na plecach i obie ręce lądują na oczach i tak je sobie trzyma zew. strona dłoni jest na powiece a wew. do mnie 🙂 śmiesznie to wygląda. I trzyma je tak dopóki nie wypije wszystkiego.


Blue mój tak wieczorem usypia przy kaszce. Tylko muszę pilnować żeby się nie zakrztusił bo też potrafi.
Dzisiaj mleka prawie wogle nie tkną tylko ryczał na widok jedzenia jakiegokolwiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
joannawisn napisał(a):
uff ale sie namęczyłam z Sonią no co z amaruda jedna tylko n a dworze jest w miare 🙂a jak wchodze do domu to wrzeszczy 😠no i zakładam spacerówe i latam dookoła osiedla są dzieci i Sonka jest happy 🙂 już jej nie kumam 🤨a co dopiero nad morzem będzie 🤨juto wielkie pakowanie 😎ależ będe za wami tęsknić 😘

aaa bo wy jutro Asiu jedziecie do Międzywodzia
życzę wam bardzo słonecznej pogody i ciepłej wody 🙂
moje dziecko jeszcze nie śpi 😮
cieszy się jak głupi do sera gdy patrzy na akwarium
wiec tatuś usiadł z nią na krześle na wprost zbiornika i oglądają rybki


U nas Honoratko podobnie jak u teściów jesteśmy. Bartek z dziadkiem przy akwarium i małego niema nawet pół godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam niedwno z nad jeziorka popływałam sobie bo woda po burzy cieplusieńka wiec wkońcu chwile sobie mogłam popływać i odpocząć w wodzie.

Z szwagierką mam dobrze bo kocha Bartka i sama zgłasza się na ochotnika że popilnuje małego wiec jest git.

Co do kaszek mamy z bobovity malinową i bananową a z nestle malinową oraz kaszkę manną wieloowocową. W niedziele będę na zakupach wiec man zamiar poszukać takiej zdrowy sen zdrowy brzuszek czy coś takiego.

A nadrobić te wasze pisanie to trudno teraz czytałam jakieś 30 stron.


No i musze musze się pochwalić. Bartuś ma pierwszego ząbka. Prawą górną jedynke 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
joannawisn napisał(a):
uff ale sie namęczyłam z Sonią no co z amaruda jedna tylko n a dworze jest w miare 🙂a jak wchodze do domu to wrzeszczy 😠no i zakładam spacerówe i latam dookoła osiedla są dzieci i Sonka jest happy 🙂 już jej nie kumam 🤨a co dopiero nad morzem będzie 🤨juto wielkie pakowanie 😎ależ będe za wami tęsknić 😘

aaa bo wy jutro Asiu jedziecie do Międzywodzia
życzę wam bardzo słonecznej pogody i ciepłej wody 🙂
moje dziecko jeszcze nie śpi 😮ajjj nie pisalam ze zmieniliśmy Marene na Kolobrzeg 🙂będziemy tam gdzie pisałaś taaaka ryba 🙂bo w marenie super ale kurcze ja i tak nie skorzystam z masaży i kąpieli basenowych(przez dzieciaki:angry 🙂zresztą Sonia to na nic mi nie pozwoli a wole żeby jodu sie nawdychały 🙂tak zahartowałam Cypriana 🙂a do MARENA SPA wybiore sie ale sama 😜 😜 😉
cieszy się jak głupi do sera gdy patrzy na akwarium
wiec tatuś usiadł z nią na krześle na wprost zbiornika i oglądają rybki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Ania gratuluje zębolka 🙂to pewnie dlatego Bartuś tak płakał i stąd ta temperatura oklask dla Was 🙂

dziękuje dziękuje i wzajemnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia0608 napisał(a):
Hej wa 😉)
Ja tylko na chwilkę.. Trochę do nadrobienia mam..
Musze sie wam pochwalić moja Jula dzisiaj dostała ząbka na dole 🙂) Ach az dumna jestem hehe


no to Aniu jesteśmy już dwie 🙂
oklaski dla was:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
Honoratka ale Ci sie wcięlłam w post ☺️sorki 😘oklask dla Ciebie 🙂a w tej taakiej rybie fajnie jest??? 🙂

a nie wiem czy fajnie też tak jedziemy ale to pierwszy raz bo ja sama dopiero znalazłam tą ofertę
fajna bo 1600 za 8 dni z wyżywieniem
to zdasz mi relację jak było i ocenisz to miejsce
a my zrobiliśmy dokładnie tak samo
zapłaciliśmy zaliczkę w taaaka ryba od 5 do 12 sierpnia
a do Mareny pojedziemy sobie na 3 dni w weekend jak moja mama weźmie urlop i po prostu w jeden dzień przyjadą sobie do nas i zajmą się Anastazją
tak jak mówisz my stwierdziliśmy to samo że jak pojedziemy na 5 dni to i tak z niczego nie skorzystamy 🙂 oklask dla ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Honoratka-w Marenie na pewno jest super ale nie z małym dzieckiem bo kurcze szkoda nie skorzystać z tych cudów jakie tam są 🙂a w Kołbrzegu nie byliśmy(tylko przejazdem)więc wszystko Ci napisze 🙂kurcze ile pakowania mam 🤢dziewczyny a brać wanienke do kąpania??? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...