Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Honoratka,,moj maz dzis z pracy wroci kolo 23 ....przez to ze pozno pojechal do pracy, jutro pracuje,,a chyba w piatek wolne ma,,,,ale co mi po piatku jak i u ciebie zakupy nie zrobione, choinka nie kupiona, a o prezenciorach nie wpomne,,,,
jeszcze paczki do polski musimy nadac-juz autobusem, bo poczta nie dojda .......
nic sie nie chce , rece opadaja .........i jeszcze moje dziecko cierpi
---------------------------------------------
zawisam ide w gary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja to wam powiem że doszłam do wniosku że sprzątam codziennie(dokładnie)w szafach sprzątam I UKŁADAM na bieżąco i nie rozumiem ludzi którzy sprzątają NA ŚWIĘTA 🙃
Na Wigilie będziemy sami więc Bóg wie czego nie wymyślam 😉mama niestety będzie w pracy jedna siostar u teściow a druga mieszka daleko i nie przyjeżdża a męża cała rodzina z granicą więc....jesteśmy sami i dostosujemy naszą kolacje do Soni i jej popołudniowej drzemki 😉bez nerwów że dziecko niewyspane a ja nie ubrana i nieumalowana 😉bez robienia zapasów żarcia na caly m-c:woohoo 😞z czego połowa ląduje w koszu:unsure 🙂takie będą w tym roku u nas Święta spokojne rodzinne najwspanialsze bo RAZEM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ja nie jestem pedantką ani osobą co sprząta "wszystko" codziennie 🙂 mój też taki nie jest, także nam oboje pasuje sprzątać grubsze rzeczy od święta, a na co dzień to tak żeby jakoś wyglądało 🙂 moja mama ma obsesję na pkt. układania rzeczy w szafie, my tego nie mamy i tam panuje prawdziwy bałagan 😁 i jak przyjeżdża to od razu nam układa 😜 tylko Laura ma względny porządek w komodzie.

Asia moja nawet jeszcze nie stoi sama długo, to gdzie tu chodzenie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam z Jula w poniedziałek u lekarza bo w niedziele marudna była w nocy mi wymiotowała i spac nie ogła jesc nie chciała...
Lekarka ja zbadała wszystko ok zobaczyła ze wychodzi jej trójka i mówi ze to wszystko przez tego ząbka bo one tak wychodza...
ale juz sroda i bez zmian...
nic nie je wypije 6 lub 0ml mleka zje jogurt pare chrupek i na tym sie konczy ehh
martwie sie tym troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anusia musisz pilnować ilości płynów które spożywa
jeśli jest ich za mało powinnyście jechać do szpitala
albo chociaż iść jeszcze raz jutro do pediatry

ja nie raz tak mam że idę z jakimiś objawami do lekarza a gdy uzna że jest dobrze a na drugi dzień coś się nadal dzieje to idę jeszcze raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja właśnie pokłóciłam się świątecznie z mężem
wie dobrze że może być teraz cienko z kasą u nas bo wiadomo strata pracy mnie czeka
to sobie wymyślił że potrzebuje gry PSP czyli tego Playstation do ręki
jęczał mi o tym już od chyba 2 tygodni a ja mówiłam że się nie zgadzam
to sobie wymyśli że weźmie na raty bo to niby 350zł i wyszło 10 rat 0%
a ja mu na to że przecież jak za miesiąc zabraknie nam kasy to każda drobna nawet kwota będzie istotna
no to właśnie tak mnie posłuchał że kupił tą grę i to nie za 350 tylko 520 bo niby lepszy model i do tego jak zawsze jakby był jakimś debilem okazalo sie że raty 0% wiążą się z ubezpieczeniem za 50 zł
czyli razem 570 tj 10 rat po 57zł
no chyba go zabije
wyłączyłam telefon i nie mam zamiaru się do niego odzywać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Anusia musisz pilnować ilości płynów które spożywa
jeśli jest ich za mało powinnyście jechać do szpitala
albo chociaż iść jeszcze raz jutro do pediatry

ja nie raz tak mam że idę z jakimiś objawami do lekarza a gdy uzna że jest dobrze a na drugi dzień coś się nadal dzieje to idę jeszcze raz


No i tak myslezeby zrobic ehh..
Pic to ona herbatki ładnie pije...Sprawdzam czy sie odwadnia w razie czego mam kroplowke w plynie przepisała mi ostatnio jak bylam z mała jak miała biegunke przez 2 dni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna Klarcia 🙂 Ja mam ze sprzataniem podobnie jak u Blue. raz na jakis czas generalne porzadki musza byc. a gotowac na swieta uwielbiam i kocham jak mi sie z lodowki zarelko wysypuje 😜

a moje male dzisiaj spalo cale 30min 😮 i nie chce ze smoczka pic nic procz mleka i musze jej z kubka normalnego picie dawac bo z niekapka nie umie jeszcze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
mi gdy wiem że nie ma kasy nawet przez myśl nie przejdzie żeby wydać choć jedną złotówkę ponad to co konieczne
a on kupuje sobie gierki za 600zł
tu od mamy pożyczam co chwilę tu płaczę że nie mamy a teraz gierki kupił
no chyba go zagryzę jak wróci 😠


przesadzil chlopina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej sprzątaski świąteczne 🙂
ja dziś szalałam w łazience, a jutro pomyję podlogi, poodkurzam i nareszcie ubiorę choinkę...ciekawe ile wytrzyma 😉
Honorata to Ci mąż prezent uszykowal na święta 🤪 oj czasem to nawet chłopa pociśnie 😉 moj na szczęście lub nie dusigrosz 😉 ale dla mnie i Mai nie żałuje...w granicach rozsądku 🙂
jestem zła bo kupiłam sukienkę dla Mai na roczek na allegro i dziś taki szjas przyszedl że szok...chcę zwrotu kasy, mam nadzieję że mi odda bo zastrzelę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...