Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam świątecznie
ja tam jeszcze nic nie dostałam ale wiem że mój mąż ma teraz inne zmartwienia na głowie - tato mu bardzo ciężko choruje i każdą chwilę spędza z nim
Anastazja za to dostała takiego 90cm Kubusia Puchatka bo ona kocha kubusiulki i tatuś jej kupił

co do pogody to u nas też śnieg cały dzień walił jak głupi
ochh niech już ta zima się skończy bo Anastazja ma kombinezon tak na styk a następną kurteczkę mam już taką wiosenną tak do maksymalnie 10 stopni a jak mniej to by zmarzła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Promyczku oby mama jak najszybciej do zdrowia wrocila 😘
my tez wczoraj od meza tulipanki tradycyjnie dostalysmy 😜
bylysmy w klinice alergologicznej i z testow skornych wyszlo, ze Maryla ma silna alergie na orzeszki ziemne. teraz czekamy na wyniki z krwi i do dietetyka. prawdopodobnie, bede musiala nosic ze soba strzykawke z lekiem na wszelki wypadek, bo nie wiadomo jak silna bedzie u niej reakcja jak przez przypadek zje orzeszka, lub cos co moze go zawierac...
a w ogole Maryla dzielna bestia ani razu nie drgnela podczas badani i pobierania krwi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Promyczku teraz będzie już dobrze, skoro mama powraca do sił...szybko zaregowaliście
a u mnie po imprezie...noooooo powiem wam tacy faceci, że hoho!! 🤪 normalnie do stringasów można bylo oglądać 😉 no i ledwo co weszłyśmy na sale i odbywało się losowanie nagród, babka wyczytuje nr a tu proszę mój 🙂 i wygrałam kosmetyki do pielęgnacji wlosów 🙂
fajnie było, pierwszy raz na takiej imprezce się bawiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha, wiecie co mój przeżywał w zwiazku z tą imprezą...ciągle się pytał kiedy na ten "burdel" idę, jak te pedały tańczą...normalnie jak dziecko. Potem jak przyszłam to mi tam tańcował hehe, ale w ubraniu 😉 też zastanawiałam sie czy będę się krępować ale tam było dużo bab, z 200, a nasz stolik był na tyle daleko od "sceny" że czułam się bezpiecznie 😜 pokrzyczałyśmy, potańczyłyśmy i zleciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
haha, wiecie co mój przeżywał w zwiazku z tą imprezą...ciągle się pytał kiedy na ten "burdel" idę, jak te pedały tańczą...normalnie jak dziecko. Potem jak przyszłam to mi tam tańcował hehe, ale w ubraniu 😉 też zastanawiałam sie czy będę się krępować ale tam było dużo bab, z 200, a nasz stolik był na tyle daleko od "sceny" że czułam się bezpiecznie 😜 pokrzyczałyśmy, potańczyłyśmy i zleciało 🙂


to super 😉 moj pewnie zachowalby sie podobnie. dla niego nawet aktor ktory mi sie podoba to pedal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski :*
Ja na dzień kobiet dostałam od Roberta Raffaello 😜 🤪 , a od Dareczka tulipana 😁 tylko, że jakoś nie bardzo chciał mi go oddać tak się z nim zżył 😁 🤪 w rezultacie go złamał a wtedy już nie był tak fajny więc dał mi go 😁
ja to może dopiero jutro gdzieś wylezę posiedzieć przy piwku ze znajomymi ale to jeszcze nie bardzo pewne bo grypa mnie rozłożyła 😞 Darek na szczęście miał tylko katar który i tak już mu przechodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😉
Mój Adam mnie wczoraj zaskoczył 😉 przygotował mi przed 15 kąpiel z pianką... w tym czasie ubrał Małą i zaprowadził do mojej mamy. kiedy wrócił ja już bylam po kąpieli i kazał mi się ubrać i zaprowadził mnie na godzinny masaż bańkami chińskimi 😉 było sup[er 😉 masaż bardzo przyjemny aczkolwiek bolesny 😉
masażystka się śmiała jak opowiadała rozmowę z nim przez telefon że była zdziwiona że to mężczyzna zadzwonił i myślała że sobie robi jaja 😁 i że to jakiś żart 🙂 i wszystkim w salonie to opowiadała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
hej 😉
Mój Adam mnie wczoraj zaskoczył 😉 przygotował mi przed 15 kąpiel z pianką... w tym czasie ubrał Małą i zaprowadził do mojej mamy. kiedy wrócił ja już bylam po kąpieli i kazał mi się ubrać i zaprowadził mnie na godzinny masaż bańkami chińskimi 😉 było sup[er 😉 masaż bardzo przyjemny aczkolwiek bolesny 😉
masażystka się śmiała jak opowiadała rozmowę z nim przez telefon że była zdziwiona że to mężczyzna zadzwonił i myślała że sobie robi jaja 😁 i że to jakiś żart 🙂 i wszystkim w salonie to opowiadała 😁

łaaaał Tobie to fajnie 😁 też by tak chciała 🤪 zazdroszczę Ci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane wkońcu wróciłam.
U nas dalej chorujemy, Bartek na zastrzykach zapalenie ucha przerodziło się w ostre zapalenie oskrzeli i jesteśmy na zastrzykach. Od czwartku więc kibluje u teściów zęby nie dojeżdzać do miasta do pięgniarki.
Ja też chora zapalenie krtani i migdałków mnie dopadło normalnie jakaś masakra to wszystko jest.

Na dzień kobiet nic nie dostałam od adama bo dalej toczyliśmy między sobą cichą wojnę. Ale zato wczoraj zabrał mnie na kolacje i kupił mi notebooka w przeprosinach 🙂 czasami warto potrzymać focha więcej niż jeden dzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki ja właśnie poprasowałam metrową kupę prania 🙂 na dzień kobiet były tulipany i czekoladki oraz pizzeria 🙂 🙂 🙂
w pracy zaczęłyśmy walkę z dyrą, czyli ja + 2 koleżanki matki karmiące, bo moja szefowa nas gnębi 😞ciągle - prawie co miesiąc chce zaświadczenia o karmieniu i wszystkim opowiada - nawet przy nas jakie ma matki karmiące wyrodne itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Hej Mamuśki ja właśnie poprasowałam metrową kupę prania 🙂 na dzień kobiet były tulipany i czekoladki oraz pizzeria 🙂 🙂 🙂
w pracy zaczęłyśmy walkę z dyrą, czyli ja + 2 koleżanki matki karmiące, bo moja szefowa nas gnębi 😞ciągle - prawie co miesiąc chce zaświadczenia o karmieniu i wszystkim opowiada - nawet przy nas jakie ma matki karmiące wyrodne itp.


Co ona kobietą nie jest skoro taka wredna?? Ja rozumiem facetów o to się czepiających ale kobiety aż szkoda gadać co niektóre wyprawiają w tej sprawie.......
Justa jednym słowem Ci współczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Hej Mamuśki ja właśnie poprasowałam metrową kupę prania 🙂 na dzień kobiet były tulipany i czekoladki oraz pizzeria 🙂 🙂 🙂
w pracy zaczęłyśmy walkę z dyrą, czyli ja + 2 koleżanki matki karmiące, bo moja szefowa nas gnębi 😞ciągle - prawie co miesiąc chce zaświadczenia o karmieniu i wszystkim opowiada - nawet przy nas jakie ma matki karmiące wyrodne itp.
powodzenia w walce 🙂 szefowa twoja to jakaś pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Kochane wkońcu wróciłam.
U nas dalej chorujemy, Bartek na zastrzykach zapalenie ucha przerodziło się w ostre zapalenie oskrzeli i jesteśmy na zastrzykach. Od czwartku więc kibluje u teściów zęby nie dojeżdzać do miasta do pięgniarki.
Ja też chora zapalenie krtani i migdałków mnie dopadło normalnie jakaś masakra to wszystko jest.

Na dzień kobiet nic nie dostałam od adama bo dalej toczyliśmy między sobą cichą wojnę. Ale zato wczoraj zabrał mnie na kolacje i kupił mi notebooka w przeprosinach 🙂 czasami warto potrzymać focha więcej niż jeden dzień 😉
duzo zdrówka dla bartusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Hania napisał(a):
Kochane wkońcu wróciłam.
U nas dalej chorujemy, Bartek na zastrzykach zapalenie ucha przerodziło się w ostre zapalenie oskrzeli i jesteśmy na zastrzykach. Od czwartku więc kibluje u teściów zęby nie dojeżdzać do miasta do pięgniarki.
Ja też chora zapalenie krtani i migdałków mnie dopadło normalnie jakaś masakra to wszystko jest.

Na dzień kobiet nic nie dostałam od adama bo dalej toczyliśmy między sobą cichą wojnę. Ale zato wczoraj zabrał mnie na kolacje i kupił mi notebooka w przeprosinach 🙂 czasami warto potrzymać focha więcej niż jeden dzień 😉
duzo zdrówka dla bartusia 🙂


Kasiu a jak tam u was zdrówko jak się czujesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Justa napisał(a):
Hej Mamuśki ja właśnie poprasowałam metrową kupę prania 🙂 na dzień kobiet były tulipany i czekoladki oraz pizzeria 🙂 🙂 🙂
w pracy zaczęłyśmy walkę z dyrą, czyli ja + 2 koleżanki matki karmiące, bo moja szefowa nas gnębi 😞ciągle - prawie co miesiąc chce zaświadczenia o karmieniu i wszystkim opowiada - nawet przy nas jakie ma matki karmiące wyrodne itp.


Co ona kobietą nie jest skoro taka wredna?? Ja rozumiem facetów o to się czepiających ale kobiety aż szkoda gadać co niektóre wyprawiają w tej sprawie.......
Justa jednym słowem Ci współczuje

Haniu powiem Ci że częściej w tej sprawie facet (szef) jest bardziej wyrozumiały niż kobieta ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Kasia napisał(a):
Hania napisał(a):
Kochane wkońcu wróciłam.
U nas dalej chorujemy, Bartek na zastrzykach zapalenie ucha przerodziło się w ostre zapalenie oskrzeli i jesteśmy na zastrzykach. Od czwartku więc kibluje u teściów zęby nie dojeżdzać do miasta do pięgniarki.
Ja też chora zapalenie krtani i migdałków mnie dopadło normalnie jakaś masakra to wszystko jest.

Na dzień kobiet nic nie dostałam od adama bo dalej toczyliśmy między sobą cichą wojnę. Ale zato wczoraj zabrał mnie na kolacje i kupił mi notebooka w przeprosinach 🙂 czasami warto potrzymać focha więcej niż jeden dzień 😉
duzo zdrówka dla bartusia 🙂


Kasiu a jak tam u was zdrówko jak się czujesz??

chłopaki już lepiej a ja dobrze zaczęłam 22 tydz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
Justa napisał(a):
Hej Mamuśki ja właśnie poprasowałam metrową kupę prania 🙂 na dzień kobiet były tulipany i czekoladki oraz pizzeria 🙂 🙂 🙂
w pracy zaczęłyśmy walkę z dyrą, czyli ja + 2 koleżanki matki karmiące, bo moja szefowa nas gnębi 😞ciągle - prawie co miesiąc chce zaświadczenia o karmieniu i wszystkim opowiada - nawet przy nas jakie ma matki karmiące wyrodne itp.


Co ona kobietą nie jest skoro taka wredna?? Ja rozumiem facetów o to się czepiających ale kobiety aż szkoda gadać co niektóre wyprawiają w tej sprawie.......
Justa jednym słowem Ci współczuje

Haniu powiem Ci że częściej w tej sprawie facet (szef) jest bardziej wyrozumiały niż kobieta ;/


Aga wiem włąśnie u mnie w pracy dziewczyna karmiąca moła skracać sobie czas prazy z 8 do 7 godzin + 30minut na obiad 😉 czyli z 8 do 6,5godziny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...